Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.10.2017 > 11:21 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 octombrie 2017, ora 11:21

Subiect vot: Plx 359/2016 ama.61- 93
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:156 - 75 31 22 15 3 7 2 1
- voturi pentru (DA):95 - 75 - - 15 3 - 2 -
- voturi împotrivă (NU):61 - - 31 22 - - 7 - 1
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL NU
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL NU
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Balan Ioan PNL NU
10. Barna Ilie Dan USR NU
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benga Tudor - Vlad USR NU
14. Benkő Erika UDMR DA
15. Bica Dănuț PNL NU
16. Bichineț Corneliu PMP NU
17. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
18. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
19. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR NU
20. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
21. Bodea Marius PNL NU
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
23. Borza Remus-Adrian - NU
24. Botez Mihai-Cătălin USR NU
25. Bran Ioana PSD DA
26. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
27. Buican Cristian PNL NU
28. Bulai Iulian USR NU
29. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
30. Burciu Cristina PSD DA
31. Calista Mara-Daniela PNL NU
32. Călin Ion PSD DA
33. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
34. Cherecheș Florica PNL NU
35. Cherecheș Viorica PNL NU
36. Chichirău Cosette-Paula USR NU
37. Chiriac Viorel PSD DA
38. Ciocan Dan PSD DA
39. Cîtea Vasile PSD DA
40. Cocoș Vasile PSD DA
41. Coliu Doru-Petrișor PMP NU
42. Cosma Lavinia-Corina USR NU
43. Csép Éva-Andrea UDMR DA
44. Csoma Botond UDMR DA
45. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
46. Cupșa Ioan PNL NU
47. Dan Nicușor Daniel USR NU
48. Dehelean Silviu USR NU
49. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
50. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
51. Dohotaru Adrian-Octavian USR NU
52. Drulă Cătălin USR NU
53. Duruș Vlad-Emanuel USR NU
54. Farago Petru UDMR DA
55. Floroiu Ionel PSD DA
56. Furtună Mirela PSD DA
57. Gavrilă Camelia PSD DA
58. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
59. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
60. Gheorghe Tinel PNL NU
61. Gherman Dumitru PSD DA
62. Ghilea Găvrilă PNL NU
63. Gilia Claudia PSD DA
64. Halici Nicușor PSD DA
65. Huncă Mihaela PSD DA
66. Huțucă Bogdan-Iulian PNL NU
67. Iancu Marius-Ionel PSD DA
68. Intotero Natalia-Elena PSD DA
69. Ion Stelian-Cristian USR NU
70. Ionescu George PNL NU
71. Ioniță Antoneta PNL NU
72. Iordache Florin PSD DA
73. Korodi Attila UDMR DA
74. Lazăr Sorin PSD DA
75. Lungu Tudorița PNL NU
76. Lupașcu Costel PSD DA
77. Lupescu Dumitru USR NU
78. Manole Petre-Florin PSD DA
79. Marica Petru-Sorin PSD DA
80. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
81. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
82. Mînzatu Roxana PSD DA
83. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
84. Munteanu Ioan PSD DA
85. Mușoiu Ștefan PSD DA
86. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
87. Neagu Nicolae PNL NU
88. Neață Eugen PSD DA
89. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
90. Nicolae Andrei PSD DA
91. Nistor Laurențiu PSD DA
92. Niță Nicu PSD DA
93. Nosa Iuliu PSD DA
94. Olar Corneliu PNL NU
95. Olteanu Daniel PNL NU
96. Oprea Dumitru PNL NU
97. Oprișcan Mihai Doru PNL NU
98. Oteșanu Daniela PSD DA
99. Pambuccian Varujan Minoritati DA
100. Paraschiv Rodica PSD DA
101. Pașcan Emil-Marius PMP NU
102. Păle Dănuț PSD DA
103. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
104. Pop Andrei PSD DA
105. Popa Florin PSD DA
106. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
107. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
108. Predoiu Marian-Cătălin PNL NU
109. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
110. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
111. Răduț Violeta PSD DA
112. Roman Florin-Claudiu PNL NU
113. Roman Ioan Sorin PSD DA
114. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
115. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
116. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
117. Sefer Cristian-George PMP NU
118. Seres Dénes UDMR DA
119. Simion Lucian-Eduard PSD DA
120. Simionca Ionuț PMP NU
121. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
122. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
123. Solomon Adrian PSD DA
124. Spânu Ion PSD DA
125. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
126. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
127. Stancu Florinel PSD DA
128. Stănescu Alexandru PSD DA
129. Suciu Matei PSD DA
130. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
131. Șotcan Theodora PSD DA
132. Ștefan Corneliu PSD DA
133. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
134. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
135. Teiș Alina PSD DA
136. Terea Ioan PSD DA
137. Tîlvăr Angel PSD DA
138. Todoran Adrian-Mihăiță PMP NU
139. Toma Ilie PSD DA
140. Tomac Eugen PMP NU
141. Trăilă Cristina PNL NU
142. Tudor Beatrice PSD DA
143. Turcan Raluca PNL NU
144. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
145. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
146. Varga Vasile PNL NU
147. Vasilică Radu Costin PSD DA
148. Vass Levente UDMR DA
149. Vișan George-Gabriel PSD DA
150. Vîlceanu Dan PNL NU
151. Vîrză Mihăiță PSD DA
152. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
153. Vlase Petru Gabriel PSD DA
154. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
155. Zainea Cornel USR NU
156. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 11 decembrie 2017, 22:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro