Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.10.2017 > 10:10 Versiunea pentru printare
Marți, 17 octombrie 2017, ora 10:10

Subiect vot: Suplimentarea ordinii de zi cu PL-x 231/2017
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:89 48 19 9 2 3 3 5
- voturi pentru (DA):87 47 19 9 2 3 2 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - 1 -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Bica Dănuț PNL DA
7. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
8. Bode Lucian Nicolae PNL DA
9. Bodea Marius PNL DA
10. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
11. Botez Mihai-Cătălin USR DA
12. Bran Ioana PSD DA
13. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
14. Budăi Marius-Constantin PSD DA
15. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
16. Calista Mara-Daniela PNL DA
17. Călin Ion PSD -
18. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
19. Cherecheș Viorica PNL DA
20. Chichirău Cosette-Paula USR DA
21. Chiriac Viorel PSD DA
22. Chiriță Dumitru PSD DA
23. Cîtea Vasile PSD DA
24. Cobuz Maricela PSD DA
25. Cocoș Vasile PSD DA
26. Codreanu Constantin PMP DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Dîrzu Ioan PSD DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dunava Costel Neculai PSD DA
31. Floroiu Ionel PSD DA
32. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
33. Gavrilă Camelia PSD DA
34. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
35. Georgescu Nicolae PSD DA
36. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
37. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
38. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
39. Huncă Mihaela PSD DA
40. Itu Cornel PSD DA
41. Lazăr Sorin PSD DA
42. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
43. Longher Victoria Minoritati DA
44. Lungu Tudorița PNL DA
45. Lupescu Dumitru USR DA
46. Macovei Silviu Nicu PSD DA
47. Marica Petru-Sorin PSD DA
48. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
49. Mohaci Mihai PSD DA
50. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
51. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
52. Munteanu Ioan PSD DA
53. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
54. Neagu Nicolae PNL DA
55. Neață Eugen PSD DA
56. Niță Mihai ALDE DA
57. Nosa Iuliu PSD DA
58. Olteanu Daniel PNL DA
59. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
60. Paraschiv Rodica PSD DA
61. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
62. Pau Radu - Adrian PSD DA
63. Păle Dănuț PSD DA
64. Pop Andrei PSD DA
65. Popa Florin PSD DA
66. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
67. Prună Cristina-Mădălina USR DA
68. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
69. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
70. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
71. Roman Florin-Claudiu PNL DA
72. Sefer Cristian-George PMP DA
73. Seres Dénes UDMR DA
74. Simion Lucian-Eduard PSD DA
75. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
76. Solomon Adrian PSD DA
77. Spânu Ion PSD DA
78. Stancu Florinel PSD DA
79. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
80. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
81. Șarapatin Elvira PSD DA
82. Șotcan Theodora PSD DA
83. Ștefan Viorel PSD DA
84. Teiș Alina PSD DA
85. Tudor Beatrice PSD DA
86. Varga Vasile PNL DA
87. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
88. Vlase Petru Gabriel PSD DA
89. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 10 decembrie 2018, 20:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro