Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.11.2017 > 13:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 noiembrie 2017, ora 13:04

Poziție pe
ordinea de zi:
16
Subiect vot: Vot final
Adoptare PL 341/2017 pentru modificarea anexei nr.2 la Ordonanța Guvernului nr.20/2012 privind instalațiile portuare de preluare a deșeurilor generate de nave și a reziduurilor mărfii
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:198 103 31 24 9 9 9 9 4
- voturi pentru (DA):198 103 31 24 9 9 9 9 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Andrușcă Dănuț PSD DA
6. Anton Anton ALDE DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Balint Liviu-Ioan PSD DA
11. Barna Ilie Dan USR DA
12. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Bende Sándor UDMR DA
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Bichineț Corneliu PMP DA
18. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
19. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
20. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
21. Bode Lucian Nicolae PNL DA
22. Bodea Marius PNL DA
23. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
25. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
26. Botez Mihai-Cătălin USR DA
27. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
28. Bran Ioana PSD DA
29. Budăi Marius-Constantin PSD DA
30. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
31. Bulai Iulian USR DA
32. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
33. Burciu Cristina PSD DA
34. Calotă Florică Ică ALDE DA
35. Căciulă Aurel PSD DA
36. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
37. Chiriac Viorel PSD DA
38. Cîtea Vasile PSD DA
39. Cocoș Vasile PSD DA
40. Cosma Andreea PSD DA
41. Cosma Lavinia-Corina USR DA
42. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
43. Cristache Cătălin PMP DA
44. Csép Éva-Andrea UDMR DA
45. Csoma Botond UDMR DA
46. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
47. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
48. Cupă Ion ALDE DA
49. Cupșa Ioan PNL DA
50. Dan Nicușor Daniel USR DA
51. Dehelean Silviu USR DA
52. Dinu Cristina-Elena PSD DA
53. Dîrzu Ioan PSD DA
54. Dobre Victor Paul PNL DA
55. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
56. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
57. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
58. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
59. Drulă Cătălin USR DA
60. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
61. Dunava Costel Neculai PSD DA
62. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
63. Farago Petru UDMR DA
64. Florea Damian - DA
65. Floroiu Ionel PSD DA
66. Furtună Mirela PSD DA
67. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
68. Gavrilă Camelia PSD DA
69. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
70. Georgescu Nicolae PSD DA
71. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
72. Gheorghe Tinel PNL DA
73. Gherman Dumitru PSD DA
74. Ghilea Găvrilă PNL DA
75. Gilia Claudia PSD DA
76. Goga Octavian PSD DA
77. Halici Nicușor PSD DA
78. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
79. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
80. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
81. Iancu Marius-Ionel PSD DA
82. Ibram Iusein Minoritati DA
83. Iftimie Neculai PSD DA
84. Ignat Miron Minoritati DA
85. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
86. Intotero Natalia-Elena PSD DA
87. Ion Stelian-Cristian USR DA
88. Ionescu George PNL DA
89. Iordache Florin PSD DA
90. Itu Cornel PSD DA
91. Lazăr Sorin PSD DA
92. Lovin Dumitru ALDE DA
93. Lupașcu Costel PSD DA
94. Lupescu Dumitru USR DA
95. Macovei Silviu Nicu PSD DA
96. Marica Petru-Sorin PSD DA
97. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
98. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
99. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
100. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
101. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
102. Mocioalcă Ion PSD DA
103. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
104. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
105. Movilă Petru PMP DA
106. Munteanu Ioan PSD DA
107. Mușoiu Ștefan PSD DA
108. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
109. Neagu Nicolae PNL DA
110. Neață Eugen PSD DA
111. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
112. Nicoară Romeo Florin PNL DA
113. Nicolae Andrei PSD DA
114. Nicolicea Eugen PSD DA
115. Nistor Laurențiu PSD DA
116. Niță Mihai ALDE DA
117. Niță Nicu PSD DA
118. Nosa Iuliu PSD DA
119. Olar Corneliu PNL DA
120. Olteanu Daniel PNL DA
121. Oprea Dumitru PNL DA
122. Oteșanu Daniela PSD DA
123. Pambuccian Varujan Minoritati DA
124. Pau Radu - Adrian PSD DA
125. Păle Dănuț PSD DA
126. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
127. Pop Andrei PSD DA
128. Pop Georgian PSD DA
129. Pop Tudor Rareș USR DA
130. Popa Florin PSD DA
131. Popa Mihai Valentin PSD DA
132. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
133. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
134. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
135. Popescu Pavel PNL DA
136. Preda Cezar-Florin PNL DA
137. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
138. Presură Alexandra PSD DA
139. Prună Cristina-Mădălina USR DA
140. Radu Anișoara PSD DA
141. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
142. Rădulescu Alexandru PSD DA
143. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
144. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
145. Răduț Violeta PSD DA
146. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
147. Roman Florin-Claudiu PNL DA
148. Roșca Lucreția PSD DA
149. Rotaru Alexandru PSD DA
150. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
151. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
152. Sefer Cristian-George PMP DA
153. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
154. Seres Dénes UDMR DA
155. Simion Lucian-Eduard PSD DA
156. Simionca Ionuț PMP DA
157. Simonis Alfred - Robert PSD DA
158. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
159. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
160. Solomon Adrian PSD DA
161. Spânu Ion PSD DA
162. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
163. Stancu Florinel PSD DA
164. Stativă Irinel Ioan PSD DA
165. Stănescu Alexandru PSD DA
166. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
167. Suciu Matei PSD DA
168. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
169. Șarapatin Elvira PSD DA
170. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
171. Șișcu George PNL DA
172. Șotcan Theodora PSD DA
173. Ștefan Corneliu PSD DA
174. Ștefan Ion PNL DA
175. Ștefan Viorel PSD DA
176. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
177. Tabugan Ion PMP DA
178. Teiș Alina PSD DA
179. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
180. Toma Ilie PSD DA
181. Tripa Florin-Dan PSD DA
182. Tudor Beatrice PSD DA
183. Turcan Raluca PNL DA
184. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
185. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
186. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
187. Vasile Daniel Minoritati DA
188. Vass Levente UDMR DA
189. Velcea Nicolae PSD DA
190. Vexler Silviu Minoritati DA
191. Vîlceanu Dan PNL DA
192. Vîrză Mihăiță PSD DA
193. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
194. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
195. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
196. Weber Mihai PSD DA
197. Zainea Cornel USR DA
198. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 aprilie 2018, 23:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro