Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.09.2017 > 12:05 Versiunea pentru printare
Marți, 19 septembrie 2017, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:235 124 49 20 11 9 11 9 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Anton Anton ALDE
8. Apjok Norbert UDMR
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
15. Bălănescu Alexandru PSD
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Bende Sándor UDMR
19. Benedek Zacharie UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Bica Dănuț PNL
22. Birchall Ana PSD
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Biró Rozália-Ibolya UDMR
25. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PNL
28. Bodea Marius PNL
29. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Bontea Vlad PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
34. Bran Ioana PSD
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budăi Marius-Constantin PSD
37. Buican Cristian PNL
38. Buicu Corneliu-Florin PSD
39. Bulai Iulian USR
40. Bumb Sorin-Ioan PNL
41. Burciu Cristina PSD
42. Calotă Florică Ică ALDE
43. Căciulă Aurel PSD
44. Călin Ion PSD
45. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
46. Căruceru Aida-Cristina PSD
47. Cherecheș Florica PNL
48. Cherecheș Viorica PNL
49. Chichirău Cosette-Paula USR
50. Chiriac Viorel PSD
51. Chiriță Dumitru PSD
52. Ciocan Dan PSD
53. Ciofu Tamara-Dorina PSD
54. Ciuhodaru Tudor PSD
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Cosma Lavinia-Corina USR
60. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
61. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
62. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
63. Culeafă Mihai PNL
64. Cupă Ion ALDE
65. Cupșa Ioan PNL
66. Dehelean Silviu USR
67. Dîrzu Ioan PSD
68. Dobre Mircea-Titus PSD
69. Dobre Victor Paul PNL
70. Dobrică Ionela Viorela PSD
71. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
72. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
73. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
74. Dunava Costel Neculai PSD
75. Duruș Vlad-Emanuel USR
76. Erdei Dolóczki István UDMR
77. Farago Petru UDMR
78. Fădor Angelica PNL
79. Florea Damian -
80. Floroiu Ionel PSD
81. Furic Iarco Minoritati
82. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
83. Gavrilă Camelia PSD
84. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
85. Găină Mihăiță PSD
86. Georgescu Nicolae PSD
87. Gheorghe Tinel PNL
88. Gheorghiu Bogdan PNL
89. Gherman Dumitru PSD
90. Ghilea Găvrilă PNL
91. Gilia Claudia PSD
92. Giugea Nicolae PNL
93. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
94. Gudu Vasile PNL
95. Halici Nicușor PSD
96. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
97. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
98. Holban Georgeta-Carmen PSD
99. Huncă Mihaela PSD
100. Iancu Iulian PSD
101. Iancu Marius-Ionel PSD
102. Iftimie Neculai PSD
103. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
104. Intotero Natalia-Elena PSD
105. Ion Stelian-Cristian USR
106. Ionescu George PNL
107. Ioniță Antoneta PNL
108. Itu Cornel PSD
109. Jivan Luminița-Maria PSD
110. Korodi Attila UDMR
111. Kulcsár-Terza József-György UDMR
112. Lazăr Sorin PSD
113. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
114. Longher Victoria Minoritati
115. Lovin Dumitru ALDE
116. Lupașcu Costel PSD
117. Lupescu Dumitru USR
118. Macovei Silviu Nicu PSD
119. Manole Petre-Florin PSD
120. Mareș Mara PNL
121. Marica Petru-Sorin PSD
122. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
123. Mărgărit Mitică-Marius PSD
124. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
125. Mihalescul Dumitru PNL
126. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
127. Mînzatu Roxana PSD
128. Mocioalcă Ion PSD
129. Mohaci Mihai PSD
130. Moldovan Sorin-Dan PNL
131. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
132. Movilă Petru PMP
133. Munteanu Ioan PSD
134. Mușoiu Ștefan PSD
135. Nasra Gabriel-Horia PSD
136. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
137. Neagu Nicolae PNL
138. Neață Eugen PSD
139. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
140. Nicoară Romeo Florin PNL
141. Nistor Laurențiu PSD
142. Niță Mihai ALDE
143. Niță Nicu PSD
144. Olar Corneliu PNL
145. Olteanu Daniel PNL
146. Oprea Dumitru PNL
147. Oprișcan Mihai Doru PNL
148. Oros Nechita-Adrian PNL
149. Oteșanu Daniela PSD
150. Palăr Ionel PNL
151. Pană Adriana-Doina PSD
152. Pașcan Emil-Marius PMP
153. Pau Radu - Adrian PSD
154. Păle Dănuț PSD
155. Petrea Gabriel PSD
156. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
157. Petric Octavian PSD
158. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
159. Pop Andrei PSD
160. Popa Florin PSD
161. Popa Mihai Valentin PSD
162. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
163. Popescu Mariana-Venera Minoritati
164. Popescu Nicolae-Daniel USR
165. Popescu Virgil-Daniel PNL
166. Predoiu Marian-Cătălin PNL
167. Presură Alexandra PSD
168. Prisnel Adrian-Claudiu USR
169. Prișcă Răzvan Sorin PNL
170. Prună Cristina-Mădălina USR
171. Radu Anișoara PSD
172. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
173. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
174. Rădulescu Alexandru PSD
175. Rădulescu Dan-Răzvan USR
176. Răduț Violeta PSD
177. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
178. Roman Florin-Claudiu PNL
179. Roman Ioan Sorin PSD
180. Roșca Lucreția PSD
181. Rotaru Alexandru PSD
182. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
183. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
184. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
185. Sefer Cristian-George PMP
186. Seres Dénes UDMR
187. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
188. Simionca Ionuț PMP
189. Simonis Alfred - Robert PSD
190. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
191. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
192. Spânu Ion PSD
193. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
194. Stancu Florinel PSD
195. Stănescu Alexandru PSD
196. Steriu Valeriu-Andrei PMP
197. Suciu Vasile-Daniel PSD
198. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
199. Șarapatin Elvira PSD
200. Șerban Ciprian-Constantin PSD
201. Șișcu George PNL
202. Șotcan Theodora PSD
203. Șovăială Constantin PNL
204. Ștefan Corneliu PSD
205. Ștefan Viorel PSD
206. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
207. Tabugan Ion PMP
208. Tănăsescu Alina-Elena PSD
209. Teiș Alina PSD
210. Terea Ioan PSD
211. Tîlvăr Angel PSD
212. Todor Adrian PSD
213. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
214. Toma Ilie PSD
215. Trăilă Cristina PNL
216. Tripa Florin-Dan PSD
217. Tudor Beatrice PSD
218. Turcescu Robert-Nicolae PMP
219. Tușa Adriana Diana PSD
220. Vasilescu Lia Olguța PSD
221. Văcaru Alin Vasile -
222. Velcea Nicolae PSD
223. Vexler Silviu Minoritati
224. Vișan George-Gabriel PSD
225. Vîlceanu Dan PNL
226. Vîrză Mihăiță PSD
227. Vlad Sergiu Cosmin USR
228. Vlase Petru Gabriel PSD
229. Vlăducă Oana-Silvia PSD
230. Voicu Mihai Alexandru PNL
231. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
232. Weber Mihai PSD
233. Zainea Cornel USR
234. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
235. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 20:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro