Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.06.2006 > 10:37 Versiunea pentru printare
Joi, 22 iunie 2006, ora 10:37

Poziție pe
ordinea de zi:
33
Subiect vot: Art.4
PL 103/2006 privind accesul parlamentarilor la documentele privatizării
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:127 44 31 14 14 12 4 5 3
- voturi pentru (DA):66 43 2 14 2 1 2 - 2
- voturi împotrivă (NU):58 - 29 - 12 10 2 5 -
- abțineri:3 1 - - - 1 - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL NU
3. Albu Gheorghe PD-L NU
4. Almăjanu Marin PNL NU
5. Amarie Constantin PSD DA
6. Amet Aledin Minoritati NU
7. Andronescu Ecaterina PSD DA
8. Antal Árpád-András UDMR NU
9. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Băeșu George PSD DA
12. Bănicioiu Nicolae PSD DA
13. Bejinariu Eugen - DA
14. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L NU
15. Bónis István UDMR NU
16. Boureanu Cristian Alexandru PNL NU
17. Buciu Angela PRM DA
18. Buruiană Aprodu Daniela PRM DA
19. Buzatu Dan Horațiu PNL NU
20. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
21. Canacheu Costică PD-L NU
22. Cantaragiu Bogdan PD-L NU
23. Chiș Filonaș PSD DA
24. Cindrea Ioan PSD DA
25. Ciopraga Mircea PNL DA
26. Cliveti Minodora PSD DA
27. Corlățean Titus PSD DA
28. Crețu Gabriela PSD DA
29. Dan Iosif PSD DA
30. Diaconescu Marin PRM DA
31. Diaconescu Renică PC DA
32. Dragomir Dumitru PRM DA
33. Dragomir Gheorghe PNL NU
34. Dumitriu Mihai PSD DA
35. Dușa Mircea PSD DA
36. Erdei Dolóczki István UDMR NU
37. Frâncu Emilian Valentin PNL NU
38. Furo Iuliu Ioan PRM DA
39. Gabor Gheorghe PNL NU
40. Găleteanu Monalisa PSD DA
41. Ghișe Ioan PNL NU
42. Grigore Dan PD-L NU
43. Grosaru Mircea Minoritati NU
44. Gvozdenovici Slavomir Minoritati NU
45. Hanganu Romeo Octavian PC DA
46. Iancu Iulian PSD DA
47. Iordache Grațiela Denisa PC NU
48. Iustian Mircea Teodor PNL NU
49. Kelemen Hunor UDMR NU
50. Kerekes Károly UDMR NU
51. Király Andrei-Gheorghe UDMR NU
52. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
53. Lificiu Petru - Abținere
54. Liga Dănuț PD-L DA
55. Macaleți Costică PSD DA
56. Manolescu Oana Minoritati NU
57. Marin Constantin PSD DA
58. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
59. Máté András-Levente UDMR NU
60. Matei Cătălin Lucian PSD DA
61. Mazăre Alexandru PSD DA
62. Mălaimare Mihai Adrian PNL NU
63. Mănescu Rareș Șerban PNL NU
64. Mătușa Tudor PRM DA
65. Merka Adrian-Miroslav Minoritati NU
66. Micula Cătălin PNL NU
67. Mircea Costache PRM DA
68. Mironescu Laurențiu PD-L NU
69. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL NU
70. Mînzînă Ion PRM DA
71. Mocanu Alexandru PD-L NU
72. Mocanu Vasile PSD DA
73. Moisoiu Adrian PRM DA
74. Momanu Corneliu PNL NU
75. Motreanu Dan-Ștefan PNL NU
76. Munteanu Ioan PSD DA
77. Muscă Monica Octavia PNL NU
78. Nassar Rodica PSD DA
79. Nedelcu Gabriela PSD DA
80. Nițulescu Teodor PRM DA
81. Nosa Iuliu PSD DA
82. Olteanu Bogdan PNL NU
83. Oprea Gabriel PSD DA
84. Palăr Ionel PNL NU
85. Pardău Dumitru PNL NU
86. Plumb Rovana PSD DA
87. Ponta Victor-Viorel PSD DA
88. Popescu Dan Ioan PSD DA
89. Popescu Florin Aurelian PNL NU
90. Popescu Ionica Constanța PC NU
91. Popp Cosmin Gabriel PD-L NU
92. Preda Cezar-Florin PD-L NU
93. Preda Ion PNL NU
94. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
95. Pupeză Viorel PSD DA
96. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
97. Pușcaș Vasile PSD DA
98. Pușcă Mircea Valer PNL NU
99. Racoceanu Viorel PD-L NU
100. Rădulescu Cristian PD-L NU
101. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
102. Sanda Victor PSD DA
103. Sasu Ion PSD DA
104. Săniuță Marian-Florian PSD DA
105. Săpunaru Nini PNL NU
106. Sârbu Mugurel Liviu - DA
107. Semcu Adrian Emanuil PNL NU
108. Sóki Béla UDMR NU
109. Soporan Vasile Filip PSD DA
110. Stan Ioan PSD DA
111. Străchinaru Petre PD-L NU
112. Știrbeț Cornel PNL DA
113. Știrbu Monica-Mihaela PNL NU
114. Știucă Alecsandru PSD DA
115. Tărniceru Petru PSD DA
116. Teodorescu George Alin PSD DA
117. Timar Liviu PSD DA
118. Toma Florentina Marilena PSD DA
119. Toma Horia-Victor PNL NU
120. Toró Tiberiu UDMR Abținere
121. Tudose Mihai PSD Abținere
122. Turcan Raluca PNL NU
123. Uioreanu Horea-Dorin PNL NU
124. Varga Attila UDMR NU
125. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
126. Vlădoiu Aurel PSD DA
127. Zaharia Claudius Mihail PNL NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 iunie 2019, 12:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro