Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.10.2017 > 09:38 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 octombrie 2017, ora 09:38

Subiect vot: Propunere timpi dezbatere moțiune
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:73 41 16 5 3 2 3 3
- voturi pentru (DA):70 41 15 4 2 2 3 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:3 - 1 1 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Bejinariu Eugen PSD DA
6. Biro Zsolt-Istvan UDMR -
7. Bode Lucian Nicolae PNL DA
8. Bodea Marius PNL DA
9. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
10. Botez Mihai-Cătălin USR -
11. Bran Ioana PSD DA
12. Budăi Marius-Constantin PSD DA
13. Buican Cristian PNL DA
14. Calista Mara-Daniela PNL DA
15. Calotă Florică Ică ALDE DA
16. Cherecheș Viorica PNL DA
17. Cobuz Maricela PSD DA
18. Cocoș Vasile PSD DA
19. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
20. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
21. Drulă Cătălin USR DA
22. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
23. Erdei Dolóczki István UDMR DA
24. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
25. Georgescu Nicolae PSD DA
26. Giugea Nicolae PNL DA
27. Gudu Vasile PNL -
28. Huncă Mihaela PSD DA
29. Ioniță Antoneta PNL DA
30. Iordache Florin PSD DA
31. Lazăr Sorin PSD DA
32. Lovin Dumitru ALDE DA
33. Lupescu Dumitru USR DA
34. Mînzatu Roxana PSD DA
35. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
36. Munteanu Ioan PSD DA
37. Neață Eugen PSD DA
38. Nistor Laurențiu PSD DA
39. Olteanu Daniel PNL DA
40. Oprea Dumitru PNL DA
41. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
42. Oteșanu Daniela PSD DA
43. Păle Dănuț PSD DA
44. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
45. Pop Andrei PSD DA
46. Pop Georgian PSD DA
47. Popa Florin PSD DA
48. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
49. Rădulescu Alexandru PSD DA
50. Răduț Violeta PSD DA
51. Rotaru Alexandru PSD DA
52. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
53. Sefer Cristian-George PMP DA
54. Simionca Ionuț PMP DA
55. Spânu Ion PSD DA
56. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
57. Stancu Florinel PSD DA
58. Stănescu Alexandru PSD DA
59. Suciu Matei PSD DA
60. Szabó Ödön UDMR DA
61. Șotcan Theodora PSD DA
62. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
63. Teiș Alina PSD DA
64. Terea Ioan PSD DA
65. Tîlvăr Angel PSD DA
66. Toma Ilie PSD DA
67. Tomac Eugen PMP DA
68. Tudor Beatrice PSD DA
69. Turcan Raluca PNL DA
70. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
71. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
72. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
73. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 18 octombrie 2017, 3:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro