Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.09.2017 > 16:08 Versiunea pentru printare
Luni, 18 septembrie 2017, ora 16:08

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:130 68 23 14 4 3 7 8 3
- voturi pentru (DA):128 67 22 14 4 3 7 8 3
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Apjok Norbert UDMR DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balint Liviu-Ioan PSD DA
5. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Bichineț Corneliu PMP DA
8. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
9. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Bontea Vlad PSD DA
13. Borza Remus-Adrian - DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Bran Ioana PSD DA
16. Buican Cristian PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
19. Calotă Florică Ică ALDE DA
20. Căciulă Aurel PSD DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Cherecheș Viorica PNL DA
23. Chichirău Cosette-Paula USR DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Ciocan Dan PSD DA
26. Ciuhodaru Tudor PSD DA
27. Cocoș Vasile PSD DA
28. Codreanu Constantin PMP DA
29. Constantin Daniel - DA
30. Cosma Lavinia-Corina USR DA
31. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
32. Dan Nicușor Daniel USR DA
33. Dinu Cristina-Elena PSD DA
34. Dobre Victor Paul PNL DA
35. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
36. Dunava Costel Neculai PSD DA
37. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
38. Erdei Dolóczki István UDMR DA
39. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
40. Furic Iarco Minoritati DA
41. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
42. Gavrilă Camelia PSD DA
43. Georgescu Nicolae PSD DA
44. Gherman Dumitru PSD DA
45. Ghilea Găvrilă PNL DA
46. Giugea Nicolae PNL DA
47. Gudu Vasile PNL DA
48. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
49. Huncă Mihaela PSD DA
50. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
51. Intotero Natalia-Elena PSD DA
52. Ioniță Antoneta PNL DA
53. Lazăr Sorin PSD DA
54. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
55. Lungu Tudorița PNL DA
56. Lupașcu Costel PSD DA
57. Lupescu Dumitru USR DA
58. Mareș Mara PNL DA
59. Marica Petru-Sorin PSD DA
60. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
61. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
62. Mînzatu Roxana PSD DA
63. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
64. Mocanu Adrian PMP DA
65. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
66. Movilă Petru PMP DA
67. Munteanu Ioan PSD DA
68. Neagu Nicolae PNL DA
69. Neață Eugen PSD DA
70. Nicoară Romeo Florin PNL DA
71. Nicolae Andrei PSD DA
72. Nistor Laurențiu PSD DA
73. Niță Mihai ALDE DA
74. Niță Nicu PSD DA
75. Oprea Dumitru PNL DA
76. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
77. Oteșanu Daniela PSD DA
78. Paraschiv Rodica PSD DA
79. Pașcan Emil-Marius PMP DA
80. Pau Radu - Adrian PSD DA
81. Păle Dănuț PSD DA
82. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
83. Petric Octavian PSD DA
84. Pop Andrei PSD DA
85. Popa Florin PSD DA
86. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
87. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
88. Presură Alexandra PSD DA
89. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
90. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
91. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
92. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
93. Răduț Violeta PSD DA
94. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
95. Roman Florin-Claudiu PNL DA
96. Roșca Lucreția PSD DA
97. Seres Dénes UDMR DA
98. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
99. Simionca Ionuț PMP DA
100. Simonis Alfred - Robert PSD DA
101. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
102. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
103. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
104. Stancu Florinel PSD DA
105. Stănescu Alexandru PSD DA
106. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
107. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
108. Szabó Ödön UDMR DA
109. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
110. Șișcu George PNL DA
111. Șotcan Theodora PSD DA
112. Ștefan Corneliu PSD DA
113. Ștefan Viorel PSD DA
114. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
115. Teiș Alina PSD DA
116. Terea Ioan PSD DA
117. Toma Ilie PSD DA
118. Tudor Beatrice PSD DA
119. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
120. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
121. Văcaru Alin Vasile - DA
122. Velcea Nicolae PSD DA
123. Vexler Silviu Minoritati DA
124. Vișan George-Gabriel PSD -
125. Vîlceanu Dan PNL DA
126. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
127. Vlase Petru Gabriel PSD DA
128. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
129. Zainea Cornel USR DA
130. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 18:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro