Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.09.2017 > 11:28 Versiunea pentru printare
Marți, 26 septembrie 2017, ora 11:28

Subiect vot: Retrimitere la comisie 359/2016
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:168 - 82 30 26 13 1 10 5 1
- voturi pentru (DA):168 - 82 30 26 13 1 10 5 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Andrușcă Dănuț PSD DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benga Tudor - Vlad USR DA
12. Benkő Erika UDMR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Bichineț Corneliu PMP DA
15. Birchall Ana PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
19. Borza Remus-Adrian - DA
20. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
23. Bran Ioana PSD DA
24. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
25. Budăi Marius-Constantin PSD DA
26. Bulai Iulian USR DA
27. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
28. Burciu Cristina PSD DA
29. Calista Mara-Daniela PNL DA
30. Căciulă Aurel PSD DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
33. Cherecheș Florica PNL DA
34. Cherecheș Viorica PNL DA
35. Chichirău Cosette-Paula USR DA
36. Chiriac Viorel PSD DA
37. Chiriță Dumitru PSD DA
38. Ciocan Dan PSD DA
39. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
40. Cîtea Vasile PSD DA
41. Cobuz Maricela PSD DA
42. Codreanu Constantin PMP DA
43. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
44. Cosma Lavinia-Corina USR DA
45. Csép Éva-Andrea UDMR DA
46. Csoma Botond UDMR DA
47. Culeafă Mihai PNL DA
48. Dan Nicușor Daniel USR DA
49. Dehelean Silviu USR DA
50. Dîrzu Ioan PSD DA
51. Dobre Victor Paul PNL DA
52. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
53. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
54. Drulă Cătălin USR DA
55. Dunava Costel Neculai PSD DA
56. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
57. Erdei Dolóczki István UDMR DA
58. Farago Petru UDMR DA
59. Fădor Angelica PNL DA
60. Floroiu Ionel PSD DA
61. Furtună Mirela PSD DA
62. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
63. Georgescu Nicolae PSD DA
64. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
65. Gheorghe Tinel PNL DA
66. Gherman Dumitru PSD DA
67. Ghilea Găvrilă PNL DA
68. Ghinea Cristian USR DA
69. Gilia Claudia PSD DA
70. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
71. Gudu Vasile PNL DA
72. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
73. Huncă Mihaela PSD DA
74. Ibram Iusein Minoritati DA
75. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
76. Ion Stelian-Cristian USR DA
77. Itu Cornel PSD DA
78. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
79. Jivan Luminița-Maria PSD DA
80. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
81. Lazăr Sorin PSD DA
82. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
83. Longher Victoria Minoritati DA
84. Lungu Tudorița PNL DA
85. Lupașcu Costel PSD DA
86. Lupescu Dumitru USR DA
87. Macovei Silviu Nicu PSD DA
88. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
89. Manole Petre-Florin PSD DA
90. Marica Petru-Sorin PSD DA
91. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
92. Mihalescul Dumitru PNL DA
93. Mînzatu Roxana PSD DA
94. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
95. Movilă Petru PMP DA
96. Munteanu Ioan PSD DA
97. Mușoiu Ștefan PSD DA
98. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
99. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
100. Neață Eugen PSD DA
101. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
102. Nicoară Romeo Florin PNL DA
103. Nicolae Andrei PSD DA
104. Nistor Laurențiu PSD DA
105. Olar Corneliu PNL DA
106. Olteanu Daniel PNL DA
107. Oprea Dumitru PNL DA
108. Oteșanu Daniela PSD DA
109. Pașcan Emil-Marius PMP DA
110. Pau Radu - Adrian PSD DA
111. Petric Octavian PSD DA
112. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL DA
113. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
114. Pop Andrei PSD DA
115. Pop Tudor Rareș USR DA
116. Popa Florin PSD DA
117. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
118. Presură Alexandra PSD DA
119. Prună Cristina-Mădălina USR DA
120. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
121. Rădulescu Alexandru PSD DA
122. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
123. Răduț Violeta PSD DA
124. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
125. Roman Florin-Claudiu PNL DA
126. Roman Ioan Sorin PSD DA
127. Rotaru Alexandru PSD DA
128. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
129. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
130. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
131. Simion Lucian-Eduard PSD DA
132. Simonis Alfred - Robert PSD DA
133. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
134. Spânu Ion PSD DA
135. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
136. Stancu Florinel PSD DA
137. Stativă Irinel Ioan PSD DA
138. Steriu Valeriu-Andrei PMP DA
139. Suciu Matei PSD DA
140. Șarapatin Elvira PSD DA
141. Șișcu George PNL DA
142. Șotcan Theodora PSD DA
143. Ștefan Corneliu PSD DA
144. Ștefan Ion PNL DA
145. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
146. Tabugan Ion PMP DA
147. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
148. Teiș Alina PSD DA
149. Terea Ioan PSD DA
150. Todor Adrian PSD DA
151. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
152. Toma Ilie PSD DA
153. Trăilă Cristina PNL DA
154. Tripa Florin-Dan PSD DA
155. Tudor Beatrice PSD DA
156. Turcan Raluca PNL DA
157. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
158. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
159. Varga Vasile PNL DA
160. Vass Levente UDMR DA
161. Vișan George-Gabriel PSD DA
162. Vîrză Mihăiță PSD DA
163. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
164. Vlase Petru Gabriel PSD DA
165. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
166. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
167. Zainea Cornel USR DA
168. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 19 decembrie 2017, 0:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro