Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.09.2017 > 11:56 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 septembrie 2017, ora 11:56

Subiect vot: Retrimitere la comisie PHCD 70/2017
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:178 - 86 35 24 9 5 8 10 1
- voturi pentru (DA):173 - 81 35 24 9 5 8 10 1
- voturi împotrivă (NU):4 - 4 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Axinte Vasile PSD NU
9. Balan Ioan PNL DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bălănescu Alexandru PSD NU
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Bende Sándor UDMR DA
14. Benedek Zacharie UDMR DA
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Bichineț Corneliu PMP DA
18. Birchall Ana PSD DA
19. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
21. Bodea Marius PNL DA
22. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
24. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
25. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
26. Botez Mihai-Cătălin USR DA
27. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
28. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
29. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
30. Burciu Cristina PSD DA
31. Căciulă Aurel PSD DA
32. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
33. Cherecheș Florica PNL DA
34. Cherecheș Viorica PNL DA
35. Chichirău Cosette-Paula USR DA
36. Chiriac Viorel PSD DA
37. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
38. Cîtea Vasile PSD DA
39. Cobuz Maricela PSD DA
40. Cocoș Vasile PSD DA
41. Codreanu Constantin PMP DA
42. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
43. Cristache Cătălin PMP DA
44. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
45. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
46. Culeafă Mihai PNL DA
47. Cupă Ion ALDE DA
48. Cupșa Ioan PNL DA
49. Dan Nicușor Daniel USR DA
50. Dehelean Silviu USR DA
51. Dinu Cristina-Elena PSD DA
52. Dîrzu Ioan PSD DA
53. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
54. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
55. Drulă Cătălin USR DA
56. Dunava Costel Neculai PSD DA
57. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
58. Erdei Dolóczki István UDMR DA
59. Floroiu Ionel PSD DA
60. Furic Iarco Minoritati DA
61. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
62. Gavrilă Camelia PSD DA
63. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
64. Găină Mihăiță PSD DA
65. Georgescu Nicolae PSD DA
66. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
67. Gheorghe Tinel PNL DA
68. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
69. Gherman Dumitru PSD DA
70. Ghilea Găvrilă PNL DA
71. Ghinea Cristian USR DA
72. Giugea Nicolae PNL DA
73. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
74. Halici Nicușor PSD DA
75. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
76. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
77. Huncă Mihaela PSD DA
78. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
79. Iftimie Neculai PSD DA
80. Intotero Natalia-Elena PSD DA
81. Ion Stelian-Cristian USR DA
82. Ioniță Antoneta PNL DA
83. Itu Cornel PSD DA
84. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
85. Lazăr Sorin PSD DA
86. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
87. Longher Victoria Minoritati DA
88. Lungu Tudorița PNL DA
89. Lupescu Dumitru USR DA
90. Macovei Silviu Nicu PSD DA
91. Manole Petre-Florin PSD DA
92. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
93. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
94. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
95. Mînzatu Roxana PSD DA
96. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
97. Movilă Petru PMP DA
98. Munteanu Ioan PSD DA
99. Mușoiu Ștefan PSD DA
100. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
101. Neagu Nicolae PNL DA
102. Neață Eugen PSD DA
103. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
104. Nicoară Romeo Florin PNL DA
105. Nicolae Andrei PSD Abținere
106. Nicolicea Eugen PSD NU
107. Niță Mihai ALDE DA
108. Niță Nicu PSD DA
109. Nosa Iuliu PSD DA
110. Olar Corneliu PNL DA
111. Oprea Dumitru PNL DA
112. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
113. Oteșanu Daniela PSD DA
114. Pambuccian Varujan Minoritati DA
115. Pașcan Emil-Marius PMP DA
116. Pau Radu - Adrian PSD DA
117. Păle Dănuț PSD DA
118. Pop Andrei PSD DA
119. Pop Georgian PSD DA
120. Pop Tudor Rareș USR DA
121. Popa Mihai Valentin PSD DA
122. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
123. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
124. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
125. Popescu Pavel PNL DA
126. Presură Alexandra PSD DA
127. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
128. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
129. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
130. Rădulescu Alexandru PSD DA
131. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
132. Răduț Violeta PSD DA
133. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
134. Roman Florin-Claudiu PNL DA
135. Roman Ioan Sorin PSD DA
136. Roșca Lucreția PSD DA
137. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
138. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
139. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
140. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
141. Seres Dénes UDMR DA
142. Simion Lucian-Eduard PSD DA
143. Simonis Alfred - Robert PSD NU
144. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
145. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
146. Solomon Adrian PSD DA
147. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
148. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
149. Stancu Florinel PSD DA
150. Stativă Irinel Ioan PSD DA
151. Suciu Matei PSD DA
152. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
153. Șotcan Theodora PSD DA
154. Șovăială Constantin PNL DA
155. Ștefan Corneliu PSD DA
156. Ștefan Ion PNL DA
157. Ștefan Viorel PSD DA
158. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
159. Tabugan Ion PMP DA
160. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
161. Teiș Alina PSD DA
162. Terea Ioan PSD DA
163. Toma Ilie PSD DA
164. Tudor Beatrice PSD DA
165. Turcan Raluca PNL DA
166. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
167. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
168. Varga Vasile PNL DA
169. Vass Levente UDMR DA
170. Văcaru Alin Vasile - DA
171. Velcea Nicolae PSD DA
172. Vișan George-Gabriel PSD DA
173. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
174. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
175. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
176. Zainea Cornel USR DA
177. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
178. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 decembrie 2017, 14:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro