Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.03.2017 > 11:19 Versiunea pentru printare
Marți, 28 martie 2017, ora 11:19

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 279/2016 pentru completarea articolului 63 al Ordonanței de Urgență a Guvernului nr.195 din 12 decembrie 2002 privind circulația pe drumurile publice, republicată și actualizată
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:132 66 20 19 11 2 6 8
- voturi pentru (DA):132 66 20 19 11 2 6 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andrușcă Dănuț PSD DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Badea Leonardo PSD DA
6. Barna Ilie Dan USR DA
7. Bălănescu Alexandru PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benkő Erika UDMR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
16. Bran Ioana PSD DA
17. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
18. Căciulă Aurel PSD DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
21. Cherecheș Florica PNL DA
22. Cherecheș Viorica PNL DA
23. Cîtea Vasile PSD DA
24. Cobuz Maricela PSD DA
25. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
26. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
29. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
30. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
31. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
32. Drulă Cătălin USR DA
33. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
34. Erdei Dolóczki István UDMR DA
35. Farago Petru UDMR DA
36. Fădor Angelica PNL DA
37. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
38. Florea Oana-Consuela PSD DA
39. Floroiu Ionel PSD DA
40. Furic Iarco Minoritati DA
41. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
42. Gavrilă Camelia PSD DA
43. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
44. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
45. Gheorghe Tinel PNL DA
46. Ghinea Cristian USR DA
47. Giugea Nicolae PNL DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Halici Nicușor PSD DA
50. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
51. Huncă Mihaela PSD DA
52. Iftimie Neculai PSD DA
53. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
54. Ion Stelian-Cristian USR DA
55. Itu Cornel PSD DA
56. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
57. Lazăr Sorin PSD DA
58. Lungu Tudorița PNL DA
59. Lupașcu Costel PSD DA
60. Lupescu Dumitru USR DA
61. Macovei Silviu Nicu PSD DA
62. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
63. Marica Petru-Sorin PSD DA
64. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
65. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
66. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
67. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
68. Munteanu Ioan PSD DA
69. Mușoiu Ștefan PSD DA
70. Neață Eugen PSD DA
71. Nicolae Andrei PSD DA
72. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
73. Nistor Laurențiu PSD DA
74. Niță Nicu PSD DA
75. Nosa Iuliu PSD DA
76. Olar Corneliu PNL DA
77. Olteanu Daniel PNL DA
78. Oprea Dumitru PNL DA
79. Oteșanu Daniela PSD DA
80. Pambuccian Varujan Minoritati DA
81. Pană Adriana-Doina PSD DA
82. Paraschiv Rodica PSD DA
83. Pașcan Emil-Marius PMP DA
84. Păle Dănuț PSD DA
85. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
86. Petric Octavian PSD DA
87. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL DA
88. Pop Andrei PSD DA
89. Pop Georgian PSD DA
90. Pop Tudor Rareș USR DA
91. Popa Florin PSD DA
92. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
93. Presură Alexandra PSD DA
94. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
95. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
96. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
97. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
98. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
99. Roșca Lucreția PSD DA
100. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
101. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
102. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
103. Seres Dénes UDMR DA
104. Simionca Ionuț PMP DA
105. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
106. Spânu Ion PSD DA
107. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
108. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
109. Stancu Florinel PSD DA
110. Stănescu Alexandru PSD DA
111. Szabó Ödön UDMR DA
112. Șarapatin Elvira PSD DA
113. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
114. Ștefan Corneliu PSD DA
115. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
116. Terea Ioan PSD DA
117. Todor Adrian PSD DA
118. Toma Ilie PSD DA
119. Tripa Florin-Dan PSD DA
120. Tudor Beatrice PSD DA
121. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
122. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
123. Varga Glad-Aurel PNL DA
124. Vasile Daniel Minoritati DA
125. Vass Levente UDMR DA
126. Văcaru Alin Vasile PSD DA
127. Vișan George-Gabriel PSD DA
128. Vîrză Mihăiță PSD DA
129. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
130. Vlase Petru Gabriel PSD DA
131. Zainea Cornel USR DA
132. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 1:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro