Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.06.2017 > 12:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 7 iunie 2017, ora 12:07

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:223 - 125 33 21 14 9 9 11 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Apjok Norbert UDMR
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Badea Leonardo PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PMP
13. Banias Mircea Marius -
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bălănescu Alexandru PSD
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Bica Dănuț PNL
23. Bichineț Corneliu PMP
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PNL
28. Bodea Marius PNL
29. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Boroianu Aurel-Robert PNL
32. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
33. Botez Mihai-Cătălin USR
34. Bran Ioana PSD
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budăi Marius-Constantin PSD
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bulai Iulian USR
39. Bumb Sorin-Ioan PNL
40. Burciu Cristina PSD
41. Calista Mara-Daniela PNL
42. Calotă Florică Ică ALDE
43. Călin Ion PSD
44. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
45. Căruceru Aida-Cristina PSD
46. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
47. Cherecheș Florica PNL
48. Cherecheș Viorica PNL
49. Chichirău Cosette-Paula USR
50. Chiriac Viorel PSD
51. Chiriță Dumitru PSD
52. Ciocan Dan PSD
53. Ciofu Tamara-Dorina PSD
54. Ciolacu Ion-Marcel PSD
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Cosma Lavinia-Corina USR
60. Cristache Cătălin PMP
61. Csép Éva-Andrea UDMR
62. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
63. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
64. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
65. Dan Nicușor Daniel USR
66. Dehelean Silviu USR
67. Dîrzu Ioan PSD
68. Dobre Mircea-Titus PSD
69. Dobre Victor Paul PNL
70. Dobrică Ionela Viorela PSD
71. Dohotaru Adrian-Octavian USR
72. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
73. Drulă Cătălin USR
74. Dumitrache Ileana Cristina PSD
75. Dunava Costel Neculai PSD
76. Duruș Vlad-Emanuel USR
77. Erdei Dolóczki István UDMR
78. Farago Petru UDMR
79. Florea Damian ALDE
80. Floroiu Ionel PSD
81. Furtună Mirela PSD
82. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
83. Gavrilă Camelia PSD
84. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
85. Găină Mihăiță PSD
86. Georgescu Nicolae PSD
87. Gerea Andrei Dominic ALDE
88. Gheorghiu Bogdan PNL
89. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
90. Giugea Nicolae PNL
91. Gudu Vasile PNL
92. Halici Nicușor PSD
93. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
94. Huncă Mihaela PSD
95. Iancu Iulian PSD
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Iftimie Neculai PSD
98. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
99. Intotero Natalia-Elena PSD
100. Ion Stelian-Cristian USR
101. Ionescu George PNL
102. Ioniță Antoneta PNL
103. Iordache Florin PSD
104. Itu Cornel PSD
105. Iurișniți Cristina-Ionela USR
106. Jivan Luminița-Maria PSD
107. Kelemen Hunor UDMR
108. Korodi Attila UDMR
109. Lazăr Sorin PSD
110. Longher Victoria Minoritati
111. Lupașcu Costel PSD
112. Lupescu Dumitru USR
113. Macovei Silviu Nicu PSD
114. Magyar Loránd-Bálint UDMR
115. Manole Petre-Florin PSD
116. Mareș Mara PNL
117. Marica Petru-Sorin PSD
118. Márton Árpád-Francisc UDMR
119. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
120. Mărgărit Mitică-Marius PSD
121. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
122. Mihalescul Dumitru PNL
123. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
124. Moagher Laura-Mihaela PSD
125. Mocioalcă Ion PSD
126. Mohaci Mihai PSD
127. Moldovan Sorin-Dan PNL
128. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
129. Munteanu Ioan PSD
130. Mușoiu Ștefan PSD
131. Nasra Gabriel-Horia PSD
132. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
133. Neață Eugen PSD
134. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
135. Nicoară Romeo Florin PNL
136. Nicolae Andrei PSD
137. Nistor Laurențiu PSD
138. Niță Mihai ALDE
139. Niță Nicu PSD
140. Nosa Iuliu PSD
141. Oprea Dumitru PNL
142. Oprișcan Mihai Doru PNL
143. Oros Nechita-Adrian PNL
144. Oteșanu Daniela PSD
145. Pambuccian Varujan Minoritati
146. Pană Adriana-Doina PSD
147. Paraschiv Rodica PSD
148. Pau Radu - Adrian PSD
149. Păle Dănuț PSD
150. Petcu Toma-Florin ALDE
151. Petrea Gabriel PSD
152. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
153. Petric Octavian PSD
154. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
155. Pop Andrei PSD
156. Pop Georgian PSD
157. Popa Mihai Valentin PSD
158. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
159. Popescu Nicolae-Daniel USR
160. Popescu Virgil-Daniel PNL
161. Preda Cezar-Florin PNL
162. Presură Alexandra PSD
163. Prișcă Răzvan Sorin PNL
164. Prună Cristina-Mădălina USR
165. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
166. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
167. Răduț Violeta PSD
168. Roman Ioan Sorin PSD
169. Roșca Lucreția PSD
170. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
171. Sebestyén Csaba-István UDMR
172. Sefer Cristian-George PMP
173. Seidler Cristian-Gabriel USR
174. Seres Dénes UDMR
175. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
176. Simion Lucian-Eduard PSD
177. Simionca Ionuț PMP
178. Simonis Alfred - Robert PSD
179. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
180. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
181. Solomon Adrian PSD
182. Spânu Ion PSD
183. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
184. Stancu Florinel PSD
185. Stativă Irinel Ioan PSD
186. Stănescu Alexandru PSD
187. Steriu Valeriu-Andrei PMP
188. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
189. Suciu Matei PSD
190. Suciu Vasile-Daniel PSD
191. Șerban Ciprian-Constantin PSD
192. Șimon Gheorghe PSD
193. Șotcan Theodora PSD
194. Șova Lucian PSD
195. Șovăială Constantin PNL
196. Ștefan Corneliu PSD
197. Ștefan Ion PNL
198. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
199. Tănăsescu Alina-Elena PSD
200. Terea Ioan PSD
201. Todor Adrian PSD
202. Toma Ilie PSD
203. Tomac Eugen PMP
204. Tripa Florin-Dan PSD
205. Tudor Beatrice PSD
206. Tudose Mihai PSD
207. Turcescu Robert-Nicolae PMP
208. Tușa Adriana Diana PSD
209. Vasile Daniel Minoritati
210. Vasilescu Lia Olguța PSD
211. Vasilică Radu Costin PSD
212. Vass Levente UDMR
213. Văcaru Alin Vasile PSD
214. Velcea Nicolae PSD
215. Vexler Silviu Minoritati
216. Vișan George-Gabriel PSD
217. Vîrză Mihăiță PSD
218. Vlad Sergiu Cosmin USR
219. Vlăducă Oana-Silvia PSD
220. Voicu Mihai Alexandru PNL
221. Weber Mihai PSD
222. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
223. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 13 decembrie 2017, 9:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro