Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.06.2017 > 12:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 7 iunie 2017, ora 12:08

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:265 - 139 46 23 17 12 12 14 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Apjok Norbert UDMR
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Badea Leonardo PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PMP
13. Banias Mircea Marius -
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bălănescu Alexandru PSD
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Benkő Erika UDMR
23. Bica Dănuț PNL
24. Bichineț Corneliu PMP
25. Biro Zsolt-Istvan UDMR
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bodea Marius PNL
30. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Boroianu Aurel-Robert PNL
33. Borza Remus-Adrian ALDE
34. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bran Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bulai Iulian USR
41. Bumb Sorin-Ioan PNL
42. Burciu Cristina PSD
43. Calista Mara-Daniela PNL
44. Calotă Florică Ică ALDE
45. Căciulă Aurel PSD
46. Călin Ion PSD
47. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
48. Căruceru Aida-Cristina PSD
49. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
50. Cherecheș Florica PNL
51. Cherecheș Viorica PNL
52. Chichirău Cosette-Paula USR
53. Chiriac Viorel PSD
54. Chiriță Dumitru PSD
55. Ciocan Dan PSD
56. Ciofu Tamara-Dorina PSD
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Ciuhodaru Tudor PSD
59. Cîtea Vasile PSD
60. Cobuz Maricela PSD
61. Cocoș Vasile PSD
62. Codreanu Constantin PMP
63. Cosma Andreea PSD
64. Cosma Lavinia-Corina USR
65. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
66. Cristache Cătălin PMP
67. Csép Éva-Andrea UDMR
68. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
69. Csoma Botond UDMR
70. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
71. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
72. Cupșa Ioan PNL
73. Dan Nicușor Daniel USR
74. Dehelean Silviu USR
75. Dinu Cristina-Elena PSD
76. Dîrzu Ioan PSD
77. Dobre Mircea-Titus PSD
78. Dobre Victor Paul PNL
79. Dobrică Ionela Viorela PSD
80. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
81. Dobrovie Matei-Adrian USR
82. Dohotaru Adrian-Octavian USR
83. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
84. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
85. Drulă Cătălin USR
86. Dumitrache Ileana Cristina PSD
87. Dunava Costel Neculai PSD
88. Durbacă Eugen -
89. Duruș Vlad-Emanuel USR
90. Erdei Dolóczki István UDMR
91. Farago Petru UDMR
92. Firczak Iulius Marian Minoritati
93. Florea Damian ALDE
94. Florea Oana-Consuela PSD
95. Floroiu Ionel PSD
96. Furic Iarco Minoritati
97. Furtună Mirela PSD
98. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
99. Gavrilă Camelia PSD
100. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
101. Găină Mihăiță PSD
102. Georgescu Nicolae PSD
103. Gerea Andrei Dominic ALDE
104. Gheorghiu Bogdan PNL
105. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
106. Ghilea Găvrilă PNL
107. Giugea Nicolae PNL
108. Gudu Vasile PNL
109. Halici Nicușor PSD
110. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
111. Huncă Mihaela PSD
112. Iancu Iulian PSD
113. Iancu Marius-Ionel PSD
114. Ibram Iusein Minoritati
115. Iftimie Neculai PSD
116. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
117. Intotero Natalia-Elena PSD
118. Ion Stelian-Cristian USR
119. Ionescu George PNL
120. Ioniță Antoneta PNL
121. Iordache Florin PSD
122. Itu Cornel PSD
123. Iurișniți Cristina-Ionela USR
124. Jivan Luminița-Maria PSD
125. Kelemen Hunor UDMR
126. Korodi Attila UDMR
127. Kulcsár-Terza József-György UDMR
128. Lazăr Sorin PSD
129. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
130. Longher Victoria Minoritati
131. Lovin Dumitru ALDE
132. Lungu Tudorița PNL
133. Lupașcu Costel PSD
134. Lupescu Dumitru USR
135. Macovei Silviu Nicu PSD
136. Magyar Loránd-Bálint UDMR
137. Manole Petre-Florin PSD
138. Mareș Mara PNL
139. Marica Petru-Sorin PSD
140. Márton Árpád-Francisc UDMR
141. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
142. Mărgărit Mitică-Marius PSD
143. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
144. Mihalescul Dumitru PNL
145. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
146. Moagher Laura-Mihaela PSD
147. Mocioalcă Ion PSD
148. Mohaci Mihai PSD
149. Moldovan Sorin-Dan PNL
150. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
151. Movilă Petru PMP
152. Munteanu Ioan PSD
153. Mușoiu Ștefan PSD
154. Nasra Gabriel-Horia PSD
155. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
156. Neagu Nicolae PNL
157. Neață Eugen PSD
158. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
159. Nicoară Romeo Florin PNL
160. Nicolae Andrei PSD
161. Nistor Laurențiu PSD
162. Niță Mihai ALDE
163. Niță Nicu PSD
164. Nosa Iuliu PSD
165. Olar Corneliu PNL
166. Olteanu Daniel PNL
167. Oprea Dumitru PNL
168. Oprișcan Mihai Doru PNL
169. Oros Nechita-Adrian PNL
170. Oteșanu Daniela PSD
171. Pambuccian Varujan Minoritati
172. Pană Adriana-Doina PSD
173. Paraschiv Rodica PSD
174. Pașcan Emil-Marius PMP
175. Pau Radu - Adrian PSD
176. Păle Dănuț PSD
177. Petcu Toma-Florin ALDE
178. Petrea Gabriel PSD
179. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
180. Petric Octavian PSD
181. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
182. Pop Andrei PSD
183. Pop Georgian PSD
184. Popa Florin PSD
185. Popa Mihai Valentin PSD
186. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
187. Popescu Nicolae-Daniel USR
188. Popescu Virgil-Daniel PNL
189. Preda Cezar-Florin PNL
190. Presură Alexandra PSD
191. Prișcă Răzvan Sorin PNL
192. Prună Cristina-Mădălina USR
193. Radu Anișoara PSD
194. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
195. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
196. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
197. Rădulescu Alexandru PSD
198. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
199. Răduț Violeta PSD
200. Roman Ioan Sorin PSD
201. Roșca Lucreția PSD
202. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
203. Săftoiu Ana Adriana PNL
204. Sebestyén Csaba-István UDMR
205. Sefer Cristian-George PMP
206. Seidler Cristian-Gabriel USR
207. Seres Dénes UDMR
208. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
209. Simion Lucian-Eduard PSD
210. Simionca Ionuț PMP
211. Simonis Alfred - Robert PSD
212. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
213. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
214. Solomon Adrian PSD
215. Spânu Ion PSD
216. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
217. Stancu Florinel PSD
218. Stativă Irinel Ioan PSD
219. Stănescu Alexandru PSD
220. Steriu Valeriu-Andrei PMP
221. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
222. Stroe Ionuț-Marian PNL
223. Suciu Matei PSD
224. Suciu Vasile-Daniel PSD
225. Șarapatin Elvira PSD
226. Șerban Ciprian-Constantin PSD
227. Șimon Gheorghe PSD
228. Șișcu George PNL
229. Șotcan Theodora PSD
230. Șova Lucian PSD
231. Șovăială Constantin PNL
232. Ștefan Corneliu PSD
233. Ștefan Ion PNL
234. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
235. Tănăsescu Alina-Elena PSD
236. Terea Ioan PSD
237. Tîlvăr Angel PSD
238. Todor Adrian PSD
239. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
240. Toma Ilie PSD
241. Tomac Eugen PMP
242. Tripa Florin-Dan PSD
243. Tudor Beatrice PSD
244. Tudose Mihai PSD
245. Turcescu Robert-Nicolae PMP
246. Tușa Adriana Diana PSD
247. Ursu Răzvan-Ion PSD
248. Varga Glad-Aurel PNL
249. Vasile Daniel Minoritati
250. Vasilescu Lia Olguța PSD
251. Vasilică Radu Costin PSD
252. Vass Levente UDMR
253. Văcaru Alin Vasile PSD
254. Velcea Nicolae PSD
255. Vexler Silviu Minoritati
256. Vișan George-Gabriel PSD
257. Vîrză Mihăiță PSD
258. Vlad Sergiu Cosmin USR
259. Vlăducă Oana-Silvia PSD
260. Voicu Mihai Alexandru PNL
261. Vosganian Varujan ALDE
262. Weber Mihai PSD
263. Zainea Cornel USR
264. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
265. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 decembrie 2017, 4:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro