Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.06.2017 > 16:05 Versiunea pentru printare
Luni, 12 iunie 2017, ora 16:05

Subiect vot: Modificare ordine de zi - Nr.crt.13 devine nr.crt. 2 pe ordinea de zi - Pl-x 176/2017
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:113 - 78 13 10 1 7 3 1
- voturi pentru (DA):112 - 77 13 10 1 7 3 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Anton Anton ALDE DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Badea Leonardo PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
7. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Botez Mihai-Cătălin USR DA
13. Bran Ioana PSD DA
14. Budăi Marius-Constantin PSD DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Calotă Florică Ică ALDE DA
17. Căciulă Aurel PSD DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
20. Cherecheș Viorica PNL DA
21. Chichirău Cosette-Paula USR DA
22. Chiriac Viorel PSD DA
23. Chiriță Dumitru PSD DA
24. Cîtea Vasile PSD DA
25. Cocoș Vasile PSD DA
26. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
27. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
28. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
29. Drulă Cătălin USR DA
30. Dunava Costel Neculai PSD DA
31. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
32. Erdei Dolóczki István UDMR DA
33. Floroiu Ionel PSD DA
34. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
35. Gavrilă Camelia PSD DA
36. Georgescu Nicolae PSD DA
37. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
38. Ghilea Găvrilă PNL DA
39. Gudu Vasile PNL DA
40. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
41. Huncă Mihaela PSD DA
42. Iacomi Iulian PSD DA
43. Iancu Iulian PSD DA
44. Iancu Marius-Ionel PSD DA
45. Intotero Natalia-Elena PSD DA
46. Ioniță Antoneta PNL DA
47. Itu Cornel PSD -
48. Jivan Luminița-Maria PSD DA
49. Lazăr Sorin PSD DA
50. Lovin Dumitru ALDE DA
51. Lupașcu Costel PSD DA
52. Manole Petre-Florin PSD DA
53. Marica Petru-Sorin PSD DA
54. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
55. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
56. Mînzatu Roxana PSD DA
57. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
58. Mohaci Mihai PSD DA
59. Munteanu Ioan PSD DA
60. Mușoiu Ștefan PSD DA
61. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
62. Neață Eugen PSD DA
63. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
64. Nicolae Andrei PSD DA
65. Niță Nicu PSD DA
66. Nosa Iuliu PSD DA
67. Oprea Dumitru PNL DA
68. Oteșanu Daniela PSD DA
69. Paraschiv Rodica PSD DA
70. Pașcan Emil-Marius PMP DA
71. Păle Dănuț PSD DA
72. Pop Andrei PSD DA
73. Pop Georgian PSD DA
74. Pop Tudor Rareș USR DA
75. Popa Florin PSD DA
76. Presură Alexandra PSD DA
77. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
78. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
79. Răduț Violeta PSD DA
80. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
81. Roman Florin-Claudiu PNL DA
82. Romanescu Cristinel PNL DA
83. Roșca Lucreția PSD DA
84. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
85. Simion Lucian-Eduard PSD DA
86. Simionca Ionuț PMP DA
87. Simonis Alfred - Robert PSD DA
88. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
89. Spânu Ion PSD DA
90. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
91. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
92. Stancu Florinel PSD DA
93. Stănescu Alexandru PSD DA
94. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
95. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
96. Șimon Gheorghe PSD DA
97. Șotcan Theodora PSD DA
98. Ștefan Corneliu PSD DA
99. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
100. Tabugan Ion PMP DA
101. Tîlvăr Angel PSD DA
102. Toma Ilie PSD DA
103. Tripa Florin-Dan PSD DA
104. Tudor Beatrice PSD DA
105. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
106. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
107. Vasilică Radu Costin PSD DA
108. Velcea Nicolae PSD DA
109. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
110. Vlase Petru Gabriel PSD DA
111. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
112. Zainea Cornel USR DA
113. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 14 decembrie 2017, 23:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro