Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.02.2017 > 13:09 Versiunea pentru printare
Marți, 21 februarie 2017, ora 13:09

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:275 123 65 29 17 17 13 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Andrușcă Dănuț PSD
8. Antal István-János UDMR
9. Anton Anton ALDE
10. Apjok Norbert UDMR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Avram Constantin ALDE
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Badea Leonardo PSD
16. Balan Ioan PNL
17. Banias Mircea Marius ALDE
18. Barna Ilie Dan USR
19. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
20. Bălănescu Alexandru PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Bende Sándor UDMR
23. Benedek Zacharie UDMR
24. Benga Tudor - Vlad USR
25. Benkő Erika UDMR
26. Bica Dănuț PNL
27. Bichineț Corneliu PMP
28. Birchall Ana PSD
29. Biró Rozália-Ibolya UDMR
30. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
31. Boboc Tudorița-Rodica PSD
32. Boboc Valentin Gabriel PSD
33. Bode Lucian Nicolae PNL
34. Bodea Marius PNL
35. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
36. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
37. Bontea Vlad PSD
38. Boroianu Aurel-Robert PNL
39. Borza Remus-Adrian ALDE
40. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
41. Botez Mihai-Cătălin USR
42. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
43. Bran Ioana PSD
44. Bucura-Oprescu Simona PSD
45. Budăi Marius-Constantin PSD
46. Buican Cristian PNL
47. Buicu Corneliu-Florin PSD
48. Bulai Iulian USR
49. Bumb Sorin-Ioan PNL
50. Burciu Cristina PSD
51. Calista Mara-Daniela PNL
52. Calotă Florică Ică ALDE
53. Căciulă Aurel PSD
54. Călin Ion PSD
55. Căruceru Aida-Cristina PSD
56. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
57. Cherecheș Florica PNL
58. Cherecheș Viorica PNL
59. Chichirău Cosette-Paula USR
60. Chiriac Viorel PSD
61. Chiriță Dumitru PSD
62. Ciocan Dan PSD
63. Ciofu Tamara-Dorina PSD
64. Ciolacu Ion-Marcel PSD
65. Ciuhodaru Tudor PSD
66. Cîmpeanu Sorin Mihai ALDE
67. Cîtea Vasile PSD
68. Cocoș Vasile PSD
69. Codreanu Constantin PMP
70. Constantin Daniel ALDE
71. Cosma Lavinia-Corina USR
72. Costescu Manuel USR
73. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
74. Cristache Cătălin PMP
75. Csép Éva-Andrea UDMR
76. Csoma Botond UDMR
77. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
78. Culeafă Mihai PNL
79. Cupă Ion ALDE
80. Cupșa Ioan PNL
81. Dehelean Silviu USR
82. Dîrzu Ioan PSD
83. Dobre Victor Paul PNL
84. Dobrică Ionela Viorela PSD
85. Dobrovie Matei-Adrian USR
86. Dohotaru Adrian-Octavian USR
87. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
88. Drulă Cătălin USR
89. Duruș Vlad-Emanuel USR
90. Erdei Dolóczki István UDMR
91. Farago Petru UDMR
92. Fădor Angelica PNL
93. Florea Damian ALDE
94. Floroiu Ionel PSD
95. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
96. Furtună Mirela PSD
97. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
98. Gavrilă Camelia PSD
99. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
100. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
101. Găină Mihăiță PSD
102. Georgescu Nicolae PSD
103. Gheorghe Andrei Daniel PNL
104. Gheorghe Tinel PNL
105. Gheorghiu Bogdan PNL
106. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
107. Ghinea Cristian USR
108. Giugea Nicolae PNL
109. Goga Octavian PMP
110. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
111. Gudu Vasile PNL
112. Halici Nicușor PSD
113. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
114. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
115. Holban Georgeta-Carmen PSD
116. Huncă Mihaela PSD
117. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
118. Iacomi Iulian PSD
119. Iancu Iulian PSD
120. Iancu Marius-Ionel PSD
121. Iftimie Neculai PSD
122. Intotero Natalia-Elena PSD
123. Ion Stelian-Cristian USR
124. Ionescu George PNL
125. Ioniță Antoneta PNL
126. Iordache Florin PSD
127. Itu Cornel PSD
128. Iurișniți Cristina-Ionela USR
129. Korodi Attila UDMR
130. Lazăr Sorin PSD
131. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
132. Longher Victoria Minoritati
133. Lovin Dumitru ALDE
134. Lungu Tudorița PNL
135. Lupașcu Costel PSD
136. Lupescu Dumitru USR
137. Macovei Silviu Nicu PSD
138. Magyar Loránd-Bálint UDMR
139. Manole Petre-Florin PSD
140. Mareș Mara PNL
141. Marica Petru-Sorin PSD
142. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
143. Mărgărit Mitică-Marius PSD
144. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
145. Mihalescul Dumitru PNL
146. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
147. Mînzatu Roxana PSD
148. Mocioalcă Ion PSD
149. Mohaci Mihai PSD
150. Moldovan Sorin-Dan PNL
151. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
152. Movilă Petru PMP
153. Munteanu Ioan PSD
154. Mușoiu Ștefan PSD
155. Nasra Gabriel-Horia PSD
156. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
157. Neagu Nicolae PNL
158. Neață Eugen PSD
159. Nicoară Romeo Florin PNL
160. Nicolae Andrei PSD
161. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
162. Nistor Laurențiu PSD
163. Niță Mihai ALDE
164. Nosa Iuliu PSD
165. Olar Corneliu PNL
166. Olteanu Daniel PNL
167. Oprea Dumitru PNL
168. Oprișcan Mihai Doru PNL
169. Oros Nechita-Adrian PNL
170. Oteșanu Daniela PSD
171. Palăr Ionel PNL
172. Pambuccian Varujan Minoritati
173. Paraschiv Rodica PSD
174. Pașcan Emil-Marius PMP
175. Pau Radu - Adrian PSD
176. Păle Dănuț PSD
177. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
178. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
179. Plumb Rovana PSD
180. Ponta Victor-Viorel PSD
181. Pop Andrei PSD
182. Pop Tudor Rareș USR
183. Popa Florin PSD
184. Popa Mihai Valentin PSD
185. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
186. Popescu Mariana-Venera Minoritati
187. Popescu Virgil-Daniel PNL
188. Preda Cezar-Florin PNL
189. Predoiu Marian-Cătălin PNL
190. Presură Alexandra PSD
191. Prisnel Adrian-Claudiu USR
192. Prișcă Răzvan Sorin PNL
193. Prună Cristina-Mădălina USR
194. Radu Anișoara PSD
195. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
196. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
197. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
198. Rădulescu Alexandru PSD
199. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
200. Rădulescu Dan-Răzvan USR
201. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
202. Roman Florin-Claudiu PNL
203. Roman Ioan Sorin PSD
204. Romanescu Cristinel PNL
205. Roșca Lucreția PSD
206. Rotaru Alexandru PSD
207. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
208. Sebestyén Csaba-István UDMR
209. Sefer Cristian-George PMP
210. Seidler Cristian-Gabriel USR
211. Seres Dénes UDMR
212. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
213. Simion Lucian-Eduard PSD
214. Simionca Ionuț PMP
215. Simonis Alfred - Robert PSD
216. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
217. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
218. Solomon Adrian PSD
219. Spânu Ion PSD
220. Stamatian Vasile-Florin PNL
221. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
222. Stancu Florinel PSD
223. Stănescu Alexandru PSD
224. Steriu Valeriu-Andrei PMP
225. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
226. Stroe Ionuț-Marian PNL
227. Suciu Matei PSD
228. Suciu Vasile-Daniel PSD
229. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
230. Szabó Ödön UDMR
231. Șarapatin Elvira PSD
232. Șerban Ciprian-Constantin PSD
233. Șimon Gheorghe PSD
234. Șișcu George PNL
235. Șotcan Theodora PSD
236. Șovăială Constantin PNL
237. Ștefan Corneliu PSD
238. Ștefan Ion PNL
239. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
240. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
241. Tabugan Ion PMP
242. Terea Ioan PSD
243. Tîlvăr Angel PSD
244. Todor Adrian PSD
245. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
246. Toma Ilie PSD
247. Tomac Eugen PMP
248. Tripa Florin-Dan PSD
249. Trușcă Constantin PSD
250. Tudor Beatrice PSD
251. Tudose Mihai PSD
252. Turcan Raluca PNL
253. Tușa Adriana Diana PSD
254. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
255. Ursu Răzvan-Ion PSD
256. Varga Glad-Aurel PNL
257. Varga Vasile PNL
258. Vasile Daniel Minoritati
259. Vasilică Radu Costin PSD
260. Vass Levente UDMR
261. Văcaru Alin Vasile PSD
262. Velcea Nicolae PSD
263. Vexler Silviu Minoritati
264. Vișan George-Gabriel PSD
265. Vîlceanu Dan PNL
266. Vîrză Mihăiță PSD
267. Vlad Sergiu Cosmin USR
268. Vlase Petru Gabriel PSD
269. Vlăducă Oana-Silvia PSD
270. Voicu Mihai Alexandru PNL
271. Vosganian Varujan ALDE
272. Weber Mihai PSD
273. Zainea Cornel USR
274. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
275. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 1:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro