Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.10.2017 > 12:15 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 octombrie 2017, ora 12:15

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:247 128 39 25 20 10 11 12 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Apjok Norbert UDMR
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Barna Ilie Dan USR
15. Bălănescu Alexandru PSD
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Bende Sándor UDMR
19. Benedek Zacharie UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Benkő Erika UDMR
22. Bica Dănuț PNL
23. Bichineț Corneliu PMP
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Biró Rozália-Ibolya UDMR
26. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR
27. Boboc Tudorița-Rodica PSD
28. Boboc Valentin Gabriel PSD
29. Bodea Marius PNL
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Bontea Vlad PSD
32. Borza Remus-Adrian -
33. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
36. Bran Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buican Cristian PNL
40. Bulai Iulian USR
41. Burciu Cristina PSD
42. Calotă Florică Ică ALDE
43. Căciulă Aurel PSD
44. Călin Ion PSD
45. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
46. Căruceru Aida-Cristina PSD
47. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
48. Cherecheș Florica PNL
49. Cherecheș Viorica PNL
50. Chichirău Cosette-Paula USR
51. Chiriac Viorel PSD
52. Chiriță Dumitru PSD
53. Ciocan Dan PSD
54. Ciofu Tamara-Dorina PSD
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Coliu Doru-Petrișor PMP
60. Cosma Lavinia-Corina USR
61. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
62. Csép Éva-Andrea UDMR
63. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
64. Csoma Botond UDMR
65. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
66. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
67. Culeafă Mihai PNL
68. Cupă Ion ALDE
69. Dan Nicușor Daniel USR
70. Dinu Cristina-Elena PSD
71. Dîrzu Ioan PSD
72. Dobre Mircea-Titus PSD
73. Dobrică Ionela Viorela PSD
74. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
75. Dohotaru Adrian-Octavian USR
76. Drulă Cătălin USR
77. Dumitrache Ileana Cristina PSD
78. Duruș Vlad-Emanuel USR
79. Erdei Dolóczki István UDMR
80. Farago Petru UDMR
81. Florea Damian -
82. Florea Oana-Consuela PSD
83. Floroiu Ionel PSD
84. Furic Iarco Minoritati
85. Furtună Mirela PSD
86. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
87. Gavrilă Camelia PSD
88. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
89. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
90. Găină Mihăiță PSD
91. Georgescu Nicolae PSD
92. Gheorghe Andrei Daniel PNL
93. Gheorghe Tinel PNL
94. Gheorghiu Bogdan PNL
95. Gherman Dumitru PSD
96. Ghinea Cristian USR
97. Gilia Claudia PSD
98. Goga Octavian PSD
99. Gudu Vasile PNL
100. Halici Nicușor PSD
101. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
102. Huncă Mihaela PSD
103. Iancu Iulian PSD
104. Iancu Marius-Ionel PSD
105. Ibram Iusein Minoritati
106. Iftimie Neculai PSD
107. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ionescu George PNL
110. Ioniță Antoneta PNL
111. Iordache Florin PSD
112. Itu Cornel PSD
113. Jivan Luminița-Maria PSD
114. Kelemen Hunor UDMR
115. Korodi Attila UDMR
116. Lazăr Sorin PSD
117. Longher Victoria Minoritati
118. Lovin Dumitru ALDE
119. Lungu Tudorița PNL
120. Lupașcu Costel PSD
121. Lupescu Dumitru USR
122. Magyar Loránd-Bálint UDMR
123. Manole Petre-Florin PSD
124. Marica Petru-Sorin PSD
125. Márton Árpád-Francisc UDMR
126. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
127. Mărgărit Mitică-Marius PSD
128. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
129. Mihalescul Dumitru PNL
130. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
131. Mînzatu Roxana PSD
132. Moagher Laura-Mihaela PSD
133. Mocioalcă Ion PSD
134. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
135. Munteanu Ioan PSD
136. Mușoiu Ștefan PSD
137. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
138. Neagu Nicolae PNL
139. Neață Eugen PSD
140. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
141. Nicolae Andrei PSD
142. Nicolicea Eugen PSD
143. Nistor Laurențiu PSD
144. Niță Mihai ALDE
145. Niță Nicu PSD
146. Nosa Iuliu PSD
147. Olteanu Daniel PNL
148. Oprea Dumitru PNL
149. Oprișcan Mihai Doru PNL
150. Oros Nechita-Adrian PNL
151. Oteșanu Daniela PSD
152. Palăr Ionel PNL
153. Pambuccian Varujan Minoritati
154. Paraschiv Rodica PSD
155. Pașcan Emil-Marius PMP
156. Păle Dănuț PSD
157. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
158. Petric Octavian PSD
159. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
160. Plumb Rovana PSD
161. Pop Andrei PSD
162. Pop Georgian PSD
163. Pop Tudor Rareș USR
164. Popa Florin PSD
165. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
166. Popescu Mariana-Venera Minoritati
167. Popescu Pavel PNL
168. Popescu Virgil-Daniel PNL
169. Preda Cezar-Florin PNL
170. Predoiu Marian-Cătălin PNL
171. Presură Alexandra PSD
172. Prisnel Adrian-Claudiu USR
173. Prună Cristina-Mădălina USR
174. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
175. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
176. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
177. Rădulescu Dan-Răzvan USR
178. Răduț Violeta PSD
179. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
180. Roman Florin-Claudiu PNL
181. Roman Ioan Sorin PSD
182. Romanescu Cristinel PNL
183. Roșca Lucreția PSD
184. Rotaru Alexandru PSD
185. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
186. Săftoiu Ana Adriana PNL
187. Sebestyén Csaba-István UDMR
188. Sefer Cristian-George PMP
189. Seidler Cristian-Gabriel USR
190. Seres Dénes UDMR
191. Simion Lucian-Eduard PSD
192. Simionca Ionuț PMP
193. Simonis Alfred - Robert PSD
194. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
195. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
196. Solomon Adrian PSD
197. Spânu Ion PSD
198. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
199. Stancu Florinel PSD
200. Stativă Irinel Ioan PSD
201. Stănescu Alexandru PSD
202. Suciu Matei PSD
203. Suciu Vasile-Daniel PSD
204. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
205. Szabó Ödön UDMR
206. Șarapatin Elvira PSD
207. Șerban Ciprian-Constantin PSD
208. Șimon Gheorghe PSD
209. Șișcu George PNL
210. Șotcan Theodora PSD
211. Șovăială Constantin PNL
212. Ștefan Corneliu PSD
213. Ștefan Viorel PSD
214. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
215. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
216. Tabugan Ion PMP
217. Tănăsescu Alina-Elena PSD
218. Teiș Alina PSD
219. Terea Ioan PSD
220. Todor Adrian PSD
221. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
222. Toma Ilie PSD
223. Tomac Eugen PMP
224. Tripa Florin-Dan PSD
225. Tudor Beatrice PSD
226. Turcan Raluca PNL
227. Turcescu Robert-Nicolae PMP
228. Tușa Adriana Diana PSD
229. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
230. Ursu Răzvan-Ion PSD
231. Varga Vasile PNL
232. Vasile Daniel Minoritati
233. Vasilică Radu Costin PSD
234. Vass Levente UDMR
235. Velcea Nicolae PSD
236. Vexler Silviu Minoritati
237. Vișan George-Gabriel PSD
238. Vîrză Mihăiță PSD
239. Vlad Sergiu Cosmin USR
240. Vlase Petru Gabriel PSD
241. Vlăducă Oana-Silvia PSD
242. Voicu Mihai Alexandru PNL
243. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
244. Weber Mihai PSD
245. Zainea Cornel USR
246. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
247. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 1:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro