Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.03.2017 > 13:12 Versiunea pentru printare
Marți, 14 martie 2017, ora 13:12

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:246 123 48 21 17 12 10 15

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Apjok Norbert UDMR
10. Ardelean Ben-Oni PNL
11. Avram Constantin ALDE
12. Axinte Vasile PSD
13. Babuș Radu PSD
14. Badea Leonardo PSD
15. Balint Liviu-Ioan PMP
16. Banias Mircea Marius ALDE
17. Barna Ilie Dan USR
18. Bălănescu Alexandru PSD
19. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
20. Bende Sándor UDMR
21. Benedek Zacharie UDMR
22. Benga Tudor - Vlad USR
23. Benkő Erika UDMR
24. Bica Dănuț PNL
25. Birchall Ana PSD
26. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bodea Marius PNL
30. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Bontea Vlad PSD
33. Boroianu Aurel-Robert PNL
34. Borza Remus-Adrian ALDE
35. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
36. Botez Mihai-Cătălin USR
37. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
38. Bran Ioana PSD
39. Bucura-Oprescu Simona PSD
40. Budăi Marius-Constantin PSD
41. Buican Cristian PNL
42. Buicu Corneliu-Florin PSD
43. Bulai Iulian USR
44. Bumb Sorin-Ioan PNL
45. Burciu Cristina PSD
46. Calista Mara-Daniela PNL
47. Calotă Florică Ică ALDE
48. Căciulă Aurel PSD
49. Călin Ion PSD
50. Căruceru Aida-Cristina PSD
51. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
52. Cherecheș Florica PNL
53. Cherecheș Viorica PNL
54. Chiriac Viorel PSD
55. Chiriță Dumitru PSD
56. Ciocan Dan PSD
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Cobuz Maricela PSD
59. Cocoș Vasile PSD
60. Codreanu Constantin PMP
61. Coliu Doru-Petrișor PMP
62. Cosma Andreea PSD
63. Cristache Cătălin PMP
64. Csép Éva-Andrea UDMR
65. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
66. Csoma Botond UDMR
67. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
68. Culeafă Mihai PNL
69. Cupă Ion ALDE
70. Cupșa Ioan PNL
71. Dehelean Silviu USR
72. Dinu Cristina-Elena PSD
73. Dîrzu Ioan PSD
74. Dobre Victor Paul PNL
75. Dobrică Ionela Viorela PSD
76. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
77. Dohotaru Adrian-Octavian USR
78. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
79. Drulă Cătălin USR
80. Dumitrache Ileana Cristina PSD
81. Dunava Costel Neculai PSD
82. Duruș Vlad-Emanuel USR
83. Farago Petru UDMR
84. Firczak Iulius Marian Minoritati
85. Florea Damian ALDE
86. Florea Oana-Consuela PSD
87. Floroiu Ionel PSD
88. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
89. Furic Iarco Minoritati
90. Furtună Mirela PSD
91. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
92. Gavrilă Camelia PSD
93. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
94. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
95. Găină Mihăiță PSD
96. Gerea Andrei Dominic ALDE
97. Gheorghe Andrei Daniel PNL
98. Gheorghiu Bogdan PNL
99. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
100. Ghinea Cristian USR
101. Giugea Nicolae PNL
102. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
103. Gudu Vasile PNL
104. Halici Nicușor PSD
105. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
106. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
107. Huncă Mihaela PSD
108. Iancu Iulian PSD
109. Iancu Marius-Ionel PSD
110. Iftimie Neculai PSD
111. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
112. Intotero Natalia-Elena PSD
113. Ion Stelian-Cristian USR
114. Ionescu George PNL
115. Ioniță Antoneta PNL
116. Iordache Florin PSD
117. Itu Cornel PSD
118. Kelemen Hunor UDMR
119. Korodi Attila UDMR
120. Lazăr Sorin PSD
121. Longher Victoria Minoritati
122. Lungu Tudorița PNL
123. Lupașcu Costel PSD
124. Lupescu Dumitru USR
125. Macovei Silviu Nicu PSD
126. Magyar Loránd-Bálint UDMR
127. Manole Petre-Florin PSD
128. Marica Petru-Sorin PSD
129. Márton Árpád-Francisc UDMR
130. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
131. Mărgărit Mitică-Marius PSD
132. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
133. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
134. Mînzatu Roxana PSD
135. Mocioalcă Ion PSD
136. Mohaci Mihai PSD
137. Moldovan Sorin-Dan PNL
138. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
139. Munteanu Ioan PSD
140. Mușoiu Ștefan PSD
141. Nasra Gabriel-Horia PSD
142. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
143. Neață Eugen PSD
144. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
145. Nicoară Romeo Florin PNL
146. Nicolae Andrei PSD
147. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
148. Nistor Laurențiu PSD
149. Niță Nicu PSD
150. Nosa Iuliu PSD
151. Olar Corneliu PNL
152. Oprea Dumitru PNL
153. Oprișcan Mihai Doru PNL
154. Oros Nechita-Adrian PNL
155. Palăr Ionel PNL
156. Pambuccian Varujan Minoritati
157. Pană Adriana-Doina PSD
158. Paraschiv Rodica PSD
159. Pașcan Emil-Marius PMP
160. Pau Radu - Adrian PSD
161. Păle Dănuț PSD
162. Petrea Gabriel PSD
163. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
164. Petric Octavian PSD
165. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
166. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
167. Pop Andrei PSD
168. Pop Georgian PSD
169. Pop Tudor Rareș USR
170. Popa Florin PSD
171. Popa Mihai Valentin PSD
172. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
173. Popescu Mariana-Venera Minoritati
174. Popescu Virgil-Daniel PNL
175. Presură Alexandra PSD
176. Prisnel Adrian-Claudiu USR
177. Prișcă Răzvan Sorin PNL
178. Prună Cristina-Mădălina USR
179. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
180. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
181. Răduț Violeta PSD
182. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
183. Roman Florin-Claudiu PNL
184. Roman Ioan Sorin PSD
185. Roșca Lucreția PSD
186. Rotaru Alexandru PSD
187. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
188. Săftoiu Ana Adriana PNL
189. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
190. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
191. Sebestyén Csaba-István UDMR
192. Seres Dénes UDMR
193. Simion Lucian-Eduard PSD
194. Simonis Alfred - Robert PSD
195. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
196. Solomon Adrian PSD
197. Spânu Ion PSD
198. Stamatian Vasile-Florin PNL
199. Stancu Florinel PSD
200. Stativă Irinel Ioan PSD
201. Stănescu Alexandru PSD
202. Steriu Valeriu-Andrei PMP
203. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
204. Stroe Ionuț-Marian PNL
205. Suciu Matei PSD
206. Suciu Vasile-Daniel PSD
207. Szabó Ödön UDMR
208. Șerban Ciprian-Constantin PSD
209. Șimon Gheorghe PSD
210. Șișcu George PNL
211. Șotcan Theodora PSD
212. Șovăială Constantin PNL
213. Ștefan Corneliu PSD
214. Ștefan Ion PNL
215. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
216. Tabugan Ion PMP
217. Tîlvăr Angel PSD
218. Todor Adrian PSD
219. Toma Ilie PSD
220. Tripa Florin-Dan PSD
221. Trușcă Constantin PSD
222. Tudor Beatrice PSD
223. Turcan Raluca PNL
224. Turcescu Robert-Nicolae PMP
225. Tușa Adriana Diana PSD
226. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
227. Ursu Răzvan-Ion PSD
228. Varga Vasile PNL
229. Vasile Daniel Minoritati
230. Vasilică Radu Costin PSD
231. Vass Levente UDMR
232. Văcaru Alin Vasile PSD
233. Velcea Nicolae PSD
234. Vexler Silviu Minoritati
235. Vișan George-Gabriel PSD
236. Vîlceanu Dan PNL
237. Vîrză Mihăiță PSD
238. Vlad Sergiu Cosmin USR
239. Vlase Petru Gabriel PSD
240. Vlăducă Oana-Silvia PSD
241. Voicu Mihai Alexandru PNL
242. Vosganian Varujan ALDE
243. Weber Mihai PSD
244. Zainea Cornel USR
245. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
246. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 21:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro