Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.10.2017 > 12:45 Versiunea pentru printare
Marți, 17 octombrie 2017, ora 12:45

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:228 - 118 37 22 13 11 9 14 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Anton Anton ALDE
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Banias Mircea Marius -
13. Bălănescu Alexandru PSD
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Benga Tudor - Vlad USR
17. Benkő Erika UDMR
18. Bica Dănuț PNL
19. Bichineț Corneliu PMP
20. Biro Zsolt-Istvan UDMR
21. Boboc Tudorița-Rodica PSD
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PNL
24. Bodea Marius PNL
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
27. Bontea Vlad PSD
28. Botez Mihai-Cătălin USR
29. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
30. Bran Ioana PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bumb Sorin-Ioan PNL
35. Burciu Cristina PSD
36. Calista Mara-Daniela PNL
37. Calotă Florică Ică ALDE
38. Căciulă Aurel PSD
39. Călin Ion PSD
40. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
41. Căruceru Aida-Cristina PSD
42. Cherecheș Viorica PNL
43. Chichirău Cosette-Paula USR
44. Chiriac Viorel PSD
45. Chiriță Dumitru PSD
46. Ciocan Dan PSD
47. Ciuhodaru Tudor PSD
48. Cîmpeanu Sorin Mihai -
49. Cîtea Vasile PSD
50. Cobuz Maricela PSD
51. Cocoș Vasile PSD
52. Coliu Doru-Petrișor PMP
53. Constantin Daniel -
54. Cosma Lavinia-Corina USR
55. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
56. Cristache Cătălin PMP
57. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
58. Csoma Botond UDMR
59. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
60. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
61. Cupă Ion ALDE
62. Cupșa Ioan PNL
63. Dan Nicușor Daniel USR
64. Dehelean Silviu USR
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobre Mircea-Titus PSD
68. Dobre Victor Paul PNL
69. Dobrică Ionela Viorela PSD
70. Dohotaru Adrian-Octavian USR
71. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
72. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
73. Drulă Cătălin USR
74. Dumitrache Ileana Cristina PSD
75. Dunava Costel Neculai PSD
76. Duruș Vlad-Emanuel USR
77. Erdei Dolóczki István UDMR
78. Farago Petru UDMR
79. Fădor Angelica PNL
80. Firczak Iulius Marian Minoritati
81. Florea Damian -
82. Floroiu Ionel PSD
83. Furic Iarco Minoritati
84. Furtună Mirela PSD
85. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
86. Gavrilă Camelia PSD
87. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
88. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
89. Găină Mihăiță PSD
90. Georgescu Nicolae PSD
91. Gerea Andrei Dominic ALDE
92. Gheorghe Andrei Daniel PNL
93. Gheorghiu Bogdan PNL
94. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
95. Gherman Dumitru PSD
96. Ghilea Găvrilă PNL
97. Ghinea Cristian USR
98. Gilia Claudia PSD
99. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
100. Gudu Vasile PNL
101. Halici Nicușor PSD
102. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
103. Holban Georgeta-Carmen PSD
104. Huncă Mihaela PSD
105. Ibram Iusein Minoritati
106. Ignat Miron Minoritati
107. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ion Stelian-Cristian USR
110. Ionescu George PNL
111. Ioniță Antoneta PNL
112. Iordache Florin PSD
113. Itu Cornel PSD
114. Jivan Luminița-Maria PSD
115. Kelemen Hunor UDMR
116. Korodi Attila UDMR
117. Lazăr Sorin PSD
118. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
119. Longher Victoria Minoritati
120. Lovin Dumitru ALDE
121. Lupașcu Costel PSD
122. Lupescu Dumitru USR
123. Macovei Silviu Nicu PSD
124. Magyar Loránd-Bálint UDMR
125. Mareș Mara PNL
126. Marica Petru-Sorin PSD
127. Márton Árpád-Francisc UDMR
128. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
129. Mărgărit Mitică-Marius PSD
130. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
131. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
132. Mînzatu Roxana PSD
133. Mocanu Adrian PMP
134. Mocioalcă Ion PSD
135. Moldovan Sorin-Dan PNL
136. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
137. Mușoiu Ștefan PSD
138. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
139. Neagu Nicolae PNL
140. Neață Eugen PSD
141. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
142. Nicoară Romeo Florin PNL
143. Niță Mihai ALDE
144. Niță Nicu PSD
145. Nosa Iuliu PSD
146. Olar Corneliu PNL
147. Olteanu Daniel PNL
148. Oprișcan Mihai Doru PNL
149. Oteșanu Daniela PSD
150. Paraschiv Rodica PSD
151. Pau Radu - Adrian PSD
152. Păle Dănuț PSD
153. Petcu Toma-Florin ALDE
154. Petrea Gabriel PSD
155. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
156. Plumb Rovana PSD
157. Pop Andrei PSD
158. Pop Georgian PSD
159. Pop Tudor Rareș USR
160. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
161. Popescu Mariana-Venera Minoritati
162. Presură Alexandra PSD
163. Prună Cristina-Mădălina USR
164. Radu Anișoara PSD
165. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
166. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
167. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
168. Rădulescu Dan-Răzvan USR
169. Răduț Violeta PSD
170. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
171. Roman Florin-Claudiu PNL
172. Roman Ioan Sorin PSD
173. Roșca Lucreția PSD
174. Rotaru Alexandru PSD
175. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
176. Săftoiu Ana Adriana PNL
177. Sebestyén Csaba-István UDMR
178. Seidler Cristian-Gabriel USR
179. Seres Dénes UDMR
180. Simion Lucian-Eduard PSD
181. Simionca Ionuț PMP
182. Simonis Alfred - Robert PSD
183. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
184. Solomon Adrian PSD
185. Spânu Ion PSD
186. Stamatian Vasile-Florin PNL
187. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
188. Stancu Florinel PSD
189. Stativă Irinel Ioan PSD
190. Stănescu Alexandru PSD
191. Steriu Valeriu-Andrei PMP
192. Suciu Vasile-Daniel PSD
193. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
194. Szabó Ödön UDMR
195. Șerban Ciprian-Constantin PSD
196. Șimon Gheorghe PSD
197. Șișcu George PNL
198. Șotcan Theodora PSD
199. Șova Lucian PSD
200. Șovăială Constantin PNL
201. Ștefan Corneliu PSD
202. Tănăsescu Alina-Elena PSD
203. Teiș Alina PSD
204. Terea Ioan PSD
205. Tîlvăr Angel PSD
206. Todor Adrian PSD
207. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
208. Toma Ilie PSD
209. Trăilă Cristina PNL
210. Tripa Florin-Dan PSD
211. Tudose Mihai PSD
212. Turcescu Robert-Nicolae PMP
213. Tușa Adriana Diana PSD
214. Ursu Răzvan-Ion PSD
215. Varga Vasile PNL
216. Vasile Daniel Minoritati
217. Vasilică Radu Costin PSD
218. Vass Levente UDMR
219. Velcea Nicolae PSD
220. Vișan George-Gabriel PSD
221. Vîrză Mihăiță PSD
222. Vlad Sergiu Cosmin USR
223. Vlăducă Oana-Silvia PSD
224. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
225. Weber Mihai PSD
226. Zainea Cornel USR
227. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
228. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 noiembrie 2017, 0:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro