Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 15.05.2017 > 16:14 Versiunea pentru printare
Luni, 15 mai 2017, ora 16:14

Subiect vot: Retrimitere la comisie - PL-x 393/2016
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:145 71 33 14 2 7 3 13 2
- voturi pentru (DA):143 71 31 14 2 7 3 13 2
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Banias Mircea Marius - DA
7. Barna Ilie Dan USR DA
8. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bodea Marius PNL DA
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
18. Bontea Vlad PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bran Ioana PSD DA
21. Budăi Marius-Constantin PSD DA
22. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
23. Burciu Cristina PSD DA
24. Calista Mara-Daniela PNL DA
25. Calotă Florică Ică ALDE DA
26. Căciulă Aurel PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Cherecheș Viorica PNL DA
29. Chiriac Viorel PSD DA
30. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
31. Cocoș Vasile PSD DA
32. Codreanu Constantin PMP DA
33. Cosma Lavinia-Corina USR DA
34. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
35. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
36. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
37. Dinu Cristina-Elena PSD DA
38. Dobre Victor Paul PNL -
39. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
40. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
41. Drulă Cătălin USR DA
42. Durbacă Eugen - DA
43. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
44. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
45. Floroiu Ionel PSD DA
46. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
47. Furic Iarco Minoritati DA
48. Furtună Mirela PSD DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Gavrilă Camelia PSD DA
51. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
52. Găină Mihăiță PSD DA
53. Georgescu Nicolae PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
55. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
56. Ghilea Găvrilă PNL DA
57. Giugea Nicolae PNL DA
58. Gudu Vasile PNL DA
59. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
60. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
61. Ibram Iusein Minoritati DA
62. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
63. Ioniță Antoneta PNL DA
64. Itu Cornel PSD DA
65. Korodi Attila UDMR DA
66. Lazăr Sorin PSD DA
67. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
68. Lungu Tudorița PNL NU
69. Lupașcu Costel PSD DA
70. Lupescu Dumitru USR DA
71. Manole Petre-Florin PSD DA
72. Mareș Mara PNL DA
73. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
74. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
75. Mînzatu Roxana PSD DA
76. Mohaci Mihai PSD DA
77. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
78. Munteanu Ioan PSD DA
79. Mușoiu Ștefan PSD DA
80. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
81. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
82. Neagu Nicolae PNL DA
83. Neață Eugen PSD DA
84. Nicolae Andrei PSD DA
85. Niță Mihai ALDE DA
86. Niță Nicu PSD DA
87. Nosa Iuliu PSD DA
88. Olteanu Daniel PNL DA
89. Oprea Dumitru PNL DA
90. Oteșanu Daniela PSD DA
91. Palăr Ionel PNL DA
92. Pambuccian Varujan Minoritati DA
93. Paraschiv Rodica PSD DA
94. Pau Radu - Adrian PSD DA
95. Păle Dănuț PSD DA
96. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
97. Petric Octavian PSD DA
98. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
99. Pop Andrei PSD DA
100. Popa Florin PSD DA
101. Presură Alexandra PSD DA
102. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
103. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
104. Răduț Violeta PSD DA
105. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
106. Roman Florin-Claudiu PNL DA
107. Romanescu Cristinel PNL DA
108. Roșca Lucreția PSD DA
109. Rotaru Alexandru PSD DA
110. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
111. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
112. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
113. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
114. Simionca Ionuț PMP DA
115. Simonis Alfred - Robert PSD DA
116. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
117. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
118. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
119. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
120. Șarapatin Elvira PSD DA
121. Șimon Gheorghe PSD DA
122. Șișcu George PNL DA
123. Șotcan Theodora PSD DA
124. Șova Lucian PSD DA
125. Șovăială Constantin PNL DA
126. Ștefan Ion PNL DA
127. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
128. Tîlvăr Angel PSD DA
129. Todor Adrian PSD DA
130. Tripa Florin-Dan PSD DA
131. Trușcă Constantin PSD DA
132. Varga Glad-Aurel PNL DA
133. Vasile Daniel Minoritati DA
134. Vasilică Radu Costin PSD DA
135. Văcaru Alin Vasile PSD DA
136. Velcea Nicolae PSD DA
137. Vexler Silviu Minoritati DA
138. Vișan George-Gabriel PSD DA
139. Vîlceanu Dan PNL DA
140. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
141. Vlase Petru Gabriel PSD DA
142. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
143. Vosganian Varujan ALDE DA
144. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
145. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 decembrie 2018, 15:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro