Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.02.2016 > 10:11 Versiunea pentru printare
Miercuri, 3 februarie 2016, ora 10:11

Subiect vot: Modificare ordine de zi - Introducere PLx 773/2015 pe pct 3 al ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE UNPR Neafil.
- prezenți:97 37 27 - - 8 4 5 14 2
- voturi pentru (DA):83 32 24 - - 7 4 3 11 2
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1 - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:13 5 3 - - 1 - 1 3 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Avram Marian - DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Bălan Ion PSD -
7. Berci Vasile PNL DA
8. Bogdănici Camelia-Margareta UNPR DA
9. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
10. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
11. Chebac Eugen UNPR DA
12. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
13. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
14. Ciurariu Florin PNL DA
15. Crăciunescu Grigore PNL DA
16. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
17. Daea Petre PSD DA
18. Dascălu Constantin PNL DA
19. Delureanu Virgil PSD DA
20. Diaconu Adrian-Nicolae UNPR DA
21. Doboș Anton PNL DA
22. Dobre Victor Paul PNL DA
23. Dobrinescu Traian PNL DA
24. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
25. Dragomir Viorel Marian PSD DA
26. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
27. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
28. Dumbrăvanu Paul PNL DA
29. Dumitru Ioana-Jenica UNPR DA
30. Dușa Mircea PSD DA
31. Emacu Gheorghe UNPR DA
32. Eparu Ion PSD DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Fejér László-Ődőn UDMR DA
35. Firczak Gheorghe Minoritati DA
36. Fonta Nuțu UNPR DA
37. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
38. Gheorghe Florin UNPR DA
39. Gheorghe Tinel PNL DA
40. Gireadă Dumitru-Verginel PNL -
41. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
42. Grama Horia PSD DA
43. Grecea Maria PNL DA
44. Gudu Vasile PNL DA
45. Guran Virgil PNL DA
46. Horga Vasile PNL DA
47. Hulea Ioan UNPR DA
48. Iacoban Sorin-Avram PSD -
49. Iancu Iulian PSD DA
50. Iordache Florin PSD DA
51. Korodi Attila UDMR DA
52. Lubanovici Mircea PNL DA
53. Marin Gheorghe PSD DA
54. Marin Laura PSD DA
55. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
56. Máté András-Levente UDMR DA
57. Mihai Aurelian PNL -
58. Mihăilă Ioan UNPR DA
59. Mircovici Niculae Minoritati DA
60. Mîrza Gavril PSD DA
61. Mocioi Niculina PNL DA
62. Moldovan Ioan ALDE DA
63. Munteanu Ioan PSD DA
64. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
65. Niculae Aurel UNPR -
66. Niculescu Dumitru UNPR DA
67. Nistor Laurențiu PSD -
68. Niță Emil PSD DA
69. Nosa Iuliu PSD DA
70. Pârgaru Ion UNPR -
71. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
72. Peia Ninel PSD DA
73. Petric Octavian PSD DA
74. Popeangă Vasile PSD -
75. Pușcaș Iacob UNPR -
76. Rădulescu Constantin PSD DA
77. Roman Cristian-Constantin PNL -
78. Rusu Valentin PNL DA
79. Săpunaru Nini PNL DA
80. Scarlat George PNL DA
81. Seres Dénes UDMR DA
82. Solomon Adrian PSD DA
83. Stănescu Alexandru PSD DA
84. Stragea Sorin Constantin PSD DA
85. Szabó Ödön UDMR -
86. Șoptică Costel PNL DA
87. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE -
88. Traicu Rodin PSD DA
89. Tudorache Daniel PSD DA
90. Udriște Gheorghe - DA
91. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
92. Vreme Valerian UNPR DA
93. Weber Mihai PSD -
94. Zaharcu Neviser PSD DA
95. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
96. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
97. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 17 decembrie 2017, 8:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro