Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 16.05.2017 > 11:20 Versiunea pentru printare
Marți, 16 mai 2017, ora 11:20

Subiect vot: Modificare program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:155 73 28 19 12 4 8 11
- voturi pentru (DA):152 73 25 19 12 4 8 11
- voturi împotrivă (NU):2 - 2 - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Barna Ilie Dan USR DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benga Tudor - Vlad USR DA
8. Benkő Erika UDMR DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
11. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
15. Botez Mihai-Cătălin USR DA
16. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
17. Bran Ioana PSD DA
18. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
19. Buican Cristian PNL Abținere
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Bulai Iulian USR DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calotă Florică Ică ALDE DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Cherecheș Viorica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
29. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
30. Ciuhodaru Tudor PSD DA
31. Cîtea Vasile PSD DA
32. Codreanu Constantin PMP DA
33. Cosma Lavinia-Corina USR DA
34. Csép Éva-Andrea UDMR DA
35. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
36. Csoma Botond UDMR DA
37. Cupă Ion ALDE DA
38. Cupșa Ioan PNL DA
39. Dehelean Silviu USR DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
42. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
43. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
46. Farago Petru UDMR DA
47. Floroiu Ionel PSD DA
48. Furic Iarco Minoritati DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Gavrilă Camelia PSD DA
51. Găină Mihăiță PSD DA
52. Georgescu Nicolae PSD DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gheorghe Tinel PNL NU
55. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
56. Ghinea Cristian USR DA
57. Giugea Nicolae PNL DA
58. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
59. Halici Nicușor PSD DA
60. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
61. Huncă Mihaela PSD DA
62. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
63. Iacomi Iulian PSD DA
64. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
65. Intotero Natalia-Elena PSD DA
66. Ion Stelian-Cristian USR DA
67. Ionescu George PNL DA
68. Ioniță Antoneta PNL DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
71. Korodi Attila UDMR DA
72. Lazăr Sorin PSD DA
73. Longher Victoria Minoritati DA
74. Lovin Dumitru ALDE DA
75. Lungu Tudorița PNL DA
76. Lupașcu Costel PSD DA
77. Lupescu Dumitru USR DA
78. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
79. Mareș Mara PNL DA
80. Marica Petru-Sorin PSD DA
81. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
82. Mihalescul Dumitru PNL DA
83. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
84. Mohaci Mihai PSD DA
85. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
86. Movilă Petru PMP DA
87. Munteanu Ioan PSD DA
88. Neagu Nicolae PNL DA
89. Neață Eugen PSD DA
90. Nicolae Andrei PSD DA
91. Nistor Laurențiu PSD DA
92. Niță Nicu PSD DA
93. Olar Corneliu PNL DA
94. Olteanu Daniel PNL DA
95. Oprea Dumitru PNL DA
96. Oteșanu Daniela PSD DA
97. Pambuccian Varujan Minoritati DA
98. Pașcan Emil-Marius PMP DA
99. Pau Radu - Adrian PSD DA
100. Păle Dănuț PSD DA
101. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL DA
102. Pop Tudor Rareș USR DA
103. Popa Florin PSD DA
104. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
105. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
106. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
107. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
108. Rădulescu Alexandru PSD DA
109. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
110. Răduț Violeta PSD DA
111. Roman Florin-Claudiu PNL DA
112. Romanescu Cristinel PNL DA
113. Roșca Lucreția PSD DA
114. Rotaru Alexandru PSD DA
115. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
116. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
117. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
118. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
119. Simion Lucian-Eduard PSD DA
120. Simionca Ionuț PMP DA
121. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
122. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
123. Solomon Adrian PSD DA
124. Spânu Ion PSD DA
125. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
126. Stănescu Alexandru PSD DA
127. Suciu Matei PSD DA
128. Szabó Ödön UDMR DA
129. Șarapatin Elvira PSD DA
130. Șova Lucian PSD DA
131. Șovăială Constantin PNL DA
132. Ștefan Corneliu PSD DA
133. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
134. Tabugan Ion PMP DA
135. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
136. Tîlvăr Angel PSD DA
137. Todor Adrian PSD DA
138. Tripa Florin-Dan PSD DA
139. Trușcă Constantin PSD DA
140. Tudor Beatrice PSD DA
141. Turcan Raluca PNL DA
142. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
143. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
144. Vasile Daniel Minoritati DA
145. Vasilică Radu Costin PSD DA
146. Vass Levente UDMR DA
147. Văcaru Alin Vasile PSD DA
148. Vexler Silviu Minoritati DA
149. Vișan George-Gabriel PSD DA
150. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
151. Vlase Petru Gabriel PSD DA
152. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
153. Zainea Cornel USR DA
154. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
155. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 19 octombrie 2017, 4:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro