Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.09.2017 > 12:05 Versiunea pentru printare
Marți, 26 septembrie 2017, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:263 124 55 27 19 8 11 14 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andrei Alexandru-Ioan PSD
7. Andronache Gabriel PNL
8. Andrușcă Dănuț PSD
9. Apjok Norbert UDMR
10. Ardelean Ben-Oni PNL
11. Avram Constantin ALDE
12. Axinte Vasile PSD
13. Babuș Radu PSD
14. Balan Ioan PNL
15. Balint Liviu-Ioan PSD
16. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Benkő Erika UDMR
23. Bica Dănuț PNL
24. Bichineț Corneliu PMP
25. Birchall Ana PSD
26. Biro Zsolt-Istvan UDMR
27. Boboc Tudorița-Rodica PSD
28. Boboc Valentin Gabriel PSD
29. Bode Lucian Nicolae PNL
30. Bodea Marius PNL
31. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
32. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
33. Bontea Vlad PSD
34. Borza Remus-Adrian -
35. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
36. Botez Mihai-Cătălin USR
37. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
38. Bran Ioana PSD
39. Bucura-Oprescu Simona PSD
40. Budăi Marius-Constantin PSD
41. Bulai Iulian USR
42. Bumb Sorin-Ioan PNL
43. Burciu Cristina PSD
44. Calista Mara-Daniela PNL
45. Calotă Florică Ică ALDE
46. Căciulă Aurel PSD
47. Călin Ion PSD
48. Căruceru Aida-Cristina PSD
49. Cherecheș Florica PNL
50. Chichirău Cosette-Paula USR
51. Chiriac Viorel PSD
52. Chiriță Dumitru PSD
53. Ciocan Dan PSD
54. Ciofu Tamara-Dorina PSD
55. Ciuhodaru Tudor PSD
56. Cîtea Vasile PSD
57. Cobuz Maricela PSD
58. Cocoș Vasile PSD
59. Codreanu Constantin PMP
60. Constantin Daniel -
61. Cosma Lavinia-Corina USR
62. Csép Éva-Andrea UDMR
63. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
64. Csoma Botond UDMR
65. Culeafă Mihai PNL
66. Cupă Ion ALDE
67. Cupșa Ioan PNL
68. Dan Nicușor Daniel USR
69. Dehelean Silviu USR
70. Dinu Cristina-Elena PSD
71. Dîrzu Ioan PSD
72. Dobre Victor Paul PNL
73. Dobrică Ionela Viorela PSD
74. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
75. Dohotaru Adrian-Octavian USR
76. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
77. Drulă Cătălin USR
78. Dunava Costel Neculai PSD
79. Duruș Vlad-Emanuel USR
80. Erdei Dolóczki István UDMR
81. Farago Petru UDMR
82. Fădor Angelica PNL
83. Firczak Iulius Marian Minoritati
84. Florea Damian -
85. Floroiu Ionel PSD
86. Furic Iarco Minoritati
87. Furtună Mirela PSD
88. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
89. Gavrilă Camelia PSD
90. Găină Mihăiță PSD
91. Georgescu Nicolae PSD
92. Gerea Andrei Dominic ALDE
93. Gheorghe Andrei Daniel PNL
94. Gheorghe Tinel PNL
95. Gheorghiu Bogdan PNL
96. Gherman Dumitru PSD
97. Ghilea Găvrilă PNL
98. Ghinea Cristian USR
99. Gilia Claudia PSD
100. Giugea Nicolae PNL
101. Goga Octavian PSD
102. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
103. Gudu Vasile PNL
104. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
105. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
106. Holban Georgeta-Carmen PSD
107. Huncă Mihaela PSD
108. Iancu Iulian PSD
109. Iancu Marius-Ionel PSD
110. Ibram Iusein Minoritati
111. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
112. Intotero Natalia-Elena PSD
113. Ion Stelian-Cristian USR
114. Ionescu George PNL
115. Ioniță Antoneta PNL
116. Iordache Florin PSD
117. Itu Cornel PSD
118. Iurișniți Cristina-Ionela USR
119. Jivan Luminița-Maria PSD
120. Kelemen Hunor UDMR
121. Korodi Attila UDMR
122. Kulcsár-Terza József-György UDMR
123. Lazăr Sorin PSD
124. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
125. Longher Victoria Minoritati
126. Lovin Dumitru ALDE
127. Lungu Tudorița PNL
128. Lupașcu Costel PSD
129. Lupescu Dumitru USR
130. Macovei Silviu Nicu PSD
131. Magyar Loránd-Bálint UDMR
132. Manole Petre-Florin PSD
133. Mareș Mara PNL
134. Marica Petru-Sorin PSD
135. Márton Árpád-Francisc UDMR
136. Mărgărit Mitică-Marius PSD
137. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
138. Mihalescul Dumitru PNL
139. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
140. Mînzatu Roxana PSD
141. Moagher Laura-Mihaela PSD
142. Mocanu Adrian PMP
143. Mocioalcă Ion PSD
144. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
145. Movilă Petru PMP
146. Munteanu Ioan PSD
147. Mușoiu Ștefan PSD
148. Nasra Gabriel-Horia PSD
149. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
150. Neagu Nicolae PNL
151. Neață Eugen PSD
152. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
153. Nicoară Romeo Florin PNL
154. Nicolae Andrei PSD
155. Nistor Laurențiu PSD
156. Niță Mihai ALDE
157. Niță Nicu PSD
158. Nosa Iuliu PSD
159. Olar Corneliu PNL
160. Oprea Dumitru PNL
161. Oprișcan Mihai Doru PNL
162. Oros Nechita-Adrian PNL
163. Oteșanu Daniela PSD
164. Palăr Ionel PNL
165. Pană Adriana-Doina PSD
166. Paraschiv Rodica PSD
167. Pașcan Emil-Marius PMP
168. Pau Radu - Adrian PSD
169. Petrea Gabriel PSD
170. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
171. Petric Octavian PSD
172. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
173. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
174. Ponta Victor-Viorel -
175. Pop Andrei PSD
176. Pop Tudor Rareș USR
177. Popa Florin PSD
178. Popa Mihai Valentin PSD
179. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
180. Popescu Mariana-Venera Minoritati
181. Popescu Nicolae-Daniel USR
182. Popescu Pavel PNL
183. Popescu Virgil-Daniel PNL
184. Preda Cezar-Florin PNL
185. Predoiu Marian-Cătălin PNL
186. Presură Alexandra PSD
187. Prisnel Adrian-Claudiu USR
188. Prișcă Răzvan Sorin PNL
189. Prună Cristina-Mădălina USR
190. Radu Anișoara PSD
191. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
192. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
193. Rădulescu Alexandru PSD
194. Rădulescu Dan-Răzvan USR
195. Răduț Violeta PSD
196. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
197. Roman Florin-Claudiu PNL
198. Roman Ioan Sorin PSD
199. Romanescu Cristinel PNL
200. Roșca Lucreția PSD
201. Rotaru Alexandru PSD
202. Săftoiu Ana Adriana PNL
203. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
204. Sebestyén Csaba-István UDMR
205. Sefer Cristian-George PMP
206. Seidler Cristian-Gabriel USR
207. Seres Dénes UDMR
208. Simion Lucian-Eduard PSD
209. Simonis Alfred - Robert PSD
210. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
211. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
212. Solomon Adrian PSD
213. Spânu Ion PSD
214. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
215. Stancu Florinel PSD
216. Stănescu Alexandru PSD
217. Steriu Valeriu-Andrei PMP
218. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
219. Suciu Matei PSD
220. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
221. Szabó Ödön UDMR
222. Șarapatin Elvira PSD
223. Șerban Ciprian-Constantin PSD
224. Șișcu George PNL
225. Șotcan Theodora PSD
226. Șovăială Constantin PNL
227. Ștefan Corneliu PSD
228. Ștefan Ion PNL
229. Ștefan Viorel PSD
230. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
231. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
232. Tănăsescu Alina-Elena PSD
233. Teiș Alina PSD
234. Terea Ioan PSD
235. Todor Adrian PSD
236. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
237. Toma Ilie PSD
238. Tomac Eugen PMP
239. Trăilă Cristina PNL
240. Tripa Florin-Dan PSD
241. Tudor Beatrice PSD
242. Turcan Raluca PNL
243. Turcescu Robert-Nicolae PMP
244. Tușa Adriana Diana PSD
245. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
246. Ursu Răzvan-Ion PSD
247. Vasile Daniel Minoritati
248. Vasilescu Lia Olguța PSD
249. Vass Levente UDMR
250. Văcaru Alin Vasile -
251. Velcea Nicolae PSD
252. Vexler Silviu Minoritati
253. Vișan George-Gabriel PSD
254. Vîlceanu Dan PNL
255. Vîrză Mihăiță PSD
256. Vlad Sergiu Cosmin USR
257. Vlase Petru Gabriel PSD
258. Vlăducă Oana-Silvia PSD
259. Voicu Mihai Alexandru PNL
260. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
261. Zainea Cornel USR
262. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
263. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 24 octombrie 2017, 5:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro