Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.10.2017 > 12:14 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 octombrie 2017, ora 12:14

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:198 - 109 28 18 15 8 7 11 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Antal István-János UDMR
6. Anton Anton ALDE
7. Apjok Norbert UDMR
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Barna Ilie Dan USR
12. Bălănescu Alexandru PSD
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bica Dănuț PNL
20. Bichineț Corneliu PMP
21. Biro Zsolt-Istvan UDMR
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD
23. Boboc Valentin Gabriel PSD
24. Bodea Marius PNL
25. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
26. Bontea Vlad PSD
27. Borza Remus-Adrian -
28. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
29. Botez Mihai-Cătălin USR
30. Bran Ioana PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Burciu Cristina PSD
34. Calotă Florică Ică ALDE
35. Călin Ion PSD
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
37. Căruceru Aida-Cristina PSD
38. Cherecheș Florica PNL
39. Cherecheș Viorica PNL
40. Chichirău Cosette-Paula USR
41. Chiriac Viorel PSD
42. Chiriță Dumitru PSD
43. Ciocan Dan PSD
44. Cîtea Vasile PSD
45. Cobuz Maricela PSD
46. Cocoș Vasile PSD
47. Codreanu Constantin PMP
48. Coliu Doru-Petrișor PMP
49. Cosma Lavinia-Corina USR
50. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
51. Csép Éva-Andrea UDMR
52. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
53. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
54. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
55. Culeafă Mihai PNL
56. Cupă Ion ALDE
57. Dan Nicușor Daniel USR
58. Dinu Cristina-Elena PSD
59. Dîrzu Ioan PSD
60. Dobre Mircea-Titus PSD
61. Dobrică Ionela Viorela PSD
62. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
63. Dohotaru Adrian-Octavian USR
64. Drulă Cătălin USR
65. Dumitrache Ileana Cristina PSD
66. Duruș Vlad-Emanuel USR
67. Erdei Dolóczki István UDMR
68. Farago Petru UDMR
69. Florea Damian -
70. Florea Oana-Consuela PSD
71. Floroiu Ionel PSD
72. Furic Iarco Minoritati
73. Furtună Mirela PSD
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
75. Gavrilă Camelia PSD
76. Găină Mihăiță PSD
77. Georgescu Nicolae PSD
78. Gheorghe Andrei Daniel PNL
79. Gheorghe Tinel PNL
80. Gheorghiu Bogdan PNL
81. Ghinea Cristian USR
82. Gilia Claudia PSD
83. Halici Nicușor PSD
84. Iancu Iulian PSD
85. Iancu Marius-Ionel PSD
86. Ibram Iusein Minoritati
87. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
88. Intotero Natalia-Elena PSD
89. Ionescu George PNL
90. Ioniță Antoneta PNL
91. Iordache Florin PSD
92. Itu Cornel PSD
93. Jivan Luminița-Maria PSD
94. Korodi Attila UDMR
95. Lazăr Sorin PSD
96. Lovin Dumitru ALDE
97. Lupașcu Costel PSD
98. Manole Petre-Florin PSD
99. Marica Petru-Sorin PSD
100. Márton Árpád-Francisc UDMR
101. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
102. Mărgărit Mitică-Marius PSD
103. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
104. Mihalescul Dumitru PNL
105. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
106. Moagher Laura-Mihaela PSD
107. Mocioalcă Ion PSD
108. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
109. Munteanu Ioan PSD
110. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
111. Neagu Nicolae PNL
112. Neață Eugen PSD
113. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
114. Nicolae Andrei PSD
115. Nistor Laurențiu PSD
116. Niță Mihai ALDE
117. Niță Nicu PSD
118. Nosa Iuliu PSD
119. Olteanu Daniel PNL
120. Oprea Dumitru PNL
121. Oprișcan Mihai Doru PNL
122. Oros Nechita-Adrian PNL
123. Oteșanu Daniela PSD
124. Pambuccian Varujan Minoritati
125. Paraschiv Rodica PSD
126. Pașcan Emil-Marius PMP
127. Păle Dănuț PSD
128. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
129. Petric Octavian PSD
130. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
131. Plumb Rovana PSD
132. Pop Andrei PSD
133. Pop Georgian PSD
134. Popa Florin PSD
135. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
136. Popescu Mariana-Venera Minoritati
137. Popescu Pavel PNL
138. Popescu Virgil-Daniel PNL
139. Presură Alexandra PSD
140. Prisnel Adrian-Claudiu USR
141. Prună Cristina-Mădălina USR
142. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
143. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
144. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
145. Răduț Violeta PSD
146. Roman Ioan Sorin PSD
147. Romanescu Cristinel PNL
148. Rotaru Alexandru PSD
149. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
150. Sebestyén Csaba-István UDMR
151. Sefer Cristian-George PMP
152. Seidler Cristian-Gabriel USR
153. Seres Dénes UDMR
154. Simion Lucian-Eduard PSD
155. Simionca Ionuț PMP
156. Simonis Alfred - Robert PSD
157. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
158. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
159. Solomon Adrian PSD
160. Spânu Ion PSD
161. Stancu Florinel PSD
162. Stănescu Alexandru PSD
163. Suciu Vasile-Daniel PSD
164. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
165. Szabó Ödön UDMR
166. Șerban Ciprian-Constantin PSD
167. Șimon Gheorghe PSD
168. Șișcu George PNL
169. Șotcan Theodora PSD
170. Șovăială Constantin PNL
171. Ștefan Corneliu PSD
172. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
173. Tănăsescu Alina-Elena PSD
174. Teiș Alina PSD
175. Todor Adrian PSD
176. Toma Ilie PSD
177. Tripa Florin-Dan PSD
178. Tudor Beatrice PSD
179. Turcan Raluca PNL
180. Turcescu Robert-Nicolae PMP
181. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
182. Ursu Răzvan-Ion PSD
183. Varga Glad-Aurel PNL
184. Vasile Daniel Minoritati
185. Vasilică Radu Costin PSD
186. Vass Levente UDMR
187. Velcea Nicolae PSD
188. Vexler Silviu Minoritati
189. Vișan George-Gabriel PSD
190. Vîrză Mihăiță PSD
191. Vlad Sergiu Cosmin USR
192. Vlăducă Oana-Silvia PSD
193. Voicu Mihai Alexandru PNL
194. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
195. Weber Mihai PSD
196. Zainea Cornel USR
197. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
198. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 decembrie 2017, 0:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro