Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.11.2017 > 10:02 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 noiembrie 2017, ora 10:02

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:65 34 15 9 1 2 2 2
- voturi pentru (DA):65 34 15 9 1 2 2 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Bende Sándor UDMR DA
4. Bica Dănuț PNL DA
5. Bichineț Corneliu PMP DA
6. Bodea Marius PNL DA
7. Botez Mihai-Cătălin USR DA
8. Bran-Voinea Ioana PSD DA
9. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
10. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
11. Calotă Florică Ică ALDE DA
12. Căciulă Aurel PSD DA
13. Chiriac Viorel PSD DA
14. Cocoș Vasile PSD DA
15. Dan Nicușor Daniel USR DA
16. Dîrzu Ioan PSD DA
17. Dobre Victor Paul PNL DA
18. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
19. Dunava Costel Neculai PSD DA
20. Floroiu Ionel PSD DA
21. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
22. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
23. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
24. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
25. Gheorghe Tinel PNL DA
26. Gherman Dumitru PSD DA
27. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
28. Iordache Florin PSD DA
29. Lazăr Sorin PSD DA
30. Lupașcu Costel PSD DA
31. Lupescu Dumitru USR DA
32. Marica Petru-Sorin PSD DA
33. Mocioalcă Ion PSD DA
34. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
35. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
36. Munteanu Ioan PSD DA
37. Neagu Nicolae PNL DA
38. Neață Eugen PSD DA
39. Nosa Iuliu PSD DA
40. Olteanu Daniel PNL DA
41. Oprea Dumitru PNL DA
42. Oteșanu Daniela PSD DA
43. Pau Radu - Adrian PSD DA
44. Păle Dănuț PSD DA
45. Pop Andrei PSD DA
46. Popa Florin PSD DA
47. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
48. Popescu Pavel PNL DA
49. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
50. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
51. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
52. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
53. Roman Florin-Claudiu PNL DA
54. Roșca Lucreția PSD DA
55. Simion Lucian-Eduard PSD DA
56. Simionca Ionuț PMP DA
57. Spânu Ion PSD DA
58. Stancu Florinel PSD DA
59. Șarapatin Elvira PSD DA
60. Șovăială Constantin PNL DA
61. Toma Ilie PSD DA
62. Tudor Beatrice PSD DA
63. Turcan Raluca PNL DA
64. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
65. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 22 octombrie 2021, 16:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro