Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.06.2017 > 13:36 Versiunea pentru printare
Marți, 20 iunie 2017, ora 13:36

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:186 103 37 19 - 11 7 8 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Andronache Gabriel PNL
3. Anton Anton ALDE
4. Avram Constantin ALDE
5. Axinte Vasile PSD
6. Babuș Radu PSD
7. Badea Leonardo PSD
8. Balan Ioan PNL
9. Banias Mircea Marius -
10. Barna Ilie Dan USR
11. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
12. Bejinariu Eugen PSD
13. Benga Tudor - Vlad USR
14. Bica Dănuț PNL
15. Birchall Ana PSD
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
17. Boboc Valentin Gabriel PSD
18. Bode Lucian Nicolae PNL
19. Bodea Marius PNL
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
22. Bontea Vlad PSD
23. Borza Remus-Adrian ALDE
24. Botez Mihai-Cătălin USR
25. Bran Ioana PSD
26. Buicu Corneliu-Florin PSD
27. Bumb Sorin-Ioan PNL
28. Burciu Cristina PSD
29. Calotă Florică Ică ALDE
30. Călin Ion PSD
31. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
32. Căruceru Aida-Cristina PSD
33. Cherecheș Viorica PNL
34. Chiriac Viorel PSD
35. Chiriță Dumitru PSD
36. Ciocan Dan PSD
37. Ciolacu Ion-Marcel PSD
38. Ciuhodaru Tudor PSD
39. Cocoș Vasile PSD
40. Cosma Lavinia-Corina USR
41. Cristache Cătălin PMP
42. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
43. Culeafă Mihai PNL
44. Dan Nicușor Daniel USR
45. Dinu Cristina-Elena PSD
46. Dîrzu Ioan PSD
47. Dobre Mircea-Titus PSD
48. Dobre Victor Paul PNL
49. Dobrică Ionela Viorela PSD
50. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
51. Dobrovie Matei-Adrian USR
52. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
53. Dunava Costel Neculai PSD
54. Duruș Vlad-Emanuel USR
55. Fădor Angelica PNL
56. Floroiu Ionel PSD
57. Gavrilă Camelia PSD
58. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
59. Georgescu Nicolae PSD
60. Gheorghe Tinel PNL
61. Gheorghiu Bogdan PNL
62. Ghilea Găvrilă PNL
63. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
64. Gudu Vasile PNL
65. Halici Nicușor PSD
66. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
67. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
68. Iacomi Iulian PSD
69. Iancu Marius-Ionel PSD
70. Ibram Iusein Minoritati
71. Ignat Miron Minoritati
72. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
73. Ioniță Antoneta PNL
74. Iordache Florin PSD
75. Itu Cornel PSD
76. Iurișniți Cristina-Ionela USR
77. Jivan Luminița-Maria PSD
78. Lazăr Sorin PSD
79. Lovin Dumitru ALDE
80. Lungu Tudorița PNL
81. Lupașcu Costel PSD
82. Macovei Silviu Nicu PSD
83. Manole Petre-Florin PSD
84. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
85. Mărgărit Mitică-Marius PSD
86. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
87. Mihalescul Dumitru PNL
88. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
89. Moagher Laura-Mihaela PSD
90. Mocanu Adrian PMP
91. Mocioalcă Ion PSD
92. Mohaci Mihai PSD
93. Moldovan Sorin-Dan PNL
94. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
95. Munteanu Ioan PSD
96. Nasra Gabriel-Horia PSD
97. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
98. Neagu Nicolae PNL
99. Neață Eugen PSD
100. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
101. Nicoară Romeo Florin PNL
102. Nistor Laurențiu PSD
103. Niță Mihai ALDE
104. Niță Nicu PSD
105. Nosa Iuliu PSD
106. Olar Corneliu PNL
107. Oprea Dumitru PNL
108. Oprișcan Mihai Doru PNL
109. Oros Nechita-Adrian PNL
110. Oteșanu Daniela PSD
111. Pană Adriana-Doina PSD
112. Paraschiv Rodica PSD
113. Pașcan Emil-Marius PMP
114. Pau Radu - Adrian PSD
115. Petcu Toma-Florin ALDE
116. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
117. Petric Octavian PSD
118. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
119. Pop Andrei PSD
120. Pop Georgian PSD
121. Pop Tudor Rareș USR
122. Popa Florin PSD
123. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
124. Popescu Mariana-Venera Minoritati
125. Preda Cezar-Florin PNL
126. Predoiu Marian-Cătălin PNL
127. Presură Alexandra PSD
128. Prisnel Adrian-Claudiu USR
129. Prună Cristina-Mădălina USR
130. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
131. Rădulescu Alexandru PSD
132. Rădulescu Dan-Răzvan USR
133. Răduț Violeta PSD
134. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
135. Roman Florin-Claudiu PNL
136. Romanescu Cristinel PNL
137. Roșca Lucreția PSD
138. Rotaru Alexandru PSD
139. Sefer Cristian-George PMP
140. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
141. Simion Lucian-Eduard PSD
142. Simonis Alfred - Robert PSD
143. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
144. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
145. Spânu Ion PSD
146. Stamatian Vasile-Florin PNL
147. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
148. Stancu Florinel PSD
149. Stativă Irinel Ioan PSD
150. Stănescu Alexandru PSD
151. Steriu Valeriu-Andrei PMP
152. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
153. Stroe Ionuț-Marian PNL
154. Suciu Vasile-Daniel PSD
155. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
156. Șimon Gheorghe PSD
157. Șotcan Theodora PSD
158. Șova Lucian PSD
159. Șovăială Constantin PNL
160. Ștefan Corneliu PSD
161. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
162. Tănăsescu Alina-Elena PSD
163. Terea Ioan PSD
164. Tîlvăr Angel PSD
165. Todor Adrian PSD
166. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
167. Toma Ilie PSD
168. Tripa Florin-Dan PSD
169. Tudose Mihai PSD
170. Turcan Raluca PNL
171. Turcescu Robert-Nicolae PMP
172. Tușa Adriana Diana PSD
173. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
174. Ursu Răzvan-Ion PSD
175. Varga Vasile PNL
176. Vasile Daniel Minoritati
177. Vasilică Radu Costin PSD
178. Văcaru Alin Vasile PSD
179. Velcea Nicolae PSD
180. Vîrză Mihăiță PSD
181. Vlad Sergiu Cosmin USR
182. Vlase Petru Gabriel PSD
183. Vlăducă Oana-Silvia PSD
184. Voicu Mihai Alexandru PNL
185. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
186. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 22 octombrie 2017, 0:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro