Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.10.2017 > 11:02 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 octombrie 2017, ora 11:02

Subiect vot: Introducere pe ordinea de zi pe pct.6 Plx 359/2016
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:137 65 34 15 11 5 6 - 1
- voturi pentru (DA):135 65 33 14 11 5 6 - 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 - 1 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Anastase Roberta Alma PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL Abținere
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benga Tudor - Vlad USR DA
12. Benkő Erika UDMR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
15. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
17. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
18. Bode Lucian Nicolae PNL DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
21. Borza Remus-Adrian - DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bran Ioana PSD DA
24. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
25. Budăi Marius-Constantin PSD DA
26. Buican Cristian PNL DA
27. Bulai Iulian USR DA
28. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
29. Burciu Cristina PSD DA
30. Calista Mara-Daniela PNL DA
31. Calotă Florică Ică ALDE DA
32. Căciulă Aurel PSD DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Cherecheș Florica PNL DA
35. Cherecheș Viorica PNL DA
36. Chiriac Viorel PSD DA
37. Cîtea Vasile PSD DA
38. Cobuz Maricela PSD DA
39. Cocoș Vasile PSD DA
40. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
41. Cosma Lavinia-Corina USR DA
42. Csoma Botond UDMR DA
43. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
44. Dan Nicușor Daniel USR DA
45. Dinu Cristina-Elena PSD DA
46. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
47. Drulă Cătălin USR Abținere
48. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
49. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
50. Floroiu Ionel PSD DA
51. Furtună Mirela PSD DA
52. Gavrilă Camelia PSD DA
53. Georgescu Nicolae PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
55. Gheorghe Tinel PNL DA
56. Gherman Dumitru PSD DA
57. Gudu Vasile PNL DA
58. Halici Nicușor PSD DA
59. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
60. Huncă Mihaela PSD DA
61. Ion Stelian-Cristian USR DA
62. Ionescu George PNL DA
63. Ioniță Antoneta PNL DA
64. Iordache Florin PSD DA
65. Itu Cornel PSD DA
66. Korodi Attila UDMR DA
67. Lazăr Sorin PSD DA
68. Lovin Dumitru ALDE DA
69. Lungu Tudorița PNL DA
70. Lupescu Dumitru USR DA
71. Marica Petru-Sorin PSD DA
72. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
73. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
74. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
75. Mînzatu Roxana PSD DA
76. Munteanu Ioan PSD DA
77. Mușoiu Ștefan PSD DA
78. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
79. Neagu Nicolae PNL DA
80. Neață Eugen PSD DA
81. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
82. Nicolae Andrei PSD DA
83. Nistor Laurențiu PSD DA
84. Nosa Iuliu PSD DA
85. Olar Corneliu PNL DA
86. Olteanu Daniel PNL DA
87. Oprea Dumitru PNL DA
88. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
89. Palăr Ionel PNL DA
90. Paraschiv Rodica PSD DA
91. Pașcan Emil-Marius PMP DA
92. Păle Dănuț PSD DA
93. Pop Andrei PSD DA
94. Popa Florin PSD DA
95. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
96. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
97. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
98. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
99. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
100. Rădulescu Alexandru PSD DA
101. Roman Florin-Claudiu PNL DA
102. Roman Ioan Sorin PSD DA
103. Romanescu Cristinel PNL DA
104. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
105. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
106. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
107. Sefer Cristian-George PMP DA
108. Simionca Ionuț PMP DA
109. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
110. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
111. Spânu Ion PSD DA
112. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
113. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
114. Stancu Florinel PSD DA
115. Stativă Irinel Ioan PSD DA
116. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
117. Șișcu George PNL DA
118. Șotcan Theodora PSD DA
119. Șovăială Constantin PNL DA
120. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
121. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
122. Teiș Alina PSD DA
123. Todor Adrian PSD DA
124. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
125. Toma Ilie PSD DA
126. Tripa Florin-Dan PSD DA
127. Tudor Beatrice PSD DA
128. Turcan Raluca PNL DA
129. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
130. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
131. Vasilică Radu Costin PSD DA
132. Vass Levente UDMR DA
133. Vișan George-Gabriel PSD DA
134. Vîrză Mihăiță PSD DA
135. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
136. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
137. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 octombrie 2017, 6:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro