Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.09.2017 > 12:15 Versiunea pentru printare
Marți, 5 septembrie 2017, ora 12:15

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:267 133 48 25 19 10 14 15 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Andrușcă Dănuț PSD
8. Antal István-János UDMR
9. Apjok Norbert UDMR
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Balint Liviu-Ioan PSD
15. Banias Mircea Marius -
16. Barna Ilie Dan USR
17. Bălănescu Alexandru PSD
18. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Bende Sándor UDMR
21. Benedek Zacharie UDMR
22. Benga Tudor - Vlad USR
23. Bica Dănuț PNL
24. Birchall Ana PSD
25. Biro Zsolt-Istvan UDMR
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bodea Marius PNL
30. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Bontea Vlad PSD
33. Boroianu Aurel-Robert PNL
34. Borza Remus-Adrian -
35. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
36. Botez Mihai-Cătălin USR
37. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
38. Bran Ioana PSD
39. Budăi Marius-Constantin PSD
40. Buican Cristian PNL
41. Buicu Corneliu-Florin PSD
42. Bulai Iulian USR
43. Bumb Sorin-Ioan PNL
44. Burciu Cristina PSD
45. Calista Mara-Daniela PNL
46. Calotă Florică Ică ALDE
47. Căciulă Aurel PSD
48. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
49. Căruceru Aida-Cristina PSD
50. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
51. Chichirău Cosette-Paula USR
52. Chiriac Viorel PSD
53. Chiriță Dumitru PSD
54. Ciocan Dan PSD
55. Ciofu Tamara-Dorina PSD
56. Ciolacu Ion-Marcel PSD
57. Cîtea Vasile PSD
58. Cocoș Vasile PSD
59. Codreanu Constantin PMP
60. Coliu Doru-Petrișor PMP
61. Constantin Daniel -
62. Cosma Lavinia-Corina USR
63. Cristache Cătălin PMP
64. Csép Éva-Andrea UDMR
65. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
66. Csoma Botond UDMR
67. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
68. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
69. Culeafă Mihai PNL
70. Cupă Ion ALDE
71. Dan Nicușor Daniel USR
72. Dehelean Silviu USR
73. Dinu Cristina-Elena PSD
74. Dîrzu Ioan PSD
75. Dobre Victor Paul PNL
76. Dobrică Ionela Viorela PSD
77. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
78. Dobrovie Matei-Adrian USR
79. Dohotaru Adrian-Octavian USR
80. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
81. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
82. Drulă Cătălin USR
83. Dunava Costel Neculai PSD
84. Duruș Vlad-Emanuel USR
85. Erdei Dolóczki István UDMR
86. Farago Petru UDMR
87. Fădor Angelica PNL
88. Firczak Iulius Marian Minoritati
89. Florea Oana-Consuela PSD
90. Floroiu Ionel PSD
91. Furtună Mirela PSD
92. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
93. Gavrilă Camelia PSD
94. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
95. Găină Mihăiță PSD
96. Georgescu Nicolae PSD
97. Gerea Andrei Dominic ALDE
98. Gheorghe Andrei Daniel PNL
99. Gheorghe Tinel PNL
100. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
101. Gherman Dumitru PSD
102. Ghilea Găvrilă PNL
103. Giugea Nicolae PNL
104. Goga Octavian PSD
105. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
106. Gudu Vasile PNL
107. Halici Nicușor PSD
108. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
109. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
110. Holban Georgeta-Carmen PSD
111. Huncă Mihaela PSD
112. Iancu Marius-Ionel PSD
113. Ibram Iusein Minoritati
114. Iftimie Neculai PSD
115. Ignat Miron Minoritati
116. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
117. Intotero Natalia-Elena PSD
118. Ion Stelian-Cristian USR
119. Ioniță Antoneta PNL
120. Iordache Florin PSD
121. Itu Cornel PSD
122. Iurișniți Cristina-Ionela USR
123. Jivan Luminița-Maria PSD
124. Kelemen Hunor UDMR
125. Korodi Attila UDMR
126. Kulcsár-Terza József-György UDMR
127. Lazăr Sorin PSD
128. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
129. Longher Victoria Minoritati
130. Lovin Dumitru ALDE
131. Lupașcu Costel PSD
132. Lupescu Dumitru USR
133. Macovei Silviu Nicu PSD
134. Magyar Loránd-Bálint UDMR
135. Manole Petre-Florin PSD
136. Marica Petru-Sorin PSD
137. Márton Árpád-Francisc UDMR
138. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
139. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
140. Mihalescul Dumitru PNL
141. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
142. Mînzatu Roxana PSD
143. Mocanu Adrian PMP
144. Mocioalcă Ion PSD
145. Mohaci Mihai PSD
146. Moldovan Sorin-Dan PNL
147. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
148. Movilă Petru PMP
149. Munteanu Ioan PSD
150. Mușoiu Ștefan PSD
151. Nasra Gabriel-Horia PSD
152. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
153. Neață Eugen PSD
154. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
155. Nicoară Romeo Florin PNL
156. Nicolicea Eugen PSD
157. Nistor Laurențiu PSD
158. Niță Mihai ALDE
159. Niță Nicu PSD
160. Nosa Iuliu PSD
161. Olar Corneliu PNL
162. Olteanu Daniel PNL
163. Oprea Dumitru PNL
164. Oprișcan Mihai Doru PNL
165. Oros Nechita-Adrian PNL
166. Pambuccian Varujan Minoritati
167. Pană Adriana-Doina PSD
168. Paraschiv Rodica PSD
169. Pașcan Emil-Marius PMP
170. Pau Radu - Adrian PSD
171. Păle Dănuț PSD
172. Petrea Gabriel PSD
173. Petric Octavian PSD
174. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
175. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
176. Plumb Rovana PSD
177. Pop Andrei PSD
178. Popa Florin PSD
179. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
180. Popescu Mariana-Venera Minoritati
181. Popescu Nicolae-Daniel USR
182. Popescu Virgil-Daniel PNL
183. Predoiu Marian-Cătălin PNL
184. Presură Alexandra PSD
185. Prisnel Adrian-Claudiu USR
186. Prișcă Răzvan Sorin PNL
187. Prună Cristina-Mădălina USR
188. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
189. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
190. Rădulescu Alexandru PSD
191. Răduț Violeta PSD
192. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
193. Roman Florin-Claudiu PNL
194. Roman Ioan Sorin PSD
195. Romanescu Cristinel PNL
196. Roșca Lucreția PSD
197. Rotaru Alexandru PSD
198. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
199. Săftoiu Ana Adriana PNL
200. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
201. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
202. Sebestyén Csaba-István UDMR
203. Sefer Cristian-George PMP
204. Seres Dénes UDMR
205. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
206. Simion Lucian-Eduard PSD
207. Simionca Ionuț PMP
208. Simonis Alfred - Robert PSD
209. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
210. Solomon Adrian PSD
211. Spânu Ion PSD
212. Stamatian Vasile-Florin PNL
213. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
214. Stancu Florinel PSD
215. Stativă Irinel Ioan PSD
216. Stănescu Alexandru PSD
217. Steriu Valeriu-Andrei PMP
218. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
219. Suciu Matei PSD
220. Suciu Vasile-Daniel PSD
221. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
222. Szabó Ödön UDMR
223. Șarapatin Elvira PSD
224. Șerban Ciprian-Constantin PSD
225. Șimon Gheorghe PSD
226. Șișcu George PNL
227. Șotcan Theodora PSD
228. Șova Lucian PSD
229. Ștefan Corneliu PSD
230. Ștefan Viorel PSD
231. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
232. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
233. Tănăsescu Alina-Elena PSD
234. Teiș Alina PSD
235. Todor Adrian PSD
236. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
237. Toma Ilie PSD
238. Tomac Eugen PMP
239. Trăilă Cristina PNL
240. Tripa Florin-Dan PSD
241. Tudor Beatrice PSD
242. Tudose Mihai PSD
243. Turcan Raluca PNL
244. Turcescu Robert-Nicolae PMP
245. Tușa Adriana Diana PSD
246. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
247. Ursu Răzvan-Ion PSD
248. Vasile Daniel Minoritati
249. Vasilescu Lia Olguța PSD
250. Vasilică Radu Costin PSD
251. Vass Levente UDMR
252. Văcaru Alin Vasile PSD
253. Velcea Nicolae PSD
254. Vexler Silviu Minoritati
255. Vișan George-Gabriel PSD
256. Vîlceanu Dan PNL
257. Vîrză Mihăiță PSD
258. Vlad Sergiu Cosmin USR
259. Vlase Petru Gabriel PSD
260. Vlăducă Oana-Silvia PSD
261. Voicu Mihai Alexandru PNL
262. Vosganian Varujan ALDE
263. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
264. Weber Mihai PSD
265. Zainea Cornel USR
266. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
267. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 octombrie 2017, 22:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro