Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.11.2017 > 10:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 noiembrie 2017, ora 10:07

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:94 42 26 13 4 2 4 3
- voturi pentru (DA):93 42 26 13 4 2 4 2
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Bende Sándor UDMR DA
6. Benedek Zacharie UDMR DA
7. Bica Dănuț PNL DA
8. Bichineț Corneliu PMP DA
9. Bodea Marius PNL DA
10. Botez Mihai-Cătălin USR DA
11. Bran Ioana PSD DA
12. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
13. Bulai Iulian USR DA
14. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
15. Calotă Florică Ică ALDE DA
16. Căciulă Aurel PSD DA
17. Chiriac Viorel PSD DA
18. Ciuhodaru Tudor PSD DA
19. Cocoș Vasile PSD DA
20. Cupșa Ioan PNL DA
21. Dan Nicușor Daniel USR DA
22. Dîrzu Ioan PSD DA
23. Dobre Victor Paul PNL DA
24. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
25. Dunava Costel Neculai PSD DA
26. Floroiu Ionel PSD DA
27. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
28. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
29. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
30. Georgescu Nicolae PSD DA
31. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
32. Gheorghe Tinel PNL DA
33. Gherman Dumitru PSD DA
34. Gudu Vasile PNL DA
35. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
36. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
37. Ion Stelian-Cristian USR DA
38. Iordache Florin PSD DA
39. Lazăr Sorin PSD DA
40. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
41. Lungu Tudorița PNL DA
42. Lupașcu Costel PSD DA
43. Lupescu Dumitru USR DA
44. Marica Petru-Sorin PSD DA
45. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
46. Mocioalcă Ion PSD DA
47. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
48. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
49. Munteanu Ioan PSD DA
50. Neagu Nicolae PNL DA
51. Nosa Iuliu PSD DA
52. Olar Corneliu PNL DA
53. Olteanu Daniel PNL DA
54. Oprea Dumitru PNL DA
55. Oteșanu Daniela PSD DA
56. Paraschiv Rodica PSD DA
57. Pau Radu - Adrian PSD DA
58. Păle Dănuț PSD DA
59. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
60. Pop Andrei PSD DA
61. Popa Florin PSD DA
62. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
63. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
64. Popescu Pavel PNL DA
65. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
66. Prună Cristina-Mădălina USR DA
67. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
68. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
69. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
70. Roman Florin-Claudiu PNL DA
71. Roșca Lucreția PSD DA
72. Rotaru Alexandru PSD DA
73. Seres Dénes UDMR DA
74. Simion Lucian-Eduard PSD DA
75. Simionca Ionuț PMP DA
76. Spânu Ion PSD DA
77. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
78. Stancu Florinel PSD DA
79. Stănescu Alexandru PSD DA
80. Șarapatin Elvira PSD DA
81. Șișcu George PNL DA
82. Șovăială Constantin PNL DA
83. Ștefan Ion PNL DA
84. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
85. Teiș Alina PSD DA
86. Toma Ilie PSD DA
87. Tomac Eugen PMP DA
88. Tudor Beatrice PSD DA
89. Turcan Raluca PNL DA
90. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
91. Vîlceanu Dan PNL DA
92. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
93. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
94. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 decembrie 2018, 0:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro