Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.09.2017 > 16:10 Versiunea pentru printare
Luni, 4 septembrie 2017, ora 16:10

Subiect vot: Raportul Comisiei de validare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:184 - 93 35 21 7 6 10 9 3
- voturi pentru (DA):180 - 92 35 20 7 6 8 9 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:4 - 1 - 1 - - 2 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andrușcă Dănuț PSD DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Banias Mircea Marius - DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Birchall Ana PSD DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Bode Lucian Nicolae PNL DA
16. Bodea Marius PNL DA
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bran Ioana PSD DA
21. Budăi Marius-Constantin PSD DA
22. Buican Cristian PNL DA
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Calotă Florică Ică ALDE DA
27. Căciulă Aurel PSD DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Căprar Dorel-Gheorghe PSD -
30. Cherecheș Florica PNL DA
31. Chichirău Cosette-Paula USR DA
32. Chiriac Viorel PSD DA
33. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
34. Cîmpeanu Sorin Mihai - DA
35. Cîtea Vasile PSD DA
36. Cocoș Vasile PSD DA
37. Constantin Daniel - DA
38. Cosma Lavinia-Corina USR DA
39. Cristache Cătălin PMP DA
40. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
41. Csoma Botond UDMR DA
42. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
43. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
44. Cupă Ion ALDE DA
45. Dan Nicușor Daniel USR DA
46. Dinu Cristina-Elena PSD DA
47. Dîrzu Ioan PSD DA
48. Dobre Victor Paul PNL DA
49. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
50. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
51. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
52. Dragnea Nicolae-Liviu PSD DA
53. Drulă Cătălin USR DA
54. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
55. Fădor Angelica PNL DA
56. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
57. Floroiu Ionel PSD DA
58. Furic Iarco Minoritati DA
59. Furtună Mirela PSD DA
60. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
61. Gavrilă Camelia PSD DA
62. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
63. Găină Mihăiță PSD DA
64. Georgescu Nicolae PSD DA
65. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
66. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
67. Gheorghe Tinel PNL DA
68. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
69. Ghilea Găvrilă PNL DA
70. Giugea Nicolae PNL DA
71. Gudu Vasile PNL DA
72. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
73. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
74. Huncă Mihaela PSD DA
75. Iancu Marius-Ionel PSD DA
76. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
77. Intotero Natalia-Elena PSD DA
78. Ioniță Antoneta PNL DA
79. Iordache Florin PSD DA
80. Itu Cornel PSD DA
81. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
82. Jivan Luminița-Maria PSD DA
83. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
84. Lazăr Sorin PSD DA
85. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
86. Longher Victoria Minoritati DA
87. Lungu Tudorița PNL DA
88. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
89. Manole Petre-Florin PSD DA
90. Mareș Mara PNL DA
91. Marica Petru-Sorin PSD DA
92. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
93. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
94. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
95. Mihalescul Dumitru PNL DA
96. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
97. Mînzatu Roxana PSD DA
98. Mocanu Adrian PMP DA
99. Mocioalcă Ion PSD DA
100. Mohaci Mihai PSD DA
101. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
102. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
103. Movilă Petru PMP DA
104. Munteanu Ioan PSD DA
105. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
106. Neagu Nicolae PNL DA
107. Neață Eugen PSD DA
108. Nistor Laurențiu PSD DA
109. Niță Mihai ALDE DA
110. Nosa Iuliu PSD DA
111. Olar Corneliu PNL DA
112. Olteanu Daniel PNL DA
113. Oprea Dumitru PNL DA
114. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
115. Oros Nechita-Adrian PNL DA
116. Pană Adriana-Doina PSD DA
117. Paraschiv Rodica PSD DA
118. Pașcan Emil-Marius PMP -
119. Pau Radu - Adrian PSD DA
120. Păle Dănuț PSD DA
121. Petrea Gabriel PSD DA
122. Petric Octavian PSD DA
123. Pop Andrei PSD DA
124. Popa Florin PSD DA
125. Popescu Nicolae-Daniel USR -
126. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
127. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
128. Presură Alexandra PSD DA
129. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
130. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
131. Prună Cristina-Mădălina USR DA
132. Radu Anișoara PSD DA
133. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
134. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
135. Rădulescu Alexandru PSD DA
136. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
137. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
138. Răduț Violeta PSD DA
139. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
140. Roman Florin-Claudiu PNL DA
141. Romanescu Cristinel PNL DA
142. Rotaru Alexandru PSD DA
143. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
144. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
145. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
146. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
147. Seres Dénes UDMR DA
148. Simion Lucian-Eduard PSD DA
149. Simionca Ionuț PMP -
150. Simonis Alfred - Robert PSD DA
151. Solomon Adrian PSD DA
152. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
153. Stancu Florinel PSD DA
154. Stănescu Alexandru PSD DA
155. Steriu Valeriu-Andrei PMP DA
156. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
157. Suciu Matei PSD DA
158. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
159. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
160. Șarapatin Elvira PSD DA
161. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
162. Șimon Gheorghe PSD DA
163. Șotcan Theodora PSD DA
164. Șovăială Constantin PNL DA
165. Ștefan Corneliu PSD DA
166. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
167. Tîlvăr Angel PSD DA
168. Todor Adrian PSD DA
169. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
170. Toma Ilie PSD DA
171. Tripa Florin-Dan PSD DA
172. Tudor Beatrice PSD DA
173. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
174. Vasile Daniel Minoritati DA
175. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
176. Văcaru Alin Vasile PSD DA
177. Velcea Nicolae PSD DA
178. Vîrză Mihăiță PSD DA
179. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
180. Vlase Petru Gabriel PSD DA
181. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
182. Zainea Cornel USR DA
183. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
184. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 17 decembrie 2017, 19:36
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro