Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.09.2017 > 13:02 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 septembrie 2017, ora 13:02

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:188 - 92 45 13 7 8 8 13 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Andronache Gabriel PNL
4. Anton Anton ALDE
5. Apjok Norbert UDMR
6. Axinte Vasile PSD
7. Balan Ioan PNL
8. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
9. Benedek Zacharie UDMR
10. Benga Tudor - Vlad USR
11. Bica Dănuț PNL
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD
13. Boboc Valentin Gabriel PSD
14. Bode Lucian Nicolae PNL
15. Bodea Marius PNL
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
17. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
18. Boroianu Aurel-Robert PNL
19. Borza Remus-Adrian -
20. Botez Mihai-Cătălin USR
21. Bran Ioana PSD
22. Bucura-Oprescu Simona PSD
23. Budăi Marius-Constantin PSD
24. Buicu Corneliu-Florin PSD
25. Bumb Sorin-Ioan PNL
26. Calista Mara-Daniela PNL
27. Calotă Florică Ică ALDE
28. Căciulă Aurel PSD
29. Călin Ion PSD
30. Căruceru Aida-Cristina PSD
31. Cherecheș Viorica PNL
32. Chiriac Viorel PSD
33. Chiriță Dumitru PSD
34. Ciocan Dan PSD
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD
36. Ciuhodaru Tudor PSD
37. Cobuz Maricela PSD
38. Coliu Doru-Petrișor PMP
39. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
40. Cristache Cătălin PMP
41. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
42. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
43. Cupă Ion ALDE
44. Cupșa Ioan PNL
45. Dîrzu Ioan PSD
46. Dobrică Ionela Viorela PSD
47. Dobrovie Matei-Adrian USR
48. Dohotaru Adrian-Octavian USR
49. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
50. Dunava Costel Neculai PSD
51. Duruș Vlad-Emanuel USR
52. Farago Petru UDMR
53. Fădor Angelica PNL
54. Firczak Iulius Marian Minoritati
55. Furic Iarco Minoritati
56. Furtună Mirela PSD
57. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
58. Gavrilă Camelia PSD
59. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
60. Georgescu Nicolae PSD
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL
62. Gheorghiu Bogdan PNL
63. Gherman Dumitru PSD
64. Ghilea Găvrilă PNL
65. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
66. Halici Nicușor PSD
67. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
68. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
69. Huncă Mihaela PSD
70. Iancu Marius-Ionel PSD
71. Iftimie Neculai PSD
72. Ignat Miron Minoritati
73. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
74. Ionescu George PNL
75. Ioniță Antoneta PNL
76. Itu Cornel PSD
77. Iurișniți Cristina-Ionela USR
78. Jivan Luminița-Maria PSD
79. Kelemen Hunor UDMR
80. Korodi Attila UDMR
81. Lazăr Sorin PSD
82. Lovin Dumitru ALDE
83. Lungu Tudorița PNL
84. Lupașcu Costel PSD
85. Macovei Silviu Nicu PSD
86. Manole Petre-Florin PSD
87. Mareș Mara PNL
88. Marica Petru-Sorin PSD
89. Márton Árpád-Francisc UDMR
90. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
91. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
92. Mînzatu Roxana PSD
93. Mocanu Adrian PMP
94. Mocioalcă Ion PSD
95. Mohaci Mihai PSD
96. Moldovan Sorin-Dan PNL
97. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
98. Munteanu Ioan PSD
99. Mușoiu Ștefan PSD
100. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
101. Neagu Nicolae PNL
102. Neață Eugen PSD
103. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
104. Nicoară Romeo Florin PNL
105. Nicolae Andrei PSD
106. Nistor Laurențiu PSD
107. Niță Mihai ALDE
108. Niță Nicu PSD
109. Nosa Iuliu PSD
110. Olteanu Daniel PNL
111. Oprea Dumitru PNL
112. Oprișcan Mihai Doru PNL
113. Oros Nechita-Adrian PNL
114. Oteșanu Daniela PSD
115. Palăr Ionel PNL
116. Pambuccian Varujan Minoritati
117. Pană Adriana-Doina PSD
118. Pașcan Emil-Marius PMP
119. Păle Dănuț PSD
120. Petrea Gabriel PSD
121. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
122. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
123. Pop Andrei PSD
124. Pop Georgian PSD
125. Popa Florin PSD
126. Popescu Mariana-Venera Minoritati
127. Popescu Nicolae-Daniel USR
128. Popescu Pavel PNL
129. Popescu Virgil-Daniel PNL
130. Predoiu Marian-Cătălin PNL
131. Presură Alexandra PSD
132. Prișcă Răzvan Sorin PNL
133. Prună Cristina-Mădălina USR
134. Radu Anișoara PSD
135. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
136. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
137. Roman Florin-Claudiu PNL
138. Roman Ioan Sorin PSD
139. Rotaru Alexandru PSD
140. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
141. Săftoiu Ana Adriana PNL
142. Simion Lucian-Eduard PSD
143. Simionca Ionuț PMP
144. Simonis Alfred - Robert PSD
145. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
146. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
147. Solomon Adrian PSD
148. Spânu Ion PSD
149. Stamatian Vasile-Florin PNL
150. Stancu Florinel PSD
151. Stănescu Alexandru PSD
152. Steriu Valeriu-Andrei PMP
153. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
154. Stroe Ionuț-Marian PNL
155. Suciu Matei PSD
156. Suciu Vasile-Daniel PSD
157. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
158. Șarapatin Elvira PSD
159. Șotcan Theodora PSD
160. Șovăială Constantin PNL
161. Ștefan Corneliu PSD
162. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
163. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
164. Tabugan Ion PMP
165. Tănăsescu Alina-Elena PSD
166. Terea Ioan PSD
167. Tîlvăr Angel PSD
168. Toma Ilie PSD
169. Trăilă Cristina PNL
170. Tudor Beatrice PSD
171. Turcan Raluca PNL
172. Turcescu Robert-Nicolae PMP
173. Ursu Răzvan-Ion PSD
174. Varga Glad-Aurel PNL
175. Varga Vasile PNL
176. Vasile Daniel Minoritati
177. Vass Levente UDMR
178. Văcaru Alin Vasile -
179. Velcea Nicolae PSD
180. Vexler Silviu Minoritati
181. Vișan George-Gabriel PSD
182. Vîlceanu Dan PNL
183. Vîrză Mihăiță PSD
184. Vlad Sergiu Cosmin USR
185. Vlase Petru Gabriel PSD
186. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
187. Zainea Cornel USR
188. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 14 decembrie 2017, 23:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro