Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.05.2017 > 12:29 Versiunea pentru printare
Marți, 30 mai 2017, ora 12:29

Subiect vot: Comisia de numarare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:208 95 44 24 10 8 11 15 1
- voturi pentru (DA):207 95 43 24 10 8 11 15 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
5. Anastase Roberta Alma PNL DA
6. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
7. Andrușcă Dănuț PSD DA
8. Antal István-János UDMR DA
9. Anton Anton ALDE DA
10. Axinte Vasile PSD DA
11. Babuș Radu PSD DA
12. Badea Leonardo PSD DA
13. Balint Liviu-Ioan PMP DA
14. Banias Mircea Marius - DA
15. Barna Ilie Dan USR DA
16. Bălănescu Alexandru PSD DA
17. Bejinariu Eugen PSD DA
18. Bende Sándor UDMR DA
19. Benga Tudor - Vlad USR DA
20. Bica Dănuț PNL DA
21. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
23. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
24. Bodea Marius PNL DA
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
27. Bontea Vlad PSD DA
28. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
30. Botez Mihai-Cătălin USR DA
31. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
32. Bran Ioana PSD DA
33. Budăi Marius-Constantin PSD DA
34. Buican Cristian PNL Abținere
35. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
36. Bulai Iulian USR DA
37. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
38. Burciu Cristina PSD DA
39. Calista Mara-Daniela PNL DA
40. Călin Ion PSD DA
41. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
42. Cherecheș Florica PNL DA
43. Cherecheș Viorica PNL DA
44. Chichirău Cosette-Paula USR DA
45. Chiriac Viorel PSD DA
46. Chiriță Dumitru PSD DA
47. Ciocan Dan PSD DA
48. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
49. Cîtea Vasile PSD DA
50. Cobuz Maricela PSD DA
51. Cocoș Vasile PSD DA
52. Cosma Andreea PSD DA
53. Cosma Lavinia-Corina USR DA
54. Cristache Cătălin PMP DA
55. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
56. Csoma Botond UDMR DA
57. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
58. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
59. Culeafă Mihai PNL DA
60. Cupă Ion ALDE DA
61. Cupșa Ioan PNL DA
62. Dehelean Silviu USR DA
63. Dinu Cristina-Elena PSD DA
64. Dîrzu Ioan PSD DA
65. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
66. Dragnea Nicolae-Liviu PSD DA
67. Drulă Cătălin USR DA
68. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
69. Dunava Costel Neculai PSD DA
70. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
71. Farago Petru UDMR DA
72. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
73. Florea Damian ALDE DA
74. Florea Oana-Consuela PSD DA
75. Floroiu Ionel PSD DA
76. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
77. Gavrilă Camelia PSD DA
78. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
79. Georgescu Nicolae PSD DA
80. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
82. Gheorghiu Bogdan PNL DA
83. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
84. Ghilea Găvrilă PNL DA
85. Ghinea Cristian USR DA
86. Giugea Nicolae PNL DA
87. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
88. Huncă Mihaela PSD DA
89. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
90. Iancu Iulian PSD DA
91. Iancu Marius-Ionel PSD DA
92. Ibram Iusein Minoritati DA
93. Ignat Miron Minoritati DA
94. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
95. Ion Stelian-Cristian USR DA
96. Ionescu George PNL DA
97. Ioniță Antoneta PNL DA
98. Iordache Florin PSD DA
99. Itu Cornel PSD DA
100. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
101. Lazăr Sorin PSD DA
102. Longher Victoria Minoritati DA
103. Lovin Dumitru ALDE DA
104. Lungu Tudorița PNL DA
105. Lupescu Dumitru USR DA
106. Macovei Silviu Nicu PSD DA
107. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
108. Mareș Mara PNL DA
109. Marica Petru-Sorin PSD DA
110. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
111. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
112. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
113. Mihalescul Dumitru PNL DA
114. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
115. Mînzatu Roxana PSD DA
116. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
117. Mocanu Adrian PMP DA
118. Mohaci Mihai PSD DA
119. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
120. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
121. Munteanu Ioan PSD DA
122. Mușoiu Ștefan PSD DA
123. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
124. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
125. Neagu Nicolae PNL DA
126. Nicoară Romeo Florin PNL DA
127. Nicolicea Eugen PSD DA
128. Nistor Laurențiu PSD DA
129. Niță Mihai ALDE DA
130. Nosa Iuliu PSD DA
131. Olar Corneliu PNL DA
132. Olteanu Daniel PNL DA
133. Oprea Dumitru PNL DA
134. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
135. Oros Nechita-Adrian PNL DA
136. Palăr Ionel PNL DA
137. Pambuccian Varujan Minoritati DA
138. Pană Adriana-Doina PSD DA
139. Pașcan Emil-Marius PMP DA
140. Păle Dănuț PSD DA
141. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL DA
142. Pop Andrei PSD DA
143. Pop Tudor Rareș USR DA
144. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
145. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
146. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
147. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
148. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
149. Radu Anișoara PSD DA
150. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
151. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
152. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
153. Răduț Violeta PSD DA
154. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
155. Roman Florin-Claudiu PNL DA
156. Roman Ioan Sorin PSD DA
157. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
158. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
159. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
160. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
161. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
162. Seres Dénes UDMR DA
163. Simionca Ionuț PMP DA
164. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
165. Solomon Adrian PSD DA
166. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
167. Stancu Florinel PSD DA
168. Stativă Irinel Ioan PSD DA
169. Stănescu Alexandru PSD DA
170. Steriu Valeriu-Andrei PMP DA
171. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
172. Suciu Matei PSD DA
173. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
174. Șarapatin Elvira PSD DA
175. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
176. Șimon Gheorghe PSD DA
177. Șișcu George PNL DA
178. Șotcan Theodora PSD DA
179. Șovăială Constantin PNL DA
180. Ștefan Corneliu PSD DA
181. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
182. Todor Adrian PSD DA
183. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
184. Toma Ilie PSD DA
185. Tomac Eugen PMP DA
186. Tripa Florin-Dan PSD DA
187. Tudor Beatrice PSD DA
188. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
189. Tușa Adriana Diana PSD DA
190. Varga Glad-Aurel PNL DA
191. Varga Vasile PNL DA
192. Vasile Daniel Minoritati DA
193. Vasilică Radu Costin PSD DA
194. Vass Levente UDMR DA
195. Văcaru Alin Vasile PSD DA
196. Velcea Nicolae PSD DA
197. Vexler Silviu Minoritati DA
198. Vișan George-Gabriel PSD DA
199. Vîlceanu Dan PNL DA
200. Vîrză Mihăiță PSD DA
201. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
202. Vlase Petru Gabriel PSD DA
203. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
204. Vosganian Varujan ALDE DA
205. Weber Mihai PSD DA
206. Zainea Cornel USR DA
207. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
208. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 3:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro