Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.09.2017 > 11:11 Versiunea pentru printare
Marți, 5 septembrie 2017, ora 11:11

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 353/2016 pentru modificarea art.465, alin.2 din Legea nr.227/2015 privind Codul Fiscal
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:178 - 89 35 26 11 5 7 5
- voturi pentru (DA):176 - 88 35 26 11 5 6 5
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Andrușcă Dănuț PSD DA
6. Antal István-János UDMR DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Bende Sándor UDMR DA
12. Benedek Zacharie UDMR DA
13. Benga Tudor - Vlad USR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Bichineț Corneliu PMP DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bode Lucian Nicolae PNL DA
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
22. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
23. Botez Mihai-Cătălin USR DA
24. Bran Ioana PSD DA
25. Budăi Marius-Constantin PSD DA
26. Buican Cristian PNL DA
27. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
28. Bulai Iulian USR DA
29. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
30. Burciu Cristina PSD DA
31. Calista Mara-Daniela PNL DA
32. Calotă Florică Ică ALDE DA
33. Căciulă Aurel PSD DA
34. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
35. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
36. Cherecheș Florica PNL DA
37. Cherecheș Viorica PNL DA
38. Chichirău Cosette-Paula USR DA
39. Chiriac Viorel PSD DA
40. Chiriță Dumitru PSD DA
41. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
42. Cîtea Vasile PSD DA
43. Cocoș Vasile PSD DA
44. Codreanu Constantin PMP DA
45. Cosma Lavinia-Corina USR DA
46. Csép Éva-Andrea UDMR DA
47. Csoma Botond UDMR DA
48. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
49. Cupă Ion ALDE DA
50. Cupșa Ioan PNL DA
51. Dehelean Silviu USR DA
52. Dinu Cristina-Elena PSD DA
53. Dobre Victor Paul PNL DA
54. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
55. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
56. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
57. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
58. Drulă Cătălin USR DA
59. Dunava Costel Neculai PSD DA
60. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
61. Erdei Dolóczki István UDMR DA
62. Fădor Angelica PNL DA
63. Florea Oana-Consuela PSD DA
64. Floroiu Ionel PSD DA
65. Furic Iarco Minoritati DA
66. Furtună Mirela PSD DA
67. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
68. Gavrilă Camelia PSD NU
69. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
70. Găină Mihăiță PSD DA
71. Georgescu Nicolae PSD DA
72. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
73. Gheorghe Tinel PNL DA
74. Gherman Dumitru PSD DA
75. Ghilea Găvrilă PNL DA
76. Goga Octavian PSD DA
77. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
78. Gudu Vasile PNL DA
79. Halici Nicușor PSD DA
80. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
81. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
82. Huncă Mihaela PSD DA
83. Iancu Marius-Ionel PSD DA
84. Iftimie Neculai PSD DA
85. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
86. Intotero Natalia-Elena PSD DA
87. Ion Stelian-Cristian USR DA
88. Ioniță Antoneta PNL DA
89. Iordache Florin PSD DA
90. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
91. Lazăr Sorin PSD DA
92. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
93. Lovin Dumitru ALDE DA
94. Lungu Tudorița PNL DA
95. Lupașcu Costel PSD DA
96. Lupescu Dumitru USR DA
97. Manole Petre-Florin PSD DA
98. Marica Petru-Sorin PSD DA
99. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
100. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
101. Mihalescul Dumitru PNL DA
102. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
103. Mînzatu Roxana PSD DA
104. Mohaci Mihai PSD DA
105. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
106. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
107. Movilă Petru PMP DA
108. Munteanu Ioan PSD DA
109. Mușoiu Ștefan PSD DA
110. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
111. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
112. Neagu Nicolae PNL DA
113. Neață Eugen PSD DA
114. Nistor Laurențiu PSD DA
115. Niță Nicu PSD DA
116. Nosa Iuliu PSD DA
117. Olar Corneliu PNL DA
118. Oprea Dumitru PNL DA
119. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
120. Paraschiv Rodica PSD DA
121. Pașcan Emil-Marius PMP DA
122. Păle Dănuț PSD DA
123. Petrea Gabriel PSD DA
124. Petric Octavian PSD DA
125. Pop Andrei PSD DA
126. Popa Florin PSD DA
127. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
128. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
129. Presură Alexandra PSD DA
130. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
131. Prună Cristina-Mădălina USR DA
132. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
133. Rădulescu Alexandru PSD DA
134. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
135. Răduț Violeta PSD DA
136. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
137. Roman Florin-Claudiu PNL DA
138. Roman Ioan Sorin PSD DA
139. Romanescu Cristinel PNL DA
140. Roșca Lucreția PSD DA
141. Rotaru Alexandru PSD DA
142. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
143. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
144. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
145. Seres Dénes UDMR DA
146. Simion Lucian-Eduard PSD DA
147. Simionca Ionuț PMP DA
148. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
149. Spânu Ion PSD DA
150. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
151. Stancu Florinel PSD DA
152. Stănescu Alexandru PSD DA
153. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
154. Suciu Matei PSD DA
155. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
156. Șarapatin Elvira PSD DA
157. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
158. Șișcu George PNL DA
159. Șotcan Theodora PSD DA
160. Șovăială Constantin PNL DA
161. Tabugan Ion PMP -
162. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
163. Todor Adrian PSD DA
164. Tripa Florin-Dan PSD DA
165. Tudor Beatrice PSD DA
166. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
167. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
168. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
169. Varga Vasile PNL DA
170. Vișan George-Gabriel PSD DA
171. Vîlceanu Dan PNL DA
172. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
173. Vlase Petru Gabriel PSD DA
174. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
175. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
176. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
177. Zainea Cornel USR DA
178. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 11 decembrie 2017, 19:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro