Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.04.2017 > 10:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 aprilie 2017, ora 10:17

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 287/2016 pentru completarea Legii educației fizice și sportului nr.69/2000
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:104 55 13 12 8 5 6 5
- voturi pentru (DA):104 55 13 12 8 5 6 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Antal István-János UDMR DA
2. Anton Anton ALDE DA
3. Apjok Norbert UDMR DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balint Liviu-Ioan PMP DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benkő Erika UDMR DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Botez Mihai-Cătălin USR DA
12. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
13. Bran Ioana PSD DA
14. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
15. Budăi Marius-Constantin PSD DA
16. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
17. Burciu Cristina PSD DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
20. Cherecheș Viorica PNL DA
21. Chichirău Cosette-Paula USR DA
22. Chiriac Viorel PSD DA
23. Chiriță Dumitru PSD DA
24. Ciocan Dan PSD DA
25. Cîtea Vasile PSD DA
26. Cocoș Vasile PSD DA
27. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
28. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
29. Cupă Ion ALDE DA
30. Dinu Cristina-Elena PSD DA
31. Dobre Victor Paul PNL DA
32. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
33. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
34. Dunava Costel Neculai PSD DA
35. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
36. Erdei Dolóczki István UDMR DA
37. Farago Petru UDMR DA
38. Fădor Angelica PNL DA
39. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
40. Furic Iarco Minoritati DA
41. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
42. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
43. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
44. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
45. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
46. Huncă Mihaela PSD DA
47. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
48. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
49. Ion Stelian-Cristian USR DA
50. Ioniță Antoneta PNL DA
51. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
52. Korodi Attila UDMR DA
53. Lazăr Sorin PSD DA
54. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
55. Longher Victoria Minoritati DA
56. Lovin Dumitru ALDE DA
57. Marica Petru-Sorin PSD DA
58. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
59. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
60. Munteanu Ioan PSD DA
61. Neagu Nicolae PNL DA
62. Neață Eugen PSD DA
63. Niță Nicu PSD DA
64. Oprea Dumitru PNL DA
65. Oteșanu Daniela PSD DA
66. Pană Adriana-Doina PSD DA
67. Paraschiv Rodica PSD DA
68. Păle Dănuț PSD DA
69. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
70. Pop Andrei PSD DA
71. Popa Florin PSD DA
72. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
73. Popescu Pavel PNL DA
74. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
75. Rădulescu Alexandru PSD DA
76. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
77. Răduț Violeta PSD DA
78. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
79. Romanescu Cristinel PNL DA
80. Sefer Cristian-George PMP DA
81. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
82. Seres Dénes UDMR DA
83. Simionca Ionuț PMP DA
84. Simonis Alfred - Robert PSD DA
85. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
86. Stancu Florinel PSD DA
87. Stănescu Alexandru PSD DA
88. Suciu Matei PSD DA
89. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
90. Șarapatin Elvira PSD DA
91. Șotcan Theodora PSD DA
92. Terea Ioan PSD DA
93. Tudor Beatrice PSD DA
94. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
95. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
96. Vass Levente UDMR DA
97. Văcaru Alin Vasile PSD DA
98. Vișan George-Gabriel PSD DA
99. Vîrză Mihăiță PSD DA
100. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
101. Vlase Petru Gabriel PSD DA
102. Zainea Cornel USR DA
103. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
104. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 10 decembrie 2018, 16:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro