Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.06.2017 > 11:25 Versiunea pentru printare
Miercuri, 7 iunie 2017, ora 11:25

Poziție pe
ordinea de zi:
3
Subiect vot: PLx 209/2017 -amr
PL 209/2017 cadru privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:215 - 128 31 18 15 6 8 9
- voturi pentru (DA):213 - 126 31 18 15 6 8 9
- voturi împotrivă (NU):2 - 2 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
4. Anton Anton ALDE DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Badea Leonardo PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Balint Liviu-Ioan PMP DA
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Benkő Erika UDMR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
18. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
19. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
20. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
21. Bodea Marius PNL DA
22. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
24. Bontea Vlad PSD DA
25. Borza Remus-Adrian ALDE DA
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD NU
27. Bran Ioana PSD DA
28. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
29. Budăi Marius-Constantin PSD DA
30. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
31. Bulai Iulian USR DA
32. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
33. Burciu Cristina PSD DA
34. Calista Mara-Daniela PNL DA
35. Calotă Florică Ică ALDE DA
36. Căciulă Aurel PSD DA
37. Călin Ion PSD DA
38. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
39. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
40. Cherecheș Florica PNL DA
41. Cherecheș Viorica PNL DA
42. Chichirău Cosette-Paula USR DA
43. Chiriac Viorel PSD DA
44. Chiriță Dumitru PSD DA
45. Ciocan Dan PSD DA
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
48. Cîtea Vasile PSD DA
49. Cobuz Maricela PSD DA
50. Cocoș Vasile PSD DA
51. Codreanu Constantin PMP DA
52. Cosma Andreea PSD DA
53. Cosma Lavinia-Corina USR DA
54. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
55. Csép Éva-Andrea UDMR DA
56. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
57. Csoma Botond UDMR DA
58. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
59. Cupșa Ioan PNL DA
60. Dehelean Silviu USR DA
61. Dinu Cristina-Elena PSD DA
62. Dobre Mircea-Titus PSD DA
63. Dobre Victor Paul PNL DA
64. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
65. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
66. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
67. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
68. Dragnea Nicolae-Liviu PSD DA
69. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
70. Drulă Cătălin USR DA
71. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
72. Dunava Costel Neculai PSD DA
73. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
74. Erdei Dolóczki István UDMR DA
75. Farago Petru UDMR DA
76. Floroiu Ionel PSD DA
77. Furic Iarco Minoritati DA
78. Furtună Mirela PSD DA
79. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
80. Gavrilă Camelia PSD DA
81. Găină Mihăiță PSD DA
82. Georgescu Nicolae PSD DA
83. Ghilea Găvrilă PNL DA
84. Giugea Nicolae PNL DA
85. Gudu Vasile PNL DA
86. Halici Nicușor PSD DA
87. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
88. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
89. Huncă Mihaela PSD DA
90. Iancu Marius-Ionel PSD DA
91. Iftimie Neculai PSD DA
92. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
93. Intotero Natalia-Elena PSD DA
94. Ion Stelian-Cristian USR DA
95. Ioniță Antoneta PNL DA
96. Iordache Florin PSD DA
97. Itu Cornel PSD DA
98. Jivan Luminița-Maria PSD DA
99. Kelemen Hunor UDMR DA
100. Korodi Attila UDMR DA
101. Lazăr Sorin PSD DA
102. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
103. Longher Victoria Minoritati DA
104. Lovin Dumitru ALDE DA
105. Lungu Tudorița PNL DA
106. Lupașcu Costel PSD DA
107. Lupescu Dumitru USR DA
108. Macovei Silviu Nicu PSD DA
109. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
110. Manole Petre-Florin PSD DA
111. Mareș Mara PNL DA
112. Marica Petru-Sorin PSD DA
113. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
114. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
115. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
116. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
117. Mihalescul Dumitru PNL DA
118. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
119. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
120. Mocioalcă Ion PSD DA
121. Mohaci Mihai PSD DA
122. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
123. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
124. Munteanu Ioan PSD DA
125. Mușoiu Ștefan PSD DA
126. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
127. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
128. Neață Eugen PSD DA
129. Nicoară Romeo Florin PNL DA
130. Nicolae Andrei PSD DA
131. Nistor Laurențiu PSD DA
132. Niță Nicu PSD DA
133. Nosa Iuliu PSD DA
134. Olteanu Daniel PNL DA
135. Oprea Dumitru PNL DA
136. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
137. Oteșanu Daniela PSD DA
138. Pană Adriana-Doina PSD DA
139. Paraschiv Rodica PSD DA
140. Pașcan Emil-Marius PMP DA
141. Pau Radu - Adrian PSD DA
142. Păle Dănuț PSD DA
143. Petrea Gabriel PSD DA
144. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
145. Petric Octavian PSD DA
146. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
147. Pop Andrei PSD DA
148. Popa Florin PSD DA
149. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
150. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
151. Preda Cezar-Florin PNL DA
152. Presură Alexandra PSD DA
153. Prună Cristina-Mădălina USR DA
154. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
155. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
156. Rădulescu Alexandru PSD DA
157. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
158. Răduț Violeta PSD DA
159. Roman Ioan Sorin PSD DA
160. Romanescu Cristinel PNL DA
161. Roșca Lucreția PSD DA
162. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
163. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
164. Sefer Cristian-George PMP DA
165. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
166. Seres Dénes UDMR DA
167. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
168. Simion Lucian-Eduard PSD DA
169. Simionca Ionuț PMP DA
170. Simonis Alfred - Robert PSD DA
171. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
172. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
173. Solomon Adrian PSD DA
174. Spânu Ion PSD DA
175. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
176. Stancu Florinel PSD DA
177. Stativă Irinel Ioan PSD DA
178. Stănescu Alexandru PSD DA
179. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
180. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
181. Șarapatin Elvira PSD DA
182. Șimon Gheorghe PSD DA
183. Șotcan Theodora PSD DA
184. Șova Lucian PSD DA
185. Ștefan Corneliu PSD DA
186. Ștefan Ion PNL DA
187. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
188. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
189. Terea Ioan PSD DA
190. Tîlvăr Angel PSD DA
191. Todor Adrian PSD DA
192. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
193. Toma Ilie PSD DA
194. Tomac Eugen PMP DA
195. Tripa Florin-Dan PSD DA
196. Tudor Beatrice PSD DA
197. Tudose Mihai PSD DA
198. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
199. Tușa Adriana Diana PSD DA
200. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
201. Varga Glad-Aurel PNL DA
202. Vasile Daniel Minoritati DA
203. Vasilescu Lia Olguța PSD NU
204. Vasilică Radu Costin PSD DA
205. Vass Levente UDMR DA
206. Văcaru Alin Vasile PSD DA
207. Velcea Nicolae PSD DA
208. Vișan George-Gabriel PSD DA
209. Vîrză Mihăiță PSD DA
210. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
211. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
212. Vosganian Varujan ALDE DA
213. Weber Mihai PSD DA
214. Zainea Cornel USR DA
215. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 11 decembrie 2017, 7:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro