Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.10.2017 > 16:39 Versiunea pentru printare
Marți, 3 octombrie 2017, ora 16:39

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 171/2017 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.19/2017 pentru modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.34/2015 privind reglementarea unor măsuri pentru stimularea absorbției fondurilor externe nerambursabile
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:157 77 27 19 11 8 6 9
- voturi pentru (DA):157 77 27 19 11 8 6 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Barna Ilie Dan USR DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
14. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
15. Bodea Marius PNL DA
16. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
17. Bontea Vlad PSD DA
18. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bran Ioana PSD DA
21. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
22. Budăi Marius-Constantin PSD DA
23. Buican Cristian PNL DA
24. Bulai Iulian USR DA
25. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
26. Burciu Cristina PSD DA
27. Calista Mara-Daniela PNL DA
28. Calotă Florică Ică ALDE DA
29. Căciulă Aurel PSD DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Cherecheș Viorica PNL DA
32. Chichirău Cosette-Paula USR DA
33. Chiriac Viorel PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
36. Cîtea Vasile PSD DA
37. Cobuz Maricela PSD DA
38. Cocoș Vasile PSD DA
39. Codreanu Constantin PMP DA
40. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
41. Cosma Lavinia-Corina USR DA
42. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
43. Cristache Cătălin PMP DA
44. Csép Éva-Andrea UDMR DA
45. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
46. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
47. Cupă Ion ALDE DA
48. Dinu Cristina-Elena PSD DA
49. Dîrzu Ioan PSD DA
50. Drulă Cătălin USR DA
51. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
52. Erdei Dolóczki István UDMR DA
53. Farago Petru UDMR DA
54. Fădor Angelica PNL DA
55. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
56. Floroiu Ionel PSD DA
57. Furic Iarco Minoritati DA
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
59. Gavrilă Camelia PSD DA
60. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
61. Georgescu Nicolae PSD DA
62. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
63. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
64. Gherman Dumitru PSD DA
65. Giugea Nicolae PNL DA
66. Gudu Vasile PNL DA
67. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
68. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
69. Huncă Mihaela PSD DA
70. Iancu Marius-Ionel PSD DA
71. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
72. Iordache Florin PSD DA
73. Itu Cornel PSD DA
74. Korodi Attila UDMR DA
75. Lazăr Sorin PSD DA
76. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
77. Longher Victoria Minoritati DA
78. Lovin Dumitru ALDE DA
79. Lungu Tudorița PNL DA
80. Lupașcu Costel PSD DA
81. Macovei Silviu Nicu PSD DA
82. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
83. Marica Petru-Sorin PSD DA
84. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
85. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
86. Mînzatu Roxana PSD DA
87. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
88. Mohaci Mihai PSD DA
89. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
90. Movilă Petru PMP DA
91. Munteanu Ioan PSD DA
92. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
93. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
94. Neagu Nicolae PNL DA
95. Nicoară Romeo Florin PNL DA
96. Nicolae Andrei PSD DA
97. Nistor Laurențiu PSD DA
98. Niță Mihai ALDE DA
99. Olar Corneliu PNL DA
100. Oprea Dumitru PNL DA
101. Oteșanu Daniela PSD DA
102. Păle Dănuț PSD DA
103. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
104. Petric Octavian PSD DA
105. Pop Tudor Rareș USR DA
106. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
107. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
108. Prună Cristina-Mădălina USR DA
109. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
110. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
111. Rădulescu Alexandru PSD DA
112. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
113. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
114. Răduț Violeta PSD DA
115. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
116. Roman Florin-Claudiu PNL DA
117. Roman Ioan Sorin PSD DA
118. Romanescu Cristinel PNL DA
119. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
120. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
121. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
122. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
123. Simionca Ionuț PMP DA
124. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
125. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
126. Solomon Adrian PSD DA
127. Spânu Ion PSD DA
128. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
129. Stancu Florinel PSD DA
130. Stativă Irinel Ioan PSD DA
131. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
132. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
133. Szabó Ödön UDMR DA
134. Șarapatin Elvira PSD DA
135. Șișcu George PNL DA
136. Șotcan Theodora PSD DA
137. Șovăială Constantin PNL DA
138. Ștefan Ion PNL DA
139. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
140. Teiș Alina PSD DA
141. Tîlvăr Angel PSD DA
142. Todor Adrian PSD DA
143. Toma Ilie PSD DA
144. Tripa Florin-Dan PSD DA
145. Tudor Beatrice PSD DA
146. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
147. Vasilică Radu Costin PSD DA
148. Velcea Nicolae PSD DA
149. Vișan George-Gabriel PSD DA
150. Vîrză Mihăiță PSD DA
151. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
152. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
153. Vosganian Varujan ALDE DA
154. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
155. Zainea Cornel USR DA
156. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
157. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 9:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro