Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.09.2017 > 10:22 Versiunea pentru printare
Marți, 19 septembrie 2017, ora 10:22

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 393/2016 pentru modificarea art.147 din Ordonanța de urgență a Guvernului nr. 101/2011 privind reglementarea condițiilor pentru vânzarea unor imobile, proprietate privată a statului, aflate în administrarea Regiei Autonome "Administrația Patrimoniului Protocolului de Stat", a imobilelor proprietatea Regiei Autonome "Administrația Patrimoniului Protocolului de Stat'', pentru reglementarea situației juridice a unor imobile, pentru reglementarea cheltuielilor de cazare în unele situații speciale, precum și pentru modificarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:118 55 27 19 8 2 - 7
- voturi pentru (DA):116 55 27 17 8 2 - 7
- voturi împotrivă (NU):1 - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 - - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Andrușcă Dănuț PSD DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Barna Ilie Dan USR DA
8. Bălănescu Alexandru PSD DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Birchall Ana PSD DA
12. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
13. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
14. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
15. Bodea Marius PNL DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Bran Ioana PSD DA
18. Budăi Marius-Constantin PSD DA
19. Buican Cristian PNL DA
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Bulai Iulian USR DA
22. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
23. Burciu Cristina PSD DA
24. Căciulă Aurel PSD DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Cherecheș Viorica PNL DA
27. Chichirău Cosette-Paula USR DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Ciocan Dan PSD DA
30. Ciuhodaru Tudor PSD DA
31. Cîtea Vasile PSD DA
32. Cobuz Maricela PSD DA
33. Cocoș Vasile PSD DA
34. Cosma Lavinia-Corina USR DA
35. Cupșa Ioan PNL DA
36. Dehelean Silviu USR DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Farago Petru UDMR DA
42. Floroiu Ionel PSD DA
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
44. Gavrilă Camelia PSD DA
45. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
46. Georgescu Nicolae PSD DA
47. Gilia Claudia PSD DA
48. Giugea Nicolae PNL DA
49. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
50. Gudu Vasile PNL DA
51. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
52. Iancu Marius-Ionel PSD DA
53. Ion Stelian-Cristian USR DA
54. Ioniță Antoneta PNL DA
55. Itu Cornel PSD DA
56. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
57. Lazăr Sorin PSD DA
58. Longher Victoria Minoritati DA
59. Lovin Dumitru ALDE DA
60. Lupașcu Costel PSD DA
61. Lupescu Dumitru USR -
62. Macovei Silviu Nicu PSD DA
63. Manole Petre-Florin PSD DA
64. Marica Petru-Sorin PSD DA
65. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
66. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
67. Mohaci Mihai PSD DA
68. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
69. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Neagu Nicolae PNL DA
72. Neață Eugen PSD DA
73. Nicoară Romeo Florin PNL DA
74. Niță Nicu PSD DA
75. Olar Corneliu PNL DA
76. Olteanu Daniel PNL DA
77. Oprea Dumitru PNL DA
78. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
79. Oteșanu Daniela PSD DA
80. Paraschiv Rodica PSD DA
81. Păle Dănuț PSD DA
82. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
83. Petric Octavian PSD DA
84. Pop Andrei PSD DA
85. Pop Tudor Rareș USR DA
86. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
87. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
88. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
89. Prună Cristina-Mădălina USR DA
90. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
91. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
92. Răduț Violeta PSD DA
93. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
94. Roman Florin-Claudiu PNL DA
95. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
96. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
97. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
98. Seres Dénes UDMR DA
99. Simonis Alfred - Robert PSD DA
100. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
101. Stancu Florinel PSD DA
102. Szabó Ödön UDMR DA
103. Șarapatin Elvira PSD DA
104. Șotcan Theodora PSD DA
105. Șovăială Constantin PNL DA
106. Ștefan Ion PNL DA
107. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
108. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
109. Teiș Alina PSD DA
110. Terea Ioan PSD DA
111. Turcan Raluca PNL DA
112. Vasile Daniel Minoritati DA
113. Vass Levente UDMR DA
114. Vexler Silviu Minoritati DA
115. Vîlceanu Dan PNL DA
116. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
117. Vlase Petru Gabriel PSD DA
118. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 octombrie 2017, 17:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro