Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.09.2017 > 16:19 Versiunea pentru printare
Luni, 18 septembrie 2017, ora 16:19

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 271/2010 "Legea holdingului"
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:180 - 93 30 21 8 5 8 11 4
- voturi pentru (DA):180 - 93 30 21 8 5 8 11 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Anton Anton ALDE DA
3. Ardelean Ben-Oni PNL DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balint Liviu-Ioan PSD DA
6. Barna Ilie Dan USR DA
7. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benga Tudor - Vlad USR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Birchall Ana PSD DA
15. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
21. Bontea Vlad PSD DA
22. Borza Remus-Adrian - DA
23. Botez Mihai-Cătălin USR DA
24. Bran Ioana PSD DA
25. Buican Cristian PNL DA
26. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
27. Burciu Cristina PSD DA
28. Calotă Florică Ică ALDE DA
29. Căciulă Aurel PSD DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Cherecheș Viorica PNL DA
32. Chichirău Cosette-Paula USR DA
33. Chiriac Viorel PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
36. Ciuhodaru Tudor PSD DA
37. Cîmpeanu Sorin Mihai - DA
38. Cîtea Vasile PSD DA
39. Cobuz Maricela PSD DA
40. Codreanu Constantin PMP DA
41. Constantin Daniel - DA
42. Cosma Lavinia-Corina USR DA
43. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
44. Dan Nicușor Daniel USR DA
45. Dinu Cristina-Elena PSD DA
46. Dîrzu Ioan PSD DA
47. Dobre Victor Paul PNL DA
48. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
49. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
50. Dunava Costel Neculai PSD DA
51. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
52. Erdei Dolóczki István UDMR DA
53. Fădor Angelica PNL DA
54. Floroiu Ionel PSD DA
55. Furic Iarco Minoritati DA
56. Furtună Mirela PSD DA
57. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
58. Gavrilă Camelia PSD DA
59. Georgescu Nicolae PSD DA
60. Gherman Dumitru PSD DA
61. Ghilea Găvrilă PNL DA
62. Gilia Claudia PSD DA
63. Giugea Nicolae PNL DA
64. Gudu Vasile PNL DA
65. Halici Nicușor PSD DA
66. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
67. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
68. Huncă Mihaela PSD DA
69. Iancu Iulian PSD DA
70. Ibram Iusein Minoritati DA
71. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
72. Intotero Natalia-Elena PSD DA
73. Ioniță Antoneta PNL DA
74. Itu Cornel PSD DA
75. Lazăr Sorin PSD DA
76. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
77. Longher Victoria Minoritati DA
78. Lovin Dumitru ALDE DA
79. Lungu Tudorița PNL DA
80. Lupașcu Costel PSD DA
81. Lupescu Dumitru USR DA
82. Macovei Silviu Nicu PSD DA
83. Manole Petre-Florin PSD DA
84. Mareș Mara PNL DA
85. Marica Petru-Sorin PSD DA
86. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
87. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
88. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
89. Mihalescul Dumitru PNL DA
90. Mînzatu Roxana PSD DA
91. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
92. Mohaci Mihai PSD DA
93. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
94. Munteanu Ioan PSD DA
95. Mușoiu Ștefan PSD DA
96. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
97. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
98. Neață Eugen PSD DA
99. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
100. Nicoară Romeo Florin PNL DA
101. Nicolae Andrei PSD DA
102. Niță Mihai ALDE DA
103. Niță Nicu PSD DA
104. Nosa Iuliu PSD DA
105. Olar Corneliu PNL DA
106. Oprea Dumitru PNL DA
107. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
108. Oteșanu Daniela PSD DA
109. Palăr Ionel PNL DA
110. Pambuccian Varujan Minoritati DA
111. Paraschiv Rodica PSD DA
112. Pașcan Emil-Marius PMP DA
113. Pau Radu - Adrian PSD DA
114. Păle Dănuț PSD DA
115. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
116. Petric Octavian PSD DA
117. Pop Andrei PSD DA
118. Popa Florin PSD DA
119. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
120. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
121. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
122. Presură Alexandra PSD DA
123. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
124. Prună Cristina-Mădălina USR DA
125. Radu Anișoara PSD DA
126. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
127. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
128. Rădulescu Alexandru PSD DA
129. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
130. Răduț Violeta PSD DA
131. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
132. Roman Florin-Claudiu PNL DA
133. Roșca Lucreția PSD DA
134. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
135. Sefer Cristian-George PMP DA
136. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
137. Seres Dénes UDMR DA
138. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
139. Simionca Ionuț PMP DA
140. Simonis Alfred - Robert PSD DA
141. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
142. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
143. Spânu Ion PSD DA
144. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
145. Stancu Florinel PSD DA
146. Stănescu Alexandru PSD DA
147. Suciu Matei PSD DA
148. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
149. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
150. Szabó Ödön UDMR DA
151. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
152. Șișcu George PNL DA
153. Șotcan Theodora PSD DA
154. Ștefan Corneliu PSD DA
155. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
156. Tabugan Ion PMP DA
157. Teiș Alina PSD DA
158. Terea Ioan PSD DA
159. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
160. Toma Ilie PSD DA
161. Tudor Beatrice PSD DA
162. Turcan Raluca PNL DA
163. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
164. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
165. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
166. Vasile Daniel Minoritati DA
167. Vass Levente UDMR DA
168. Văcaru Alin Vasile - DA
169. Velcea Nicolae PSD DA
170. Vexler Silviu Minoritati DA
171. Vișan George-Gabriel PSD DA
172. Vîlceanu Dan PNL DA
173. Vîrză Mihăiță PSD DA
174. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
175. Vlase Petru Gabriel PSD DA
176. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
177. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
178. Zainea Cornel USR DA
179. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
180. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 17 decembrie 2017, 17:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro