Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2017 > 12:04 Versiunea pentru printare
Marți, 13 iunie 2017, ora 12:04

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:184 106 26 18 7 9 6 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Andronache Gabriel PNL
3. Andrușcă Dănuț PSD
4. Avram Constantin ALDE
5. Axinte Vasile PSD
6. Babuș Radu PSD
7. Badea Leonardo PSD
8. Balint Liviu-Ioan PMP
9. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
11. Bende Sándor UDMR
12. Bica Dănuț PNL
13. Birchall Ana PSD
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD
16. Boboc Valentin Gabriel PSD
17. Bode Lucian Nicolae PNL
18. Bodea Marius PNL
19. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
21. Bontea Vlad PSD
22. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
23. Botez Mihai-Cătălin USR
24. Bran Ioana PSD
25. Budăi Marius-Constantin PSD
26. Bumb Sorin-Ioan PNL
27. Burciu Cristina PSD
28. Calotă Florică Ică ALDE
29. Călin Ion PSD
30. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
31. Căruceru Aida-Cristina PSD
32. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
33. Cherecheș Viorica PNL
34. Chichirău Cosette-Paula USR
35. Chiriac Viorel PSD
36. Chiriță Dumitru PSD
37. Ciocan Dan PSD
38. Ciolacu Ion-Marcel PSD
39. Cîtea Vasile PSD
40. Cocoș Vasile PSD
41. Cosma Lavinia-Corina USR
42. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
43. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
44. Csoma Botond UDMR
45. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
46. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
47. Dehelean Silviu USR
48. Dinu Cristina-Elena PSD
49. Dobre Mircea-Titus PSD
50. Dobre Victor Paul PNL
51. Dobrică Ionela Viorela PSD
52. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
53. Dohotaru Adrian-Octavian USR
54. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
55. Dunava Costel Neculai PSD
56. Duruș Vlad-Emanuel USR
57. Erdei Dolóczki István UDMR
58. Firczak Iulius Marian Minoritati
59. Florea Damian ALDE
60. Florea Oana-Consuela PSD
61. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
62. Furic Iarco Minoritati
63. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
64. Gavrilă Camelia PSD
65. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
66. Găină Mihăiță PSD
67. Gheorghiu Bogdan PNL
68. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
69. Giugea Nicolae PNL
70. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
71. Gudu Vasile PNL
72. Halici Nicușor PSD
73. Huncă Mihaela PSD
74. Iancu Iulian PSD
75. Iancu Marius-Ionel PSD
76. Ibram Iusein Minoritati
77. Iftimie Neculai PSD
78. Intotero Natalia-Elena PSD
79. Ioniță Antoneta PNL
80. Iordache Florin PSD
81. Itu Cornel PSD
82. Iurișniți Cristina-Ionela USR
83. Jivan Luminița-Maria PSD
84. Lazăr Sorin PSD
85. Longher Victoria Minoritati
86. Lupescu Dumitru USR
87. Macovei Silviu Nicu PSD
88. Magyar Loránd-Bálint UDMR
89. Manole Petre-Florin PSD
90. Marica Petru-Sorin PSD
91. Márton Árpád-Francisc UDMR
92. Mărgărit Mitică-Marius PSD
93. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
94. Mînzatu Roxana PSD
95. Mohaci Mihai PSD
96. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
97. Munteanu Ioan PSD
98. Mușoiu Ștefan PSD
99. Nasra Gabriel-Horia PSD
100. Neață Eugen PSD
101. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
102. Nicoară Romeo Florin PNL
103. Nicolae Andrei PSD
104. Nistor Laurențiu PSD
105. Niță Mihai ALDE
106. Niță Nicu PSD
107. Nosa Iuliu PSD
108. Olar Corneliu PNL
109. Olteanu Daniel PNL
110. Oprea Dumitru PNL
111. Oteșanu Daniela PSD
112. Pană Adriana-Doina PSD
113. Paraschiv Rodica PSD
114. Pașcan Emil-Marius PMP
115. Păle Dănuț PSD
116. Petrea Gabriel PSD
117. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
118. Petric Octavian PSD
119. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
120. Ponta Victor-Viorel PSD
121. Pop Andrei PSD
122. Pop Tudor Rareș USR
123. Popa Florin PSD
124. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
125. Popescu Nicolae-Daniel USR
126. Presură Alexandra PSD
127. Prisnel Adrian-Claudiu USR
128. Prișcă Răzvan Sorin PNL
129. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
130. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
131. Rădulescu Alexandru PSD
132. Rădulescu Dan-Răzvan USR
133. Răduț Violeta PSD
134. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
135. Roman Ioan Sorin PSD
136. Romanescu Cristinel PNL
137. Rotaru Alexandru PSD
138. Sebestyén Csaba-István UDMR
139. Sefer Cristian-George PMP
140. Seres Dénes UDMR
141. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
142. Simion Lucian-Eduard PSD
143. Simonis Alfred - Robert PSD
144. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
145. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
146. Solomon Adrian PSD
147. Spânu Ion PSD
148. Stamatian Vasile-Florin PNL
149. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
150. Stănescu Alexandru PSD
151. Steriu Valeriu-Andrei PMP
152. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
153. Stroe Ionuț-Marian PNL
154. Suciu Vasile-Daniel PSD
155. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
156. Șimon Gheorghe PSD
157. Ștefan Corneliu PSD
158. Ștefan Ion PNL
159. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
160. Tabugan Ion PMP
161. Tănăsescu Alina-Elena PSD
162. Terea Ioan PSD
163. Todor Adrian PSD
164. Toma Ilie PSD
165. Tripa Florin-Dan PSD
166. Trușcă Constantin PSD
167. Turcescu Robert-Nicolae PMP
168. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
169. Ursu Răzvan-Ion PSD
170. Varga Vasile PNL
171. Vasilescu Lia Olguța PSD
172. Vasilică Radu Costin PSD
173. Văcaru Alin Vasile PSD
174. Velcea Nicolae PSD
175. Vexler Silviu Minoritati
176. Vișan George-Gabriel PSD
177. Vîrză Mihăiță PSD
178. Vlad Sergiu Cosmin USR
179. Vlase Petru Gabriel PSD
180. Vlăducă Oana-Silvia PSD
181. Voicu Mihai Alexandru PNL
182. Vosganian Varujan ALDE
183. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
184. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 16:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro