Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.09.2017 > 10:12 Versiunea pentru printare
Marți, 5 septembrie 2017, ora 10:12

Subiect vot: Retrimitere la comisie PLx 230/2008/2009 si PLx 282/2016
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:124 63 22 17 8 4 4 6
- voturi pentru (DA):121 63 20 17 8 4 4 5
- voturi împotrivă (NU):2 - 2 - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Andrușcă Dănuț PSD DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Barna Ilie Dan USR DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
13. Bode Lucian Nicolae PNL DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Bran Ioana PSD DA
18. Buican Cristian PNL NU
19. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Căciulă Aurel PSD DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Cherecheș Viorica PNL DA
27. Chichirău Cosette-Paula USR DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Chiriță Dumitru PSD DA
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
31. Cîtea Vasile PSD DA
32. Cocoș Vasile PSD DA
33. Codreanu Constantin PMP DA
34. Cosma Lavinia-Corina USR DA
35. Cristache Cătălin PMP DA
36. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
37. Dinu Cristina-Elena PSD DA
38. Dobre Victor Paul PNL DA
39. Drulă Cătălin USR DA
40. Dunava Costel Neculai PSD DA
41. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
42. Erdei Dolóczki István UDMR DA
43. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
44. Floroiu Ionel PSD DA
45. Ganț Ovidiu Victor Minoritati Abținere
46. Georgescu Nicolae PSD DA
47. Gheorghe Tinel PNL DA
48. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
49. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
50. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
51. Huncă Mihaela PSD DA
52. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
53. Intotero Natalia-Elena PSD DA
54. Ion Stelian-Cristian USR DA
55. Ioniță Antoneta PNL DA
56. Iordache Florin PSD DA
57. Lazăr Sorin PSD DA
58. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
59. Lovin Dumitru ALDE DA
60. Lungu Tudorița PNL DA
61. Lupașcu Costel PSD DA
62. Lupescu Dumitru USR DA
63. Macovei Silviu Nicu PSD DA
64. Manole Petre-Florin PSD DA
65. Marica Petru-Sorin PSD DA
66. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
67. Mînzatu Roxana PSD DA
68. Mohaci Mihai PSD DA
69. Movilă Petru PMP DA
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Mușoiu Ștefan PSD DA
72. Neață Eugen PSD DA
73. Nistor Laurențiu PSD DA
74. Niță Nicu PSD DA
75. Nosa Iuliu PSD DA
76. Olteanu Daniel PNL DA
77. Oprea Dumitru PNL DA
78. Paraschiv Rodica PSD DA
79. Pașcan Emil-Marius PMP DA
80. Păle Dănuț PSD DA
81. Petrea Gabriel PSD DA
82. Petric Octavian PSD DA
83. Pop Andrei PSD DA
84. Popa Florin PSD DA
85. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
86. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
87. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
88. Prună Cristina-Mădălina USR DA
89. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
90. Rădulescu Alexandru PSD DA
91. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
92. Răduț Violeta PSD DA
93. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
94. Roman Florin-Claudiu PNL DA
95. Romanescu Cristinel PNL DA
96. Roșca Lucreția PSD DA
97. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
98. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
99. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
100. Seres Dénes UDMR DA
101. Simion Lucian-Eduard PSD DA
102. Simonis Alfred - Robert PSD DA
103. Spânu Ion PSD DA
104. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
105. Stancu Florinel PSD DA
106. Stativă Irinel Ioan PSD DA
107. Stănescu Alexandru PSD DA
108. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
109. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
110. Szabó Ödön UDMR DA
111. Șarapatin Elvira PSD DA
112. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
113. Șișcu George PNL DA
114. Șotcan Theodora PSD DA
115. Șovăială Constantin PNL DA
116. Ștefan Corneliu PSD DA
117. Ștefan Ion PNL DA
118. Toma Ilie PSD DA
119. Tudor Beatrice PSD DA
120. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
121. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
122. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
123. Zainea Cornel USR DA
124. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 24 octombrie 2017, 14:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro