Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.02.2017 > 12:31 Versiunea pentru printare
Marți, 28 februarie 2017, ora 12:31

Subiect vot: Modificare program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:113 57 18 8 13 5 4 8
- voturi pentru (DA):109 57 16 8 13 4 4 7
- voturi împotrivă (NU):4 - 2 - - 1 - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Anton Anton ALDE NU
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Badea Leonardo PSD DA
6. Balint Liviu-Ioan PMP DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
14. Bran Ioana PSD DA
15. Budăi Marius-Constantin PSD DA
16. Buican Cristian PNL NU
17. Burciu Cristina PSD DA
18. Calotă Florică Ică ALDE DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
21. Chiriac Viorel PSD DA
22. Chiriță Dumitru PSD DA
23. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
24. Ciuhodaru Tudor PSD DA
25. Csép Éva-Andrea UDMR DA
26. Csoma Botond UDMR DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Dobre Victor Paul PNL DA
29. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
30. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
31. Dunava Costel Neculai PSD DA
32. Erdei Dolóczki István UDMR DA
33. Farago Petru UDMR DA
34. Florea Oana-Consuela PSD DA
35. Floroiu Ionel PSD DA
36. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
37. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
38. Gavrilă Camelia PSD DA
39. Georgescu Nicolae PSD DA
40. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
41. Gheorghe Tinel PNL NU
42. Ghilea Găvrilă PNL DA
43. Ghinea Cristian USR DA
44. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
45. Gudu Vasile PNL DA
46. Huncă Mihaela PSD DA
47. Iacomi Iulian PSD DA
48. Ignat Miron Minoritati DA
49. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
50. Ion Stelian-Cristian USR DA
51. Ioniță Antoneta PNL DA
52. Itu Cornel PSD DA
53. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
54. Korodi Attila UDMR DA
55. Lazăr Sorin PSD DA
56. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
57. Longher Victoria Minoritati DA
58. Lovin Dumitru ALDE DA
59. Lungu Tudorița PNL DA
60. Lupașcu Costel PSD DA
61. Lupescu Dumitru USR DA
62. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
63. Manole Petre-Florin PSD DA
64. Marica Petru-Sorin PSD DA
65. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
66. Mînzatu Roxana PSD DA
67. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
68. Munteanu Ioan PSD DA
69. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
70. Neață Eugen PSD DA
71. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
72. Olteanu Daniel PNL DA
73. Oprea Dumitru PNL DA
74. Oteșanu Daniela PSD DA
75. Pambuccian Varujan Minoritati DA
76. Pașcan Emil-Marius PMP DA
77. Păle Dănuț PSD DA
78. Petric Octavian PSD DA
79. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
80. Pop Andrei PSD DA
81. Pop Georgian PSD DA
82. Pop Tudor Rareș USR DA
83. Popa Florin PSD DA
84. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
85. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
86. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
87. Preda Cezar-Florin PNL DA
88. Presură Alexandra PSD DA
89. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
90. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
91. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
92. Rotaru Alexandru PSD DA
93. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
94. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
95. Simion Lucian-Eduard PSD DA
96. Simionca Ionuț PMP DA
97. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
98. Solomon Adrian PSD DA
99. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
100. Szabó Ödön UDMR DA
101. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
102. Șotcan Theodora PSD DA
103. Șovăială Constantin PNL DA
104. Ștefan Corneliu PSD DA
105. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
106. Todor Adrian PSD DA
107. Tripa Florin-Dan PSD DA
108. Tudor Beatrice PSD DA
109. Vass Levente UDMR DA
110. Velcea Nicolae PSD DA
111. Vlase Petru Gabriel PSD DA
112. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
113. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 2:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro