Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.10.2017 > 11:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 octombrie 2017, ora 11:17

Subiect vot: Plx 359/2016 ama.7
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:155 - 72 34 21 15 3 7 2 1
- voturi pentru (DA):93 - 72 - - 15 3 - 2 1
- voturi împotrivă (NU):62 - - 34 21 - - 7 - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL NU
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Anastase Roberta Alma PNL NU
4. Andronache Gabriel PNL NU
5. Antal István-János UDMR DA
6. Anton Anton ALDE DA
7. Apjok Norbert UDMR DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Balan Ioan PNL NU
11. Barna Ilie Dan USR NU
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Bende Sándor UDMR DA
14. Benga Tudor - Vlad USR NU
15. Benkő Erika UDMR DA
16. Bica Dănuț PNL NU
17. Bichineț Corneliu PMP NU
18. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
19. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
20. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR NU
21. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
22. Bode Lucian Nicolae PNL NU
23. Bodea Marius PNL NU
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
25. Borza Remus-Adrian - DA
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
27. Botez Mihai-Cătălin USR NU
28. Bran Ioana PSD DA
29. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
30. Buican Cristian PNL NU
31. Bulai Iulian USR NU
32. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
33. Burciu Cristina PSD DA
34. Calista Mara-Daniela PNL NU
35. Călin Ion PSD DA
36. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
37. Cherecheș Florica PNL NU
38. Cherecheș Viorica PNL NU
39. Chichirău Cosette-Paula USR NU
40. Chiriac Viorel PSD DA
41. Ciocan Dan PSD DA
42. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
43. Cocoș Vasile PSD DA
44. Coliu Doru-Petrișor PMP NU
45. Cosma Lavinia-Corina USR NU
46. Csép Éva-Andrea UDMR DA
47. Csoma Botond UDMR DA
48. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
49. Cupșa Ioan PNL NU
50. Dan Nicușor Daniel USR NU
51. Dehelean Silviu USR NU
52. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
53. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
54. Dohotaru Adrian-Octavian USR NU
55. Drulă Cătălin USR NU
56. Duruș Vlad-Emanuel USR NU
57. Farago Petru UDMR DA
58. Floroiu Ionel PSD DA
59. Furtună Mirela PSD DA
60. Gavrilă Camelia PSD DA
61. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
62. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
63. Gheorghe Tinel PNL NU
64. Gherman Dumitru PSD DA
65. Ghilea Găvrilă PNL NU
66. Gilia Claudia PSD DA
67. Halici Nicușor PSD DA
68. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
69. Huncă Mihaela PSD DA
70. Huțucă Bogdan-Iulian PNL NU
71. Intotero Natalia-Elena PSD DA
72. Ion Stelian-Cristian USR NU
73. Ionescu George PNL NU
74. Ioniță Antoneta PNL NU
75. Iordache Florin PSD DA
76. Korodi Attila UDMR DA
77. Lazăr Sorin PSD DA
78. Lungu Tudorița PNL NU
79. Lupescu Dumitru USR NU
80. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
81. Manole Petre-Florin PSD DA
82. Marica Petru-Sorin PSD DA
83. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
84. Mînzatu Roxana PSD DA
85. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
86. Munteanu Ioan PSD DA
87. Mușoiu Ștefan PSD DA
88. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
89. Neagu Nicolae PNL NU
90. Neață Eugen PSD DA
91. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
92. Nicolae Andrei PSD DA
93. Nistor Laurențiu PSD DA
94. Niță Nicu PSD DA
95. Nosa Iuliu PSD DA
96. Olar Corneliu PNL NU
97. Olteanu Daniel PNL NU
98. Oprea Dumitru PNL NU
99. Oprișcan Mihai Doru PNL NU
100. Oteșanu Daniela PSD DA
101. Pambuccian Varujan Minoritati DA
102. Paraschiv Rodica PSD DA
103. Pașcan Emil-Marius PMP NU
104. Păle Dănuț PSD DA
105. Pop Andrei PSD DA
106. Popa Florin PSD DA
107. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
108. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
109. Predoiu Marian-Cătălin PNL NU
110. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
111. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
112. Răduț Violeta PSD DA
113. Roman Florin-Claudiu PNL NU
114. Roman Ioan Sorin PSD DA
115. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
116. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
117. Sefer Cristian-George PMP NU
118. Seres Dénes UDMR DA
119. Simionca Ionuț PMP NU
120. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
121. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
122. Solomon Adrian PSD DA
123. Spânu Ion PSD DA
124. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
125. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
126. Stancu Florinel PSD DA
127. Stănescu Alexandru PSD DA
128. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
129. Szabó Ödön UDMR DA
130. Șișcu George PNL NU
131. Șotcan Theodora PSD DA
132. Ștefan Corneliu PSD DA
133. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
134. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
135. Teiș Alina PSD DA
136. Terea Ioan PSD DA
137. Tîlvăr Angel PSD DA
138. Todoran Adrian-Mihăiță PMP NU
139. Toma Ilie PSD DA
140. Tomac Eugen PMP NU
141. Trăilă Cristina PNL NU
142. Tudor Beatrice PSD DA
143. Turcan Raluca PNL NU
144. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
145. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
146. Varga Vasile PNL NU
147. Vasilică Radu Costin PSD DA
148. Vass Levente UDMR DA
149. Vișan George-Gabriel PSD DA
150. Vîlceanu Dan PNL NU
151. Vîrză Mihăiță PSD DA
152. Vlase Petru Gabriel PSD DA
153. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
154. Zainea Cornel USR NU
155. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 11 decembrie 2017, 7:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro