Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.06.2017 > 12:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 7 iunie 2017, ora 12:07

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:223 125 33 21 14 9 9 11 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Apjok Norbert UDMR
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Badea Leonardo PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PMP
13. Banias Mircea Marius -
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bălănescu Alexandru PSD
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Bica Dănuț PNL
23. Bichineț Corneliu PMP
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PNL
28. Bodea Marius PNL
29. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Boroianu Aurel-Robert PNL
32. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
33. Botez Mihai-Cătălin USR
34. Bran Ioana PSD
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budăi Marius-Constantin PSD
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bulai Iulian USR
39. Bumb Sorin-Ioan PNL
40. Burciu Cristina PSD
41. Calista Mara-Daniela PNL
42. Calotă Florică Ică ALDE
43. Călin Ion PSD
44. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
45. Căruceru Aida-Cristina PSD
46. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
47. Cherecheș Florica PNL
48. Cherecheș Viorica PNL
49. Chichirău Cosette-Paula USR
50. Chiriac Viorel PSD
51. Chiriță Dumitru PSD
52. Ciocan Dan PSD
53. Ciofu Tamara-Dorina PSD
54. Ciolacu Ion-Marcel PSD
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Cosma Lavinia-Corina USR
60. Cristache Cătălin PMP
61. Csép Éva-Andrea UDMR
62. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
63. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
64. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
65. Dan Nicușor Daniel USR
66. Dehelean Silviu USR
67. Dîrzu Ioan PSD
68. Dobre Mircea-Titus PSD
69. Dobre Victor Paul PNL
70. Dobrică Ionela Viorela PSD
71. Dohotaru Adrian-Octavian USR
72. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
73. Drulă Cătălin USR
74. Dumitrache Ileana Cristina PSD
75. Dunava Costel Neculai PSD
76. Duruș Vlad-Emanuel USR
77. Erdei Dolóczki István UDMR
78. Farago Petru UDMR
79. Florea Damian ALDE
80. Floroiu Ionel PSD
81. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
82. Furtună Mirela PSD
83. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
84. Gavrilă Camelia PSD
85. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
86. Găină Mihăiță PSD
87. Georgescu Nicolae PSD
88. Gerea Andrei Dominic ALDE
89. Gheorghiu Bogdan PNL
90. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
91. Giugea Nicolae PNL
92. Gudu Vasile PNL
93. Halici Nicușor PSD
94. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
95. Huncă Mihaela PSD
96. Iancu Iulian PSD
97. Iancu Marius-Ionel PSD
98. Iftimie Neculai PSD
99. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
100. Intotero Natalia-Elena PSD
101. Ion Stelian-Cristian USR
102. Ionescu George PNL
103. Ioniță Antoneta PNL
104. Iordache Florin PSD
105. Itu Cornel PSD
106. Iurișniți Cristina-Ionela USR
107. Jivan Luminița-Maria PSD
108. Kelemen Hunor UDMR
109. Korodi Attila UDMR
110. Lazăr Sorin PSD
111. Longher Victoria Minoritati
112. Lupașcu Costel PSD
113. Lupescu Dumitru USR
114. Macovei Silviu Nicu PSD
115. Magyar Loránd-Bálint UDMR
116. Manole Petre-Florin PSD
117. Mareș Mara PNL
118. Marica Petru-Sorin PSD
119. Márton Árpád-Francisc UDMR
120. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
121. Mărgărit Mitică-Marius PSD
122. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
123. Mihalescul Dumitru PNL
124. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
125. Mocioalcă Ion PSD
126. Mohaci Mihai PSD
127. Moldovan Sorin-Dan PNL
128. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
129. Munteanu Ioan PSD
130. Mușoiu Ștefan PSD
131. Nasra Gabriel-Horia PSD
132. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
133. Neață Eugen PSD
134. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
135. Nicoară Romeo Florin PNL
136. Nicolae Andrei PSD
137. Nistor Laurențiu PSD
138. Niță Mihai ALDE
139. Niță Nicu PSD
140. Nosa Iuliu PSD
141. Oprea Dumitru PNL
142. Oprișcan Mihai Doru PNL
143. Oros Nechita-Adrian PNL
144. Oteșanu Daniela PSD
145. Pambuccian Varujan Minoritati
146. Pană Adriana-Doina PSD
147. Paraschiv Rodica PSD
148. Pau Radu - Adrian PSD
149. Păle Dănuț PSD
150. Petcu Toma-Florin ALDE
151. Petrea Gabriel PSD
152. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
153. Petric Octavian PSD
154. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
155. Pop Andrei PSD
156. Pop Georgian PSD
157. Popa Mihai Valentin PSD
158. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
159. Popescu Nicolae-Daniel USR
160. Popescu Virgil-Daniel PNL
161. Preda Cezar-Florin PNL
162. Presură Alexandra PSD
163. Prișcă Răzvan Sorin PNL
164. Prună Cristina-Mădălina USR
165. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
166. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
167. Răduț Violeta PSD
168. Roman Ioan Sorin PSD
169. Roșca Lucreția PSD
170. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
171. Sebestyén Csaba-István UDMR
172. Sefer Cristian-George PMP
173. Seidler Cristian-Gabriel USR
174. Seres Dénes UDMR
175. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
176. Simion Lucian-Eduard PSD
177. Simionca Ionuț PMP
178. Simonis Alfred - Robert PSD
179. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
180. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
181. Solomon Adrian PSD
182. Spânu Ion PSD
183. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
184. Stancu Florinel PSD
185. Stativă Irinel Ioan PSD
186. Stănescu Alexandru PSD
187. Steriu Valeriu-Andrei PMP
188. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
189. Suciu Matei PSD
190. Suciu Vasile-Daniel PSD
191. Șerban Ciprian-Constantin PSD
192. Șimon Gheorghe PSD
193. Șotcan Theodora PSD
194. Șova Lucian PSD
195. Șovăială Constantin PNL
196. Ștefan Corneliu PSD
197. Ștefan Ion PNL
198. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
199. Tănăsescu Alina-Elena PSD
200. Terea Ioan PSD
201. Todor Adrian PSD
202. Toma Ilie PSD
203. Tomac Eugen PMP
204. Tripa Florin-Dan PSD
205. Tudor Beatrice PSD
206. Tudose Mihai PSD
207. Turcescu Robert-Nicolae PMP
208. Tușa Adriana Diana PSD
209. Vasile Daniel Minoritati
210. Vasilescu Lia Olguța PSD
211. Vasilică Radu Costin PSD
212. Vass Levente UDMR
213. Văcaru Alin Vasile PSD
214. Velcea Nicolae PSD
215. Vexler Silviu Minoritati
216. Vișan George-Gabriel PSD
217. Vîrză Mihăiță PSD
218. Vlad Sergiu Cosmin USR
219. Vlăducă Oana-Silvia PSD
220. Voicu Mihai Alexandru PNL
221. Weber Mihai PSD
222. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
223. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 22 septembrie 2018, 18:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro