Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.09.2017 > 12:04 Versiunea pentru printare
Marți, 26 septembrie 2017, ora 12:04

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:223 - 119 35 20 17 6 9 14 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Andrușcă Dănuț PSD
8. Apjok Norbert UDMR
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benedek Zacharie UDMR
18. Benga Tudor - Vlad USR
19. Benkő Erika UDMR
20. Bica Dănuț PNL
21. Bichineț Corneliu PMP
22. Birchall Ana PSD
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bodea Marius PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bontea Vlad PSD
30. Borza Remus-Adrian -
31. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bran Ioana PSD
34. Budăi Marius-Constantin PSD
35. Buican Cristian PNL
36. Bumb Sorin-Ioan PNL
37. Burciu Cristina PSD
38. Calista Mara-Daniela PNL
39. Calotă Florică Ică ALDE
40. Căciulă Aurel PSD
41. Călin Ion PSD
42. Căruceru Aida-Cristina PSD
43. Cherecheș Florica PNL
44. Cherecheș Viorica PNL
45. Chichirău Cosette-Paula USR
46. Chiriac Viorel PSD
47. Chiriță Dumitru PSD
48. Ciocan Dan PSD
49. Ciofu Tamara-Dorina PSD
50. Ciuhodaru Tudor PSD
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cobuz Maricela PSD
53. Cocoș Vasile PSD
54. Codreanu Constantin PMP
55. Cosma Lavinia-Corina USR
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
57. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
58. Csoma Botond UDMR
59. Culeafă Mihai PNL
60. Cupă Ion ALDE
61. Dan Nicușor Daniel USR
62. Dehelean Silviu USR
63. Dinu Cristina-Elena PSD
64. Dîrzu Ioan PSD
65. Dobrică Ionela Viorela PSD
66. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
67. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
68. Drulă Cătălin USR
69. Dunava Costel Neculai PSD
70. Duruș Vlad-Emanuel USR
71. Erdei Dolóczki István UDMR
72. Farago Petru UDMR
73. Fădor Angelica PNL
74. Firczak Iulius Marian Minoritati
75. Florea Damian -
76. Floroiu Ionel PSD
77. Furic Iarco Minoritati
78. Furtună Mirela PSD
79. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
80. Gavrilă Camelia PSD
81. Găină Mihăiță PSD
82. Georgescu Nicolae PSD
83. Gerea Andrei Dominic ALDE
84. Gheorghe Andrei Daniel PNL
85. Gheorghe Tinel PNL
86. Gheorghiu Bogdan PNL
87. Gherman Dumitru PSD
88. Ghinea Cristian USR
89. Gilia Claudia PSD
90. Giugea Nicolae PNL
91. Goga Octavian PSD
92. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
93. Gudu Vasile PNL
94. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
95. Holban Georgeta-Carmen PSD
96. Huncă Mihaela PSD
97. Iancu Iulian PSD
98. Iancu Marius-Ionel PSD
99. Ibram Iusein Minoritati
100. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
101. Intotero Natalia-Elena PSD
102. Ionescu George PNL
103. Ioniță Antoneta PNL
104. Iordache Florin PSD
105. Itu Cornel PSD
106. Iurișniți Cristina-Ionela USR
107. Jivan Luminița-Maria PSD
108. Kelemen Hunor UDMR
109. Korodi Attila UDMR
110. Lazăr Sorin PSD
111. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
112. Longher Victoria Minoritati
113. Lungu Tudorița PNL
114. Lupașcu Costel PSD
115. Macovei Silviu Nicu PSD
116. Magyar Loránd-Bálint UDMR
117. Manole Petre-Florin PSD
118. Marica Petru-Sorin PSD
119. Márton Árpád-Francisc UDMR
120. Mărgărit Mitică-Marius PSD
121. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
122. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
123. Mînzatu Roxana PSD
124. Moagher Laura-Mihaela PSD
125. Mocioalcă Ion PSD
126. Mohaci Mihai PSD
127. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
128. Movilă Petru PMP
129. Munteanu Ioan PSD
130. Mușoiu Ștefan PSD
131. Nasra Gabriel-Horia PSD
132. Neață Eugen PSD
133. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
134. Nicoară Romeo Florin PNL
135. Nicolae Andrei PSD
136. Nistor Laurențiu PSD
137. Niță Nicu PSD
138. Nosa Iuliu PSD
139. Oprea Dumitru PNL
140. Oprișcan Mihai Doru PNL
141. Oteșanu Daniela PSD
142. Palăr Ionel PNL
143. Pană Adriana-Doina PSD
144. Paraschiv Rodica PSD
145. Pașcan Emil-Marius PMP
146. Pau Radu - Adrian PSD
147. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
148. Petric Octavian PSD
149. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
150. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
151. Ponta Victor-Viorel -
152. Pop Andrei PSD
153. Pop Tudor Rareș USR
154. Popa Florin PSD
155. Popa Mihai Valentin PSD
156. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
157. Popescu Mariana-Venera Minoritati
158. Popescu Nicolae-Daniel USR
159. Popescu Pavel PNL
160. Popescu Virgil-Daniel PNL
161. Preda Cezar-Florin PNL
162. Presură Alexandra PSD
163. Prisnel Adrian-Claudiu USR
164. Prună Cristina-Mădălina USR
165. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
166. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
167. Rădulescu Alexandru PSD
168. Rădulescu Dan-Răzvan USR
169. Răduț Violeta PSD
170. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
171. Roman Florin-Claudiu PNL
172. Roman Ioan Sorin PSD
173. Rotaru Alexandru PSD
174. Sebestyén Csaba-István UDMR
175. Sefer Cristian-George PMP
176. Seres Dénes UDMR
177. Simion Lucian-Eduard PSD
178. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
179. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
180. Solomon Adrian PSD
181. Spânu Ion PSD
182. Stancu Florinel PSD
183. Stănescu Alexandru PSD
184. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
185. Suciu Matei PSD
186. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
187. Szabó Ödön UDMR
188. Șarapatin Elvira PSD
189. Șerban Ciprian-Constantin PSD
190. Șotcan Theodora PSD
191. Ștefan Corneliu PSD
192. Ștefan Viorel PSD
193. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
194. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
195. Tabugan Ion PMP
196. Tănăsescu Alina-Elena PSD
197. Teiș Alina PSD
198. Terea Ioan PSD
199. Todor Adrian PSD
200. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
201. Toma Ilie PSD
202. Tomac Eugen PMP
203. Tripa Florin-Dan PSD
204. Tudor Beatrice PSD
205. Turcescu Robert-Nicolae PMP
206. Tușa Adriana Diana PSD
207. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
208. Varga Vasile PNL
209. Vasile Daniel Minoritati
210. Vasilescu Lia Olguța PSD
211. Vass Levente UDMR
212. Velcea Nicolae PSD
213. Vexler Silviu Minoritati
214. Vișan George-Gabriel PSD
215. Vîrză Mihăiță PSD
216. Vlad Sergiu Cosmin USR
217. Vlase Petru Gabriel PSD
218. Vlăducă Oana-Silvia PSD
219. Voicu Mihai Alexandru PNL
220. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
221. Zainea Cornel USR
222. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
223. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 17 decembrie 2017, 23:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro