Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.04.2017 > 10:38 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 aprilie 2017, ora 10:38

Subiect vot: Modificare program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:122 66 15 15 12 5 4 5
- voturi pentru (DA):119 66 14 13 12 5 4 5
- voturi împotrivă (NU):2 - - 2 - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Antal István-János UDMR DA
2. Anton Anton ALDE DA
3. Apjok Norbert UDMR DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Bălănescu Alexandru PSD DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benedek Zacharie UDMR DA
9. Benkő Erika UDMR DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Botez Mihai-Cătălin USR DA
13. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
14. Bran Ioana PSD DA
15. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
16. Budăi Marius-Constantin PSD DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Burciu Cristina PSD DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
21. Cherecheș Viorica PNL DA
22. Chichirău Cosette-Paula USR DA
23. Chiriac Viorel PSD DA
24. Chiriță Dumitru PSD DA
25. Ciocan Dan PSD DA
26. Cîtea Vasile PSD DA
27. Cocoș Vasile PSD DA
28. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
29. Csép Éva-Andrea UDMR DA
30. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
31. Cupă Ion ALDE DA
32. Dehelean Silviu USR DA
33. Dinu Cristina-Elena PSD DA
34. Dîrzu Ioan PSD DA
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
37. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
38. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Farago Petru UDMR DA
43. Fădor Angelica PNL DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
46. Furic Iarco Minoritati DA
47. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
48. Gavrilă Camelia PSD DA
49. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
50. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
51. Halici Nicușor PSD DA
52. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
53. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
54. Huncă Mihaela PSD DA
55. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
56. Ion Stelian-Cristian USR DA
57. Ioniță Antoneta PNL DA
58. Itu Cornel PSD DA
59. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
60. Jivan Luminița-Maria PSD DA
61. Korodi Attila UDMR DA
62. Lazăr Sorin PSD DA
63. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
64. Longher Victoria Minoritati DA
65. Lovin Dumitru ALDE DA
66. Macovei Silviu Nicu PSD DA
67. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
68. Mohaci Mihai PSD DA
69. Moldovan Sorin-Dan PNL Abținere
70. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
71. Munteanu Ioan PSD DA
72. Neagu Nicolae PNL DA
73. Neață Eugen PSD DA
74. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
75. Niță Nicu PSD DA
76. Nosa Iuliu PSD DA
77. Oprea Dumitru PNL DA
78. Oteșanu Daniela PSD DA
79. Pană Adriana-Doina PSD DA
80. Paraschiv Rodica PSD DA
81. Păle Dănuț PSD DA
82. Pop Andrei PSD DA
83. Popa Florin PSD DA
84. Presură Alexandra PSD DA
85. Prună Cristina-Mădălina USR DA
86. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
87. Rădulescu Alexandru PSD DA
88. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
89. Răduț Violeta PSD DA
90. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
91. Roman Florin-Claudiu PNL DA
92. Romanescu Cristinel PNL DA
93. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
94. Sefer Cristian-George PMP DA
95. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
96. Seres Dénes UDMR DA
97. Simonis Alfred - Robert PSD DA
98. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
99. Spânu Ion PSD DA
100. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
101. Stancu Florinel PSD DA
102. Suciu Matei PSD DA
103. Șarapatin Elvira PSD DA
104. Șotcan Theodora PSD DA
105. Șovăială Constantin PNL DA
106. Ștefan Corneliu PSD DA
107. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
108. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
109. Terea Ioan PSD DA
110. Toma Ilie PSD DA
111. Tudor Beatrice PSD DA
112. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
113. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
114. Varga Vasile PNL DA
115. Vass Levente UDMR DA
116. Văcaru Alin Vasile PSD DA
117. Vișan George-Gabriel PSD DA
118. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
119. Vlase Petru Gabriel PSD DA
120. Zainea Cornel USR NU
121. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
122. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 5:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro