Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.09.2017 > 13:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 septembrie 2017, ora 13:04

Subiect vot: Vot final
Adoptare PL 353/2016 pentru modificarea art.465, alin.2 din Legea nr.227/2015 privind Codul Fiscal
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:232 - 110 53 17 11 11 13 15 2
- voturi pentru (DA):231 - 110 52 17 11 11 13 15 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL -
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Andrușcă Dănuț PSD DA
7. Antal István-János UDMR DA
8. Anton Anton ALDE DA
9. Apjok Norbert UDMR DA
10. Axinte Vasile PSD DA
11. Balan Ioan PNL DA
12. Barna Ilie Dan USR DA
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
14. Bende Sándor UDMR DA
15. Benedek Zacharie UDMR DA
16. Benga Tudor - Vlad USR DA
17. Bica Dănuț PNL DA
18. Bichineț Corneliu PMP DA
19. Birchall Ana PSD DA
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
21. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
22. Bode Lucian Nicolae PNL DA
23. Bodea Marius PNL DA
24. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
25. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
26. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
27. Borza Remus-Adrian - DA
28. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
29. Botez Mihai-Cătălin USR DA
30. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
31. Bran Ioana PSD DA
32. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
33. Budăi Marius-Constantin PSD DA
34. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
35. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
36. Calista Mara-Daniela PNL DA
37. Calotă Florică Ică ALDE DA
38. Căciulă Aurel PSD DA
39. Călin Ion PSD DA
40. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
42. Cherecheș Florica PNL DA
43. Cherecheș Viorica PNL DA
44. Chichirău Cosette-Paula USR DA
45. Chiriac Viorel PSD DA
46. Chiriță Dumitru PSD DA
47. Ciocan Dan PSD DA
48. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
49. Ciuhodaru Tudor PSD DA
50. Cobuz Maricela PSD DA
51. Codreanu Constantin PMP DA
52. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
53. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
54. Cristache Cătălin PMP DA
55. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
56. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
57. Culeafă Mihai PNL DA
58. Cupă Ion ALDE DA
59. Cupșa Ioan PNL DA
60. Dehelean Silviu USR DA
61. Dinu Cristina-Elena PSD DA
62. Dîrzu Ioan PSD DA
63. Dobre Victor Paul PNL DA
64. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
65. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
66. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
67. Drulă Cătălin USR DA
68. Dunava Costel Neculai PSD DA
69. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
70. Farago Petru UDMR DA
71. Fădor Angelica PNL DA
72. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
73. Floroiu Ionel PSD DA
74. Furic Iarco Minoritati DA
75. Furtună Mirela PSD DA
76. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
77. Gavrilă Camelia PSD DA
78. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
79. Găină Mihăiță PSD DA
80. Georgescu Nicolae PSD DA
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
82. Gheorghe Tinel PNL DA
83. Gheorghiu Bogdan PNL DA
84. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
85. Gherman Dumitru PSD DA
86. Ghilea Găvrilă PNL DA
87. Gilia Claudia PSD DA
88. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
89. Gudu Vasile PNL DA
90. Halici Nicușor PSD DA
91. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
92. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
93. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
94. Huncă Mihaela PSD DA
95. Iancu Iulian PSD DA
96. Iancu Marius-Ionel PSD DA
97. Iftimie Neculai PSD DA
98. Ignat Miron Minoritati DA
99. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
100. Intotero Natalia-Elena PSD DA
101. Ion Stelian-Cristian USR DA
102. Ionescu George PNL DA
103. Ioniță Antoneta PNL DA
104. Itu Cornel PSD DA
105. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
106. Jivan Luminița-Maria PSD DA
107. Kelemen Hunor UDMR DA
108. Korodi Attila UDMR DA
109. Lazăr Sorin PSD DA
110. Longher Victoria Minoritati DA
111. Lovin Dumitru ALDE DA
112. Lungu Tudorița PNL DA
113. Lupașcu Costel PSD DA
114. Macovei Silviu Nicu PSD DA
115. Manole Petre-Florin PSD DA
116. Mareș Mara PNL DA
117. Marica Petru-Sorin PSD DA
118. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
119. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
120. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
121. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
122. Mînzatu Roxana PSD DA
123. Mocanu Adrian PMP DA
124. Mocioalcă Ion PSD DA
125. Mohaci Mihai PSD DA
126. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
127. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
128. Munteanu Ioan PSD DA
129. Mușoiu Ștefan PSD DA
130. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
131. Neagu Nicolae PNL DA
132. Neață Eugen PSD DA
133. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
134. Nicoară Romeo Florin PNL DA
135. Nicolae Andrei PSD DA
136. Nistor Laurențiu PSD DA
137. Niță Mihai ALDE DA
138. Niță Nicu PSD DA
139. Nosa Iuliu PSD DA
140. Olteanu Daniel PNL DA
141. Oprea Dumitru PNL DA
142. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
143. Oros Nechita-Adrian PNL DA
144. Oteșanu Daniela PSD DA
145. Palăr Ionel PNL DA
146. Pambuccian Varujan Minoritati DA
147. Pană Adriana-Doina PSD DA
148. Paraschiv Rodica PSD DA
149. Pașcan Emil-Marius PMP DA
150. Pau Radu - Adrian PSD DA
151. Păle Dănuț PSD DA
152. Petcu Toma-Florin ALDE DA
153. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL DA
154. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
155. Pop Andrei PSD DA
156. Pop Georgian PSD DA
157. Popa Florin PSD DA
158. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
159. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
160. Popescu Pavel PNL DA
161. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
162. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
163. Presură Alexandra PSD DA
164. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
165. Prună Cristina-Mădălina USR DA
166. Radu Anișoara PSD DA
167. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
168. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
169. Răduț Violeta PSD DA
170. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
171. Roman Florin-Claudiu PNL DA
172. Roman Ioan Sorin PSD DA
173. Roșca Lucreția PSD DA
174. Rotaru Alexandru PSD DA
175. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
176. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
177. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
178. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
179. Seres Dénes UDMR DA
180. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
181. Simion Lucian-Eduard PSD DA
182. Simionca Ionuț PMP DA
183. Simonis Alfred - Robert PSD DA
184. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
185. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
186. Solomon Adrian PSD DA
187. Spânu Ion PSD DA
188. Stancu Florinel PSD DA
189. Stativă Irinel Ioan PSD DA
190. Stănescu Alexandru PSD DA
191. Steriu Valeriu-Andrei PMP DA
192. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
193. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
194. Suciu Matei PSD DA
195. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
196. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
197. Șarapatin Elvira PSD DA
198. Șișcu George PNL DA
199. Șotcan Theodora PSD DA
200. Șovăială Constantin PNL DA
201. Ștefan Corneliu PSD DA
202. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
204. Tabugan Ion PMP DA
205. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
206. Terea Ioan PSD DA
207. Tîlvăr Angel PSD DA
208. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
209. Toma Ilie PSD DA
210. Trăilă Cristina PNL DA
211. Tripa Florin-Dan PSD DA
212. Tudor Beatrice PSD DA
213. Turcan Raluca PNL DA
214. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
215. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
216. Varga Glad-Aurel PNL DA
217. Varga Vasile PNL DA
218. Vasile Daniel Minoritati DA
219. Vass Levente UDMR DA
220. Văcaru Alin Vasile - DA
221. Velcea Nicolae PSD DA
222. Vexler Silviu Minoritati DA
223. Vișan George-Gabriel PSD DA
224. Vîlceanu Dan PNL DA
225. Vîrză Mihăiță PSD DA
226. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
227. Vlase Petru Gabriel PSD DA
228. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
229. Vosganian Varujan ALDE DA
230. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
231. Zainea Cornel USR DA
232. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 decembrie 2017, 5:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro