Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 16.05.2017 > 13:30 Versiunea pentru printare
Marți, 16 mai 2017, ora 13:30

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:206 100 45 16 18 9 9 9

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Antal István-János UDMR
6. Anton Anton ALDE
7. Axinte Vasile PSD
8. Babuș Radu PSD
9. Badea Leonardo PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PMP
12. Barna Ilie Dan USR
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
14. Bănicioiu Nicolae PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benedek Zacharie UDMR
18. Benga Tudor - Vlad USR
19. Benkő Erika UDMR
20. Bica Dănuț PNL
21. Bichineț Corneliu PMP
22. Biro Zsolt-Istvan UDMR
23. Biró Rozália-Ibolya UDMR
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bodea Marius PNL
28. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
32. Bran Ioana PSD
33. Bucura-Oprescu Simona PSD
34. Budăi Marius-Constantin PSD
35. Buican Cristian PNL
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Calotă Florică Ică ALDE
41. Căciulă Aurel PSD
42. Călin Ion PSD
43. Căruceru Aida-Cristina PSD
44. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
45. Cherecheș Viorica PNL
46. Chiriac Viorel PSD
47. Chiriță Dumitru PSD
48. Ciocan Dan PSD
49. Ciofu Tamara-Dorina PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Cocoș Vasile PSD
52. Cosma Andreea PSD
53. Cristache Cătălin PMP
54. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
55. Csoma Botond UDMR
56. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
57. Culeafă Mihai PNL
58. Cupă Ion ALDE
59. Dinu Cristina-Elena PSD
60. Dobre Mircea-Titus PSD
61. Dobre Victor Paul PNL
62. Dobrică Ionela Viorela PSD
63. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
64. Drulă Cătălin USR
65. Dunava Costel Neculai PSD
66. Duruș Vlad-Emanuel USR
67. Erdei Dolóczki István UDMR
68. Farago Petru UDMR
69. Florea Oana-Consuela PSD
70. Floroiu Ionel PSD
71. Furtună Mirela PSD
72. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
73. Gavrilă Camelia PSD
74. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
75. Găină Mihăiță PSD
76. Gerea Andrei Dominic ALDE
77. Gheorghe Andrei Daniel PNL
78. Gheorghiu Bogdan PNL
79. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
80. Ghinea Cristian USR
81. Giugea Nicolae PNL
82. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
83. Gudu Vasile PNL
84. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
85. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
86. Holban Georgeta-Carmen PSD
87. Iacomi Iulian PSD
88. Iancu Iulian PSD
89. Iancu Marius-Ionel PSD
90. Ibram Iusein Minoritati
91. Ignat Miron Minoritati
92. Intotero Natalia-Elena PSD
93. Ion Stelian-Cristian USR
94. Ionescu George PNL
95. Ioniță Antoneta PNL
96. Iordache Florin PSD
97. Itu Cornel PSD
98. Kelemen Hunor UDMR
99. Korodi Attila UDMR
100. Lazăr Sorin PSD
101. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
102. Lovin Dumitru ALDE
103. Lungu Tudorița PNL
104. Macovei Silviu Nicu PSD
105. Magyar Loránd-Bálint UDMR
106. Manole Petre-Florin PSD
107. Mareș Mara PNL
108. Marica Petru-Sorin PSD
109. Márton Árpád-Francisc UDMR
110. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
111. Mihalescul Dumitru PNL
112. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
113. Mînzatu Roxana PSD
114. Moagher Laura-Mihaela PSD
115. Mocioalcă Ion PSD
116. Moldovan Sorin-Dan PNL
117. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
118. Movilă Petru PMP
119. Munteanu Ioan PSD
120. Nasra Gabriel-Horia PSD
121. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
122. Neagu Nicolae PNL
123. Neață Eugen PSD
124. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
125. Nicoară Romeo Florin PNL
126. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
127. Nicolicea Eugen PSD
128. Nistor Laurențiu PSD
129. Niță Nicu PSD
130. Nosa Iuliu PSD
131. Olar Corneliu PNL
132. Olteanu Daniel PNL
133. Oprea Dumitru PNL
134. Oprișcan Mihai Doru PNL
135. Oteșanu Daniela PSD
136. Palăr Ionel PNL
137. Pană Adriana-Doina PSD
138. Paraschiv Rodica PSD
139. Păle Dănuț PSD
140. Petrea Gabriel PSD
141. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
142. Petric Octavian PSD
143. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
144. Ponta Victor-Viorel PSD
145. Pop Andrei PSD
146. Pop Georgian PSD
147. Pop Tudor Rareș USR
148. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
149. Popescu Mariana-Venera Minoritati
150. Popescu Virgil-Daniel PNL
151. Predoiu Marian-Cătălin PNL
152. Prună Cristina-Mădălina USR
153. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
154. Rădulescu Alexandru PSD
155. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
156. Rădulescu Dan-Răzvan USR
157. Răduț Violeta PSD
158. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
159. Roman Florin-Claudiu PNL
160. Romanescu Cristinel PNL
161. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
162. Săftoiu Ana Adriana PNL
163. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
164. Sebestyén Csaba-István UDMR
165. Seidler Cristian-Gabriel USR
166. Seres Dénes UDMR
167. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
168. Simion Lucian-Eduard PSD
169. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
170. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
171. Solomon Adrian PSD
172. Spânu Ion PSD
173. Stamatian Vasile-Florin PNL
174. Stancu Florinel PSD
175. Stativă Irinel Ioan PSD
176. Stănescu Alexandru PSD
177. Steriu Valeriu-Andrei PMP
178. Suciu Vasile-Daniel PSD
179. Szabó Ödön UDMR
180. Șarapatin Elvira PSD
181. Șerban Ciprian-Constantin PSD
182. Șimon Gheorghe PSD
183. Șotcan Theodora PSD
184. Șova Lucian PSD
185. Șovăială Constantin PNL
186. Ștefan Corneliu PSD
187. Ștefan Ion PNL
188. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
189. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
190. Tabugan Ion PMP
191. Terea Ioan PSD
192. Tîlvăr Angel PSD
193. Todor Adrian PSD
194. Tripa Florin-Dan PSD
195. Tudor Beatrice PSD
196. Turcan Raluca PNL
197. Turcescu Robert-Nicolae PMP
198. Varga Glad-Aurel PNL
199. Vasilică Radu Costin PSD
200. Vass Levente UDMR
201. Vlad Sergiu Cosmin USR
202. Vlase Petru Gabriel PSD
203. Vlăducă Oana-Silvia PSD
204. Vosganian Varujan ALDE
205. Zainea Cornel USR
206. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 17 octombrie 2017, 10:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro