Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.10.2017 > 16:33 Versiunea pentru printare
Marți, 3 octombrie 2017, ora 16:33

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 139/2017 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.90/2016 privind stabilirea unor măsuri pentru asigurarea managementului ariilor natural protejate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:142 - 66 29 19 8 4 8 8
- voturi pentru (DA):129 - 66 29 6 8 4 8 8
- voturi împotrivă (NU):12 - - - 12 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Anastase Roberta Alma PNL DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Barna Ilie Dan USR NU
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benga Tudor - Vlad USR NU
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Bichineț Corneliu PMP DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
14. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
15. Botez Mihai-Cătălin USR NU
16. Bran Ioana PSD DA
17. Budăi Marius-Constantin PSD DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Bulai Iulian USR DA
20. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
21. Burciu Cristina PSD DA
22. Calista Mara-Daniela PNL DA
23. Căciulă Aurel PSD DA
24. Cherecheș Florica PNL DA
25. Chichirău Cosette-Paula USR DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
29. Cîtea Vasile PSD DA
30. Cobuz Maricela PSD DA
31. Codreanu Constantin PMP DA
32. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
33. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
34. Cristache Cătălin PMP DA
35. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
36. Cupă Ion ALDE DA
37. Dinu Cristina-Elena PSD DA
38. Dîrzu Ioan PSD DA
39. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
40. Drulă Cătălin USR NU
41. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
42. Duruș Vlad-Emanuel USR NU
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Farago Petru UDMR DA
45. Fădor Angelica PNL DA
46. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
47. Floroiu Ionel PSD DA
48. Furic Iarco Minoritati DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Gavrilă Camelia PSD DA
51. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
52. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
53. Ghilea Găvrilă PNL DA
54. Giugea Nicolae PNL DA
55. Gudu Vasile PNL DA
56. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
57. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
58. Huncă Mihaela PSD DA
59. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
60. Iancu Marius-Ionel PSD DA
61. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
62. Ioniță Antoneta PNL DA
63. Iordache Florin PSD DA
64. Itu Cornel PSD DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
67. Lupașcu Costel PSD DA
68. Macovei Silviu Nicu PSD DA
69. Marica Petru-Sorin PSD DA
70. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
71. Mînzatu Roxana PSD DA
72. Mohaci Mihai PSD DA
73. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
74. Movilă Petru PMP DA
75. Munteanu Ioan PSD DA
76. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
77. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
78. Neagu Nicolae PNL DA
79. Nicoară Romeo Florin PNL DA
80. Nicolae Andrei PSD DA
81. Nistor Laurențiu PSD DA
82. Niță Mihai ALDE DA
83. Olar Corneliu PNL DA
84. Oprea Dumitru PNL DA
85. Oteșanu Daniela PSD DA
86. Palăr Ionel PNL DA
87. Pașcan Emil-Marius PMP DA
88. Păle Dănuț PSD DA
89. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
90. Petric Octavian PSD DA
91. Pop Tudor Rareș USR NU
92. Popa Florin PSD DA
93. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
94. Presură Alexandra PSD DA
95. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
96. Prună Cristina-Mădălina USR NU
97. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
98. Rădulescu Alexandru PSD DA
99. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
100. Rădulescu Dan-Răzvan USR -
101. Răduț Violeta PSD DA
102. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
103. Roman Florin-Claudiu PNL DA
104. Roman Ioan Sorin PSD DA
105. Rotaru Alexandru PSD DA
106. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
107. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
108. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
109. Seres Dénes UDMR DA
110. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
111. Simionca Ionuț PMP DA
112. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
113. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
114. Spânu Ion PSD DA
115. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
116. Stancu Florinel PSD DA
117. Stănescu Alexandru PSD DA
118. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
119. Szabó Ödön UDMR DA
120. Șișcu George PNL DA
121. Șovăială Constantin PNL DA
122. Ștefan Corneliu PSD DA
123. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
124. Teiș Alina PSD DA
125. Tîlvăr Angel PSD DA
126. Todor Adrian PSD DA
127. Toma Ilie PSD DA
128. Tripa Florin-Dan PSD DA
129. Tudor Beatrice PSD DA
130. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
131. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
132. Vasile Daniel Minoritati DA
133. Vasilică Radu Costin PSD DA
134. Velcea Nicolae PSD DA
135. Vișan George-Gabriel PSD DA
136. Vîrză Mihăiță PSD DA
137. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
138. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
139. Vosganian Varujan ALDE DA
140. Zainea Cornel USR DA
141. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
142. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 decembrie 2017, 14:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro