Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.11.2017 > 17:30 Versiunea pentru printare
Luni, 20 noiembrie 2017, ora 17:30

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:156 80 27 20 7 6 4 10 2
- voturi pentru (DA):156 80 27 20 7 6 4 10 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Ardelean Ben-Oni PNL DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Balint Liviu-Ioan PSD DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bălănescu Alexandru PSD DA
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benedek Zacharie UDMR DA
15. Bica Dănuț PNL DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
21. Bontea Vlad PSD DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bran Ioana PSD DA
24. Budăi Marius-Constantin PSD DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Bulai Iulian USR DA
27. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
28. Burciu Cristina PSD DA
29. Călin Ion PSD DA
30. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
31. Chichirău Cosette-Paula USR DA
32. Chiriac Viorel PSD DA
33. Ciocan Dan PSD DA
34. Ciuhodaru Tudor PSD DA
35. Cobuz Maricela PSD DA
36. Cocoș Vasile PSD DA
37. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
38. Cosma Lavinia-Corina USR DA
39. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
40. Cristache Cătălin PMP DA
41. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
42. Csoma Botond UDMR DA
43. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
44. Culeafă Mihai PNL DA
45. Cupă Ion ALDE DA
46. Cupșa Ioan PNL DA
47. Dan Nicușor Daniel USR DA
48. Dehelean Silviu USR DA
49. Dîrzu Ioan PSD DA
50. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
51. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
52. Dunava Costel Neculai PSD DA
53. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
54. Erdei Dolóczki István UDMR DA
55. Farago Petru UDMR DA
56. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
57. Florea Oana-Consuela PSD DA
58. Furic Iarco Minoritati DA
59. Furtună Mirela PSD DA
60. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
61. Gavrilă Camelia PSD DA
62. Găină Mihăiță PSD DA
63. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
64. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
66. Ghilea Găvrilă PNL DA
67. Goga Octavian PSD DA
68. Gudu Vasile PNL DA
69. Halici Nicușor PSD DA
70. Huncă Mihaela PSD DA
71. Iancu Iulian PSD DA
72. Iancu Marius-Ionel PSD DA
73. Ibram Iusein Minoritati DA
74. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
75. Intotero Natalia-Elena PSD DA
76. Ion Stelian-Cristian USR DA
77. Itu Cornel PSD DA
78. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
79. Lazăr Sorin PSD DA
80. Longher Victoria Minoritati DA
81. Lovin Dumitru ALDE DA
82. Lupescu Dumitru USR DA
83. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
84. Manole Petre-Florin PSD DA
85. Marica Petru-Sorin PSD DA
86. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
87. Mînzatu Roxana PSD DA
88. Mohaci Mihai PSD DA
89. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
90. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
91. Munteanu Ioan PSD DA
92. Mușoiu Ștefan PSD DA
93. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
94. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
95. Neagu Nicolae PNL DA
96. Neață Eugen PSD DA
97. Nicolae Andrei PSD DA
98. Niță Nicu PSD DA
99. Nosa Iuliu PSD DA
100. Olar Corneliu PNL DA
101. Olteanu Daniel PNL DA
102. Oprea Dumitru PNL DA
103. Oteșanu Daniela PSD DA
104. Pașcan Emil-Marius PMP DA
105. Păle Dănuț PSD DA
106. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
107. Pop Andrei PSD DA
108. Pop Georgian PSD DA
109. Popa Florin PSD DA
110. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
111. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
112. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
113. Presură Alexandra PSD DA
114. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
115. Prună Cristina-Mădălina USR DA
116. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
117. Rădulescu Alexandru PSD DA
118. Răduț Violeta PSD DA
119. Roman Florin-Claudiu PNL DA
120. Roșca Lucreția PSD DA
121. Rotaru Alexandru PSD DA
122. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
123. Simion Lucian-Eduard PSD DA
124. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
125. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
126. Spânu Ion PSD DA
127. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
128. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
129. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
130. Șarapatin Elvira PSD DA
131. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
132. Șotcan Theodora PSD DA
133. Șovăială Constantin PNL DA
134. Ștefan Corneliu PSD DA
135. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
136. Teiș Alina PSD DA
137. Terea Ioan PSD DA
138. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
139. Toma Ilie PSD DA
140. Trăilă Cristina PNL DA
141. Tudor Beatrice PSD DA
142. Turcan Raluca PNL DA
143. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
144. Varga Vasile PNL DA
145. Vasile Daniel Minoritati DA
146. Velcea Nicolae PSD DA
147. Vexler Silviu Minoritati DA
148. Vișan George-Gabriel PSD DA
149. Vîrză Mihăiță PSD DA
150. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
151. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
152. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
153. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
154. Zainea Cornel USR DA
155. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
156. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 22 iulie 2018, 0:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro