Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 01.09.2017 > 12:23 Versiunea pentru printare
Vineri, 1 septembrie 2017, ora 12:23

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:249 - 122 55 29 14 9 8 10 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Andrușcă Dănuț PSD
4. Antal István-János UDMR
5. Anton Anton ALDE
6. Apjok Norbert UDMR
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Barna Ilie Dan USR
13. Bejinariu Eugen PSD
14. Bende Sándor UDMR
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Bica Dănuț PNL
17. Bichineț Corneliu PMP
18. Birchall Ana PSD
19. Biro Zsolt-Istvan UDMR
20. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
21. Boboc Tudorița-Rodica PSD
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PNL
24. Bodea Marius PNL
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
27. Boroianu Aurel-Robert PNL
28. Botez Mihai-Cătălin USR
29. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
30. Bran Ioana PSD
31. Budăi Marius-Constantin PSD
32. Buican Cristian PNL
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bulai Iulian USR
35. Bumb Sorin-Ioan PNL
36. Burciu Cristina PSD
37. Calista Mara-Daniela PNL
38. Călin Ion PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cherecheș Florica PNL
43. Chichirău Cosette-Paula USR
44. Chiriac Viorel PSD
45. Chiriță Dumitru PSD
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD
48. Ciuhodaru Tudor PSD
49. Cîtea Vasile PSD
50. Cobuz Maricela PSD
51. Cocoș Vasile PSD
52. Constantin Daniel -
53. Cosma Lavinia-Corina USR
54. Csép Éva-Andrea UDMR
55. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
56. Csoma Botond UDMR
57. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
58. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
59. Culeafă Mihai PNL
60. Cupă Ion ALDE
61. Cupșa Ioan PNL
62. Dan Nicușor Daniel USR
63. Dehelean Silviu USR
64. Dinu Cristina-Elena PSD
65. Dobre Mircea-Titus PSD
66. Dobrică Ionela Viorela PSD
67. Dobrovie Matei-Adrian USR
68. Dohotaru Adrian-Octavian USR
69. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
70. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
71. Drulă Cătălin USR
72. Dumitrache Ileana Cristina PSD
73. Dunava Costel Neculai PSD
74. Durbacă Eugen -
75. Duruș Vlad-Emanuel USR
76. Erdei Dolóczki István UDMR
77. Farago Petru UDMR
78. Fădor Angelica PNL
79. Firczak Iulius Marian Minoritati
80. Florea Oana-Consuela PSD
81. Floroiu Ionel PSD
82. Furic Iarco Minoritati
83. Gavrilă Camelia PSD
84. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
85. Găină Mihăiță PSD
86. Georgescu Nicolae PSD
87. Gerea Andrei Dominic ALDE
88. Gheorghe Andrei Daniel PNL
89. Gheorghiu Bogdan PNL
90. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
91. Ghilea Găvrilă PNL
92. Ghinea Cristian USR
93. Giugea Nicolae PNL
94. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
95. Gudu Vasile PNL
96. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
97. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
98. Holban Georgeta-Carmen PSD
99. Huncă Mihaela PSD
100. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
101. Iancu Iulian PSD
102. Iancu Marius-Ionel PSD
103. Iftimie Neculai PSD
104. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
105. Intotero Natalia-Elena PSD
106. Ionescu George PNL
107. Ioniță Antoneta PNL
108. Iordache Florin PSD
109. Itu Cornel PSD
110. Iurișniți Cristina-Ionela USR
111. Jivan Luminița-Maria PSD
112. Lazăr Sorin PSD
113. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
114. Longher Victoria Minoritati
115. Lungu Tudorița PNL
116. Lupașcu Costel PSD
117. Lupescu Dumitru USR
118. Macovei Silviu Nicu PSD
119. Magyar Loránd-Bálint UDMR
120. Manole Petre-Florin PSD
121. Mareș Mara PNL
122. Marica Petru-Sorin PSD
123. Márton Árpád-Francisc UDMR
124. Mărgărit Mitică-Marius PSD
125. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
126. Mihalescul Dumitru PNL
127. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
128. Mînzatu Roxana PSD
129. Mocanu Adrian PMP
130. Mohaci Mihai PSD
131. Moldovan Sorin-Dan PNL
132. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
133. Munteanu Ioan PSD
134. Mușoiu Ștefan PSD
135. Nasra Gabriel-Horia PSD
136. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
137. Neagu Nicolae PNL
138. Neață Eugen PSD
139. Nicoară Romeo Florin PNL
140. Nicolae Andrei PSD
141. Nistor Laurențiu PSD
142. Niță Mihai ALDE
143. Niță Nicu PSD
144. Olar Corneliu PNL
145. Olteanu Daniel PNL
146. Oprea Dumitru PNL
147. Oprișcan Mihai Doru PNL
148. Palăr Ionel PNL
149. Pambuccian Varujan Minoritati
150. Pană Adriana-Doina PSD
151. Paraschiv Rodica PSD
152. Pau Radu - Adrian PSD
153. Păle Dănuț PSD
154. Petcu Toma-Florin ALDE
155. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
156. Petric Octavian PSD
157. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
158. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
159. Plumb Rovana PSD
160. Ponta Victor-Viorel PSD
161. Pop Andrei PSD
162. Pop Georgian PSD
163. Pop Tudor Rareș USR
164. Popa Florin PSD
165. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
166. Popescu Nicolae-Daniel USR
167. Popescu Pavel PNL
168. Popescu Virgil-Daniel PNL
169. Preda Cezar-Florin PNL
170. Predoiu Marian-Cătălin PNL
171. Presură Alexandra PSD
172. Prisnel Adrian-Claudiu USR
173. Prișcă Răzvan Sorin PNL
174. Prună Cristina-Mădălina USR
175. Radu Anișoara PSD
176. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
177. Rădulescu Alexandru PSD
178. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
179. Rădulescu Dan-Răzvan USR
180. Răduț Violeta PSD
181. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
182. Roman Florin-Claudiu PNL
183. Roman Ioan Sorin PSD
184. Romanescu Cristinel PNL
185. Roșca Lucreția PSD
186. Rotaru Alexandru PSD
187. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
188. Săftoiu Ana Adriana PNL
189. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
190. Sebestyén Csaba-István UDMR
191. Sefer Cristian-George PMP
192. Seidler Cristian-Gabriel USR
193. Seres Dénes UDMR
194. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
195. Simion Lucian-Eduard PSD
196. Simionca Ionuț PMP
197. Simonis Alfred - Robert PSD
198. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
199. Solomon Adrian PSD
200. Spânu Ion PSD
201. Stamatian Vasile-Florin PNL
202. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
203. Stancu Florinel PSD
204. Stănescu Alexandru PSD
205. Steriu Valeriu-Andrei PMP
206. Suciu Matei PSD
207. Suciu Vasile-Daniel PSD
208. Șerban Ciprian-Constantin PSD
209. Șimon Gheorghe PSD
210. Șișcu George PNL
211. Șotcan Theodora PSD
212. Șova Lucian PSD
213. Șovăială Constantin PNL
214. Ștefan Corneliu PSD
215. Ștefan Ion PNL
216. Ștefan Viorel PSD
217. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
218. Tănăsescu Alina-Elena PSD
219. Todor Adrian PSD
220. Toma Ilie PSD
221. Tomac Eugen PMP
222. Trăilă Cristina PNL
223. Tripa Florin-Dan PSD
224. Tudor Beatrice PSD
225. Tudose Mihai PSD
226. Turcescu Robert-Nicolae PMP
227. Tușa Adriana Diana PSD
228. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
229. Ursu Răzvan-Ion PSD
230. Varga Glad-Aurel PNL
231. Varga Vasile PNL
232. Vasilescu Lia Olguța PSD
233. Vasilică Radu Costin PSD
234. Vass Levente UDMR
235. Văcaru Alin Vasile PSD
236. Velcea Nicolae PSD
237. Vexler Silviu Minoritati
238. Vișan George-Gabriel PSD
239. Vîlceanu Dan PNL
240. Vîrză Mihăiță PSD
241. Vlad Sergiu Cosmin USR
242. Vlase Petru Gabriel PSD
243. Vlăducă Oana-Silvia PSD
244. Voicu Mihai Alexandru PNL
245. Vosganian Varujan ALDE
246. Weber Mihai PSD
247. Zainea Cornel USR
248. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
249. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 16 decembrie 2017, 7:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro