Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.12.2015 > 12:18 Versiunea pentru printare
Marți, 22 decembrie 2015, ora 12:18

Subiect vot: Prezență - Vot test 3
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE UNPR Neafil.
- prezenți:186 76 66 - 7 9 9 11 - 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel PSD
2. Alexe Costel PNL
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Amet Varol Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andea Petru PSD
7. Andronache Gabriel PNL
8. Axente Ioan PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
11. Bălan Ion PSD
12. Bejinariu Eugen PSD
13. Benga Ioan PSD
14. Birchall Ana PSD
15. Boboc Valentin Gabriel PSD
16. Bode Lucian Nicolae PNL
17. Bónis István UDMR
18. Borbély László UDMR
19. Bucura-Oprescu Simona PSD
20. Budurescu Daniel-Stamate PNL
21. Burlacu Ștefan ND
22. Calimente Mihăiță PNL
23. Calotă Florică Ică ALDE
24. Canacheu Costică PNL
25. Cazan Mircea-Vasile PNL
26. Călin Ion PSD
27. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
28. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
29. Cernea Remus-Florinel -
30. Chebac Eugen PSD
31. Cherecheș Florica PNL
32. Chirteș Ioan-Cristian PNL
33. Chirvăsuță Laurențiu PSD
34. Cioată Cezar -
35. Ciocan Dan PSD
36. Ciolacu Ion-Marcel PSD
37. Cocei Erland PNL
38. Codîrlă Liviu PSD
39. Comșa Cornel-George ND
40. Covaci Dorel PSD
41. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
42. Cristian Horia PNL
43. Cseke Attila-Zoltán UDMR
44. Cupă Ion ALDE
45. Cupșa Ioan PNL
46. Daea Petre PSD
47. Dalca Ștefan-Petru PSD
48. Dascălu Constantin PNL
49. Deaconu Mihai ND
50. Dima Toader PSD
51. Dobre Mircea-Titus PSD
52. Dobre Victor Paul PNL
53. Dobrinescu Traian PNL
54. Dolha Nechita-Stelian PNL
55. Dragomir Gheorghe PNL
56. Dragomir Maria -
57. Dragomir Viorel Marian PSD
58. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
59. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
60. Dumbrăvanu Paul PNL
61. Dumitru Georgică ALDE
62. Dumitru Ioana-Jenica PSD
63. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL
64. Emacu Gheorghe PSD
65. Enache Marian PSD
66. Enea Constantin-Cosmin PSD
67. Eparu Ion PSD
68. Erdei Dolóczki István UDMR
69. Florea Damian ALDE
70. Florea Daniel PSD
71. Frăticiu Gheorghe PSD
72. Găină Mihăiță PSD
73. Gheorghe Andrei Daniel PNL
74. Gheorghe Florin PSD
75. Grama Horia PSD
76. Grecea Maria PNL
77. Gudu Vasile PNL
78. Guran Virgil PNL
79. Gust Băloșin Florentin -
80. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
81. Harbuz Liviu PSD
82. Hărău Eleonora-Carmen PNL
83. Horga Vasile PNL
84. Iacoban Sorin-Avram PSD
85. Ialomițianu Gheorghe PNL
86. Iane Daniel PNL
87. Iane Ovidiu-Cristian PSD
88. Ibram Iusein Minoritati
89. Ignat Miron Minoritati
90. Ionescu George PNL
91. Iordache Florin PSD
92. Iriza Scarlat PSD
93. Ispir Raluca-Cristina PNL
94. Itu Cornel PSD
95. Kerekes Károly UDMR
96. Laza-Matiuța Liviu PNL
97. Lubanovici Mircea PNL
98. Manea Victor-Gheorghe PNL
99. Manolescu Oana Minoritati
100. Marian Ion Cristinel ND
101. Marin Gheorghe PSD
102. Marocico Ion Minoritati
103. Márton Árpád-Francisc UDMR
104. Máté András-Levente UDMR
105. Mazilu Constantin PSD
106. Melinte Ion PSD
107. Mihai Aurelian PNL
108. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
109. Militaru Lucian PNL
110. Mincă Liliana PSD
111. Mocioi Niculina PNL
112. Motreanu Dan-Ștefan PNL
113. Movilă Petru -
114. Munteanu Ioan PSD
115. Nassar Rodica PSD
116. Neacșu Marian PSD
117. Nicoară Romeo Florin PNL
118. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
119. Niculescu Dumitru PSD
120. Nosa Iuliu PSD
121. Oajdea Daniel Vasile ND
122. Oltean Ioan PNL
123. Orban Ludovic PNL
124. Oros Nechita-Adrian PNL
125. Pambuccian Varujan Minoritati
126. Pană Adriana-Doina PSD
127. Paul Maria-Andreea PNL
128. Păun Nicolae Minoritati
129. Pârgaru Ion PSD
130. Peia Ninel PSD
131. Petrescu Petre -
132. Petric Octavian PSD
133. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
134. Podașcă Gabriela-Maria PSD
135. Popa Octavian-Marius PNL
136. Pușcaș Iacob PSD
137. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
138. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
139. Rădulescu Romeo -
140. Rizea Cristian PSD
141. Roman Cristian-Constantin PNL
142. Roman Gheorghe PNL
143. Rotaru Răzvan ND
144. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
145. Secară Florin Mihail PNL
146. Seres Dénes UDMR
147. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
148. Simionescu Adrian Constantin PSD
149. Smarandache Miron Alexandru PSD
150. Stan Ioan PSD
151. Stativă Irinel Ioan PSD
152. Stănescu Alexandru PSD
153. Stroe Ionuț-Marian PNL
154. Stroe Radu PSD
155. Sturzu Mihai-Răzvan -
156. Surdu Raluca PNL
157. Szabó Ödön UDMR
158. Șoptică Costel PNL
159. Șova Lucian PSD
160. Ștefan Viorel PSD
161. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
162. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
163. Tararache Mihai PNL
164. Tămâian Ioan PNL
165. Tănase Răzvan-Ionuț ND
166. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
167. Tătaru Florin-Cristian PSD
168. Teju Sorin ALDE
169. Tiuch Cătălin PSD
170. Tîlvăr Angel PSD
171. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
172. Tudose Mihai PSD
173. Tușa Adriana Diana PNL
174. Udriște Gheorghe PNL
175. Uricec Eugen Constantin PSD
176. Ursărescu Dorinel ALDE
177. Varga Lucia-Ana PNL
178. Varga Vasile PNL
179. Vasilică Radu Costin PSD
180. Vladu Iulian PNL
181. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
182. Voicu Mihai Alexandru PNL
183. Weber Mihai PSD
184. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
185. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
186. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 19 octombrie 2017, 23:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro