Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.05.2017 > 12:08 Versiunea pentru printare
Marți, 30 mai 2017, ora 12:08

Subiect vot: Vot final - Proiectul de Hotarare privind modificarea anexei la Hotararea Camerei Deputatilor nr.125/2016 pentru aprobarea componentei nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputatilor (PH CD 50 /2017)
PHC 50/2017 privind modificarea anexei la Hotărârea Camerei Deputaților nr.125/2016 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:237 119 48 23 13 11 9 13 1
- voturi pentru (DA):237 119 48 23 13 11 9 13 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Andrușcă Dănuț PSD DA
7. Antal István-János UDMR DA
8. Anton Anton ALDE DA
9. Avram Constantin ALDE DA
10. Axinte Vasile PSD DA
11. Babuș Radu PSD DA
12. Badea Leonardo PSD DA
13. Balint Liviu-Ioan PMP DA
14. Banias Mircea Marius - DA
15. Barna Ilie Dan USR DA
16. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
17. Bălănescu Alexandru PSD DA
18. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Benedek Zacharie UDMR DA
21. Benga Tudor - Vlad USR DA
22. Benkő Erika UDMR DA
23. Bica Dănuț PNL DA
24. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
26. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
27. Bode Lucian Nicolae PNL DA
28. Bodea Marius PNL DA
29. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
31. Bontea Vlad PSD DA
32. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
33. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
34. Botez Mihai-Cătălin USR DA
35. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
36. Bran Ioana PSD DA
37. Budăi Marius-Constantin PSD DA
38. Buican Cristian PNL DA
39. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
40. Bulai Iulian USR DA
41. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
42. Burciu Cristina PSD DA
43. Calotă Florică Ică ALDE DA
44. Căciulă Aurel PSD DA
45. Călin Ion PSD DA
46. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
47. Cherecheș Florica PNL DA
48. Cherecheș Viorica PNL DA
49. Chichirău Cosette-Paula USR DA
50. Chiriac Viorel PSD DA
51. Chiriță Dumitru PSD DA
52. Ciocan Dan PSD DA
53. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
54. Ciuhodaru Tudor PSD DA
55. Cîmpeanu Sorin Mihai ALDE DA
56. Cîtea Vasile PSD DA
57. Cobuz Maricela PSD DA
58. Cocoș Vasile PSD DA
59. Cosma Andreea PSD DA
60. Cosma Lavinia-Corina USR DA
61. Cristache Cătălin PMP DA
62. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
63. Csoma Botond UDMR DA
64. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
65. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
66. Culeafă Mihai PNL DA
67. Cupă Ion ALDE DA
68. Cupșa Ioan PNL DA
69. Dan Nicușor Daniel USR DA
70. Dehelean Silviu USR DA
71. Dinu Cristina-Elena PSD DA
72. Dîrzu Ioan PSD DA
73. Dobre Mircea-Titus PSD DA
74. Dobre Victor Paul PNL DA
75. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
76. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
77. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
78. Drulă Cătălin USR DA
79. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
80. Dunava Costel Neculai PSD DA
81. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
82. Farago Petru UDMR DA
83. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
84. Florea Damian ALDE DA
85. Florea Oana-Consuela PSD DA
86. Floroiu Ionel PSD DA
87. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
88. Gavrilă Camelia PSD DA
89. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
90. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
91. Găină Mihăiță PSD DA
92. Georgescu Nicolae PSD DA
93. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
94. Gheorghiu Bogdan PNL DA
95. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
96. Ghilea Găvrilă PNL DA
97. Ghinea Cristian USR DA
98. Giugea Nicolae PNL DA
99. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
100. Halici Nicușor PSD DA
101. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
102. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
103. Huncă Mihaela PSD DA
104. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
105. Iancu Iulian PSD DA
106. Iancu Marius-Ionel PSD DA
107. Ignat Miron Minoritati DA
108. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
109. Intotero Natalia-Elena PSD DA
110. Ion Stelian-Cristian USR DA
111. Ionescu George PNL DA
112. Ioniță Antoneta PNL DA
113. Iordache Florin PSD DA
114. Itu Cornel PSD DA
115. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
116. Jivan Luminița-Maria PSD DA
117. Kelemen Hunor UDMR DA
118. Korodi Attila UDMR DA
119. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
120. Lazăr Sorin PSD DA
121. Longher Victoria Minoritati DA
122. Lovin Dumitru ALDE DA
123. Lungu Tudorița PNL DA
124. Macovei Silviu Nicu PSD DA
125. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
126. Mareș Mara PNL DA
127. Marica Petru-Sorin PSD DA
128. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
129. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
130. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
131. Mihalescul Dumitru PNL DA
132. Mînzatu Roxana PSD DA
133. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
134. Mocioalcă Ion PSD DA
135. Mohaci Mihai PSD DA
136. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
137. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
138. Munteanu Ioan PSD DA
139. Mușoiu Ștefan PSD DA
140. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
141. Neagu Nicolae PNL DA
142. Neață Eugen PSD DA
143. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
144. Nicoară Romeo Florin PNL DA
145. Nicolae Andrei PSD DA
146. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
147. Nicolicea Eugen PSD DA
148. Nistor Laurențiu PSD DA
149. Niță Nicu PSD DA
150. Nosa Iuliu PSD DA
151. Olteanu Daniel PNL DA
152. Oprea Dumitru PNL DA
153. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
154. Oteșanu Daniela PSD DA
155. Palăr Ionel PNL DA
156. Pană Adriana-Doina PSD DA
157. Paraschiv Rodica PSD DA
158. Pașcan Emil-Marius PMP DA
159. Pau Radu - Adrian PSD DA
160. Păle Dănuț PSD DA
161. Petric Octavian PSD DA
162. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL DA
163. Pop Andrei PSD DA
164. Pop Tudor Rareș USR DA
165. Popa Florin PSD DA
166. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
167. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
168. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
169. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
170. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
171. Presură Alexandra PSD DA
172. Radu Anișoara PSD DA
173. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
174. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
175. Rădulescu Alexandru PSD DA
176. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
177. Răduț Violeta PSD DA
178. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
179. Roman Florin-Claudiu PNL DA
180. Roman Ioan Sorin PSD DA
181. Roșca Lucreția PSD DA
182. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
183. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
184. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
185. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
186. Sefer Cristian-George PMP DA
187. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
188. Seres Dénes UDMR DA
189. Simionca Ionuț PMP DA
190. Simonis Alfred - Robert PSD DA
191. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
192. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
193. Solomon Adrian PSD DA
194. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
195. Stancu Florinel PSD DA
196. Stănescu Alexandru PSD DA
197. Steriu Valeriu-Andrei PMP DA
198. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
199. Suciu Matei PSD DA
200. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
201. Șarapatin Elvira PSD DA
202. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
203. Șimon Gheorghe PSD DA
204. Șotcan Theodora PSD DA
205. Șova Lucian PSD DA
206. Șovăială Constantin PNL DA
207. Ștefan Corneliu PSD DA
208. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
209. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
210. Tabugan Ion PMP DA
211. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
212. Terea Ioan PSD DA
213. Todor Adrian PSD DA
214. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
215. Toma Ilie PSD DA
216. Tudor Beatrice PSD DA
217. Turcan Raluca PNL DA
218. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
219. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
220. Varga Glad-Aurel PNL DA
221. Varga Vasile PNL DA
222. Vasile Daniel Minoritati DA
223. Vasilică Radu Costin PSD DA
224. Văcaru Alin Vasile PSD DA
225. Velcea Nicolae PSD DA
226. Vexler Silviu Minoritati DA
227. Vișan George-Gabriel PSD DA
228. Vîlceanu Dan PNL DA
229. Vîrză Mihăiță PSD DA
230. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
231. Vlase Petru Gabriel PSD DA
232. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
233. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
234. Vosganian Varujan ALDE DA
235. Zainea Cornel USR DA
236. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
237. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 19 octombrie 2017, 4:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro