Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.11.2017 > 11:48 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 noiembrie 2017, ora 11:48

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:127 66 24 17 9 4 - 5 2
- voturi pentru (DA):118 66 24 17 2 4 - 3 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:9 - - - 7 - - 2 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Andrușcă Dănuț PSD DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Bende Sándor UDMR Abținere
8. Benedek Zacharie UDMR Abținere
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bodea Marius PNL DA
11. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
12. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Bran Ioana PSD DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Bulai Iulian USR DA
17. Burciu Cristina PSD DA
18. Calista Mara-Daniela PNL DA
19. Calotă Florică Ică ALDE DA
20. Căciulă Aurel PSD DA
21. Chiriac Viorel PSD DA
22. Ciuhodaru Tudor PSD DA
23. Cîtea Vasile PSD DA
24. Cosma Lavinia-Corina USR DA
25. Csoma Botond UDMR DA
26. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Dîrzu Ioan PSD DA
29. Dobre Mircea-Titus PSD DA
30. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
31. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
32. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
33. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
34. Drulă Cătălin USR DA
35. Dunava Costel Neculai PSD DA
36. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
37. Farago Petru UDMR DA
38. Floroiu Ionel PSD DA
39. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
40. Gavrilă Camelia PSD DA
41. Georgescu Nicolae PSD DA
42. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
43. Gheorghe Tinel PNL DA
44. Ghilea Găvrilă PNL DA
45. Giugea Nicolae PNL DA
46. Goga Octavian PSD DA
47. Gudu Vasile PNL DA
48. Iftimie Neculai PSD DA
49. Iordache Florin PSD DA
50. Itu Cornel PSD DA
51. Kelemen Hunor UDMR Abținere
52. Lazăr Sorin PSD DA
53. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
54. Lovin Dumitru ALDE DA
55. Lungu Tudorița PNL DA
56. Lupașcu Costel PSD DA
57. Lupescu Dumitru USR DA
58. Macovei Silviu Nicu PSD DA
59. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
60. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
61. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
62. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
63. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
64. Munteanu Ioan PSD DA
65. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
66. Neață Eugen PSD DA
67. Nicoară Romeo Florin PNL DA
68. Nistor Laurențiu PSD DA
69. Nosa Iuliu PSD DA
70. Olar Corneliu PNL DA
71. Olteanu Daniel PNL DA
72. Oprea Dumitru PNL DA
73. Pambuccian Varujan Minoritati Abținere
74. Pau Radu - Adrian PSD DA
75. Păle Dănuț PSD DA
76. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
77. Pop Andrei PSD DA
78. Pop Georgian PSD DA
79. Popa Florin PSD DA
80. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
81. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
82. Preda Cezar-Florin PNL DA
83. Presură Alexandra PSD DA
84. Prună Cristina-Mădălina USR DA
85. Radu Anișoara PSD DA
86. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
87. Rădulescu Alexandru PSD DA
88. Răduț Violeta PSD DA
89. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
90. Roman Florin-Claudiu PNL DA
91. Roșca Lucreția PSD DA
92. Rotaru Alexandru PSD DA
93. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
94. Sebestyén Csaba-István UDMR Abținere
95. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
96. Seres Dénes UDMR Abținere
97. Simion Lucian-Eduard PSD DA
98. Simonis Alfred - Robert PSD DA
99. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
100. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
101. Solomon Adrian PSD DA
102. Spânu Ion PSD DA
103. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
104. Stancu Florinel PSD DA
105. Suciu Matei PSD DA
106. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
107. Șarapatin Elvira PSD DA
108. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
109. Șotcan Theodora PSD DA
110. Șovăială Constantin PNL DA
111. Ștefan Ion PNL DA
112. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
113. Teiș Alina PSD DA
114. Tîlvăr Angel PSD DA
115. Toma Ilie PSD DA
116. Tripa Florin-Dan PSD DA
117. Tudor Beatrice PSD DA
118. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
119. Vasile Daniel Minoritati DA
120. Vass Levente UDMR Abținere
121. Velcea Nicolae PSD DA
122. Vîlceanu Dan PNL DA
123. Vîrză Mihăiță PSD DA
124. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
125. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
126. Zainea Cornel USR DA
127. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 24 aprilie 2018, 0:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro